Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

PS3 superslim Jailbreak


Jarouch

Otázka

Zdarec, jsem čerstvý majitel konzole PS3 super slim a chtěl bych na ní využíval multiMan a Movian, ale prostě nevím jak na ten jailbreak, už jsem našel firmware 4.80, shlédl jsem návod na Youtube, ale archiv je chráněný heslem a získat to heslo z toho odkazu je asi nemožné :-(

Předem děkuji za jakoukoli radu nebo tip, jak na to. Díky moc. Jarda

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

9 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
  • Moderators

Premyslim, ze navrhnu na tomto foru omezeni tykajici se flashovani konzoli. Nejen ze je uprava nelegalni, ale zaroven tim jednoznacne smerujete k ilegalnimu stahovani upravenych her, coz pravidla tohoto fora beztak zakazuji. Pokud nemate penize na hry (obzvlast ty na ps3 jsou dnes v bazaru za par korun), pak si konzoli nekupujte. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
před 3 hodinami, Martinoslav napsal:

Premyslim, ze navrhnu na tomto foru omezeni tykajici se flashovani konzoli. Nejen ze je uprava nelegalni, ale zaroven tim jednoznacne smerujete k ilegalnimu stahovani upravenych her, coz pravidla tohoto fora beztak zakazuji. Pokud nemate penize na hry (obzvlast ty na ps3 jsou dnes v bazaru za par korun), pak si konzoli nekupujte. 

Mozem na teba jednu otázku ? Mas deti ? Asi nie ked si schopny napisat takyto blud. Ked budes mat deti pochopis ... 

PS: tvoje ego narastlo tym ze reagujes na vlakno ku ktorému tvoj príspevok nemal co povedat, alebo si kompezujes svoju malickost nizsie tym ze zbieras pocet prispevkov?

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

tý jo, tak to si taky musím pořídit děcka, ideálně aspoň osm ať mám důvod a výmluvu proč krást :D

 

@Martinoslav je to takové divné, odkazy na warez zakázány, ale pak sa tu radí jak vůbec warez na konzolích zprovoznit a i se tu s tím obchoduje...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
  • Moderators

@very_hard Vzhledem k tve temer nulove historii tady na foru bys mohl, a mel, prokazat ponekud vic respektu. Tebe ani nikoho jineho neospravedlnuji tve deti krast. Warez je zakazany pravidly, dodrzuj je. Je tam zminka i o urazeni ostatnich clenu fora, to si take dukladne nastuduj.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu