Jump to content
  • 0

PS3 superslim Jailbreak

Jarouch
 Share

Question

Zdarec, jsem čerstvý majitel konzole PS3 super slim a chtěl bych na ní využíval multiMan a Movian, ale prostě nevím jak na ten jailbreak, už jsem našel firmware 4.80, shlédl jsem návod na Youtube, ale archiv je chráněný heslem a získat to heslo z toho odkazu je asi nemožné :-(

Předem děkuji za jakoukoli radu nebo tip, jak na to. Díky moc. Jarda

9 answers to this question

Recommended Posts

• 0
  • Moderators

Premyslim, ze navrhnu na tomto foru omezeni tykajici se flashovani konzoli. Nejen ze je uprava nelegalni, ale zaroven tim jednoznacne smerujete k ilegalnimu stahovani upravenych her, coz pravidla tohoto fora beztak zakazuji. Pokud nemate penize na hry (obzvlast ty na ps3 jsou dnes v bazaru za par korun), pak si konzoli nekupujte. 

• 0
před 3 hodinami, Martinoslav napsal:

Premyslim, ze navrhnu na tomto foru omezeni tykajici se flashovani konzoli. Nejen ze je uprava nelegalni, ale zaroven tim jednoznacne smerujete k ilegalnimu stahovani upravenych her, coz pravidla tohoto fora beztak zakazuji. Pokud nemate penize na hry (obzvlast ty na ps3 jsou dnes v bazaru za par korun), pak si konzoli nekupujte. 

Mozem na teba jednu otázku ? Mas deti ? Asi nie ked si schopny napisat takyto blud. Ked budes mat deti pochopis ... 

PS: tvoje ego narastlo tym ze reagujes na vlakno ku ktorému tvoj príspevok nemal co povedat, alebo si kompezujes svoju malickost nizsie tym ze zbieras pocet prispevkov?

• 0

tý jo, tak to si taky musím pořídit děcka, ideálně aspoň osm ať mám důvod a výmluvu proč krást :D

@Martinoslav je to takové divné, odkazy na warez zakázány, ale pak sa tu radí jak vůbec warez na konzolích zprovoznit a i se tu s tím obchoduje...

• 0
  • Moderators

@very_hard Vzhledem k tve temer nulove historii tady na foru bys mohl, a mel, prokazat ponekud vic respektu. Tebe ani nikoho jineho neospravedlnuji tve deti krast. Warez je zakazany pravidly, dodrzuj je. Je tam zminka i o urazeni ostatnich clenu fora, to si take dukladne nastuduj.