Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

PS3 otázečky před koupí


mobisek

Otázka

ahoj, vsem zkusenym ps3 paranum:bash::)nez si pujdu vysnenou ps3 koupit, mel bych par otazek, abych pak se rovnou vrhnul na to a nemusel hledat, sice nejsem zadny amater ale neco jsem se proste nedocetl a nebo se mi to nechtelo cele procitat:):!:

1. ps3 pripojim k netu normalni kabelem z modemu, nemusim nikde nic nastavovat???a bude rovnou pristup do PSN a store???

2. nema nahodou nekdo zkusenost jestli volant logitech momo bude fungovat i s ps3????nekde jsem cetl ze jo nekde zase ze neee tak prosim poradte!!!!!

3. jaky mate zkusenosti s dualshockem 3????

4. upgrade firmware se provadi automaticky po zapnuti???

5. sluzba home uz je v provozu???nebo musim taky stahnout??

6. budu kupovat PS3 40GB a ta ma podporu ps2 her nebo ne??jsem cetl ze to jde s pomoci noveho firmware a nekde zase ze nejde......

dekuju vsem kteri se pokusi mi na vsechno odpovedet, nejsem zadny lamer mel jsem vsechny ps a ted se tesim na novou a na GT5P a GTA4 asi ani nedospim:)ale budu muset hodne pracovat aby byli money:cheesygrin::cheesygrin:

tak se mejte krasne a jeste jednou diky za rady.............

marek_2080: presunuto z PS3 Pokec

marek_2080: nastaveno jako Důležité

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 1k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0
  • Moderators

1 max 2 s tím, že nebudeš nic instalovat což je pak opravdu otravný zbytečně čekat, že si ušetřil pár stovek. FIFA nevím přesně kolik má ale kolem 2gb určitě. Ukládá snad všechno. Tahle 12gb verze mi přijde jako totální zoufalství :/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

nemluvě o tom že některé hry tu instalaci vyžadují a bez instalace se ti nespustí, a mazat pořád data, instalovat + stahovat patche, aby sis mohl zahrát jinou hru, nevím. Navíc jestli si předplatíš plusko a budeš chtít hrát hry co jsou v plusku, tak máš smůlu, jelikož musíš mít na disku 2x tolik místa co má samotná hra kvůli instalaci. radši fakt jdi do verze s hdd

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

projdi forum, zjistíš, že je to tu furt to samé mám koupit ps3 12 GB - odpověď + argumenty vždy stejné ale dotazy stejného rázu jsou tu furt. Mám za to, že už i pár useru tu brečelo kvůli 12 GB verzi ... věř už zběhlejším lidem, ví o čem mluví, levnější není vždy lepší ....

a když peníze ušetříš teď časem je stejně budeš muset zainvestovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Nevite někdo odkaz na stranku kde jsou vypsane hry kolik je potřeba mista na hdd..Myslim samozřejme bez přidavnejch baličku jak jsem psal na store nepolezu diky...

www.HryPro12GbPS3.com

Váženě si myslíš, že existuje stránka, kde je vypsané, jak je která hra velká? lol

Už to tady prosímtě dál neřeš. Jestli chceš ušetřit, kup si 12ku a ahoj.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ahoj, prosím o radu. Mám možnost koupit za 3000tis. PStrojku myslím 80GB, ještě tu původní, co přehraje psx, ps2 hry. Byla tato verze poruchová? Prý se na ní moc nehrálo, rád bych měl zpětnou kompatibilitu....případně jakou byste doporučili nej? Víc než 3500 se mi do toho už dávat nechce. Díky za odpověď!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
  • Moderators

PS2 hry zvlada pouze 60 gb verze . Osobne bych tuto verzi nechtel z dvou prostych duvodu . Zbytecne zere moc elektriny a docela hreje (po case odchazi zakl. deska) .

PS2 hry dneska uz stejne skoro nikdo nehraje a kdo ano tak ma PS2 konzoli doma , da se sehnat za par korun .

Za 3500,- si myslim ze sezenes i novejsi slim verzi PS3 .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
  • Moderators

V elektro planeo maji ted v akci 12 gb superslim za 3999,- urcite nejlepsi koupe , casem nasetris na HDD , za 1500,- koupis 500 gb i s rameckem , vlozis do konzole (je tam na to udelany misto) a mas konzoli novou za 5500,- s dvouletou zarukou .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ahoj, také zvažuji koupi PS3 s GTA5 v balení. Problém je, že mám doma jen klasické televize(ty velké těžké bedny). Napadlo mě, že bych ho mohla propojit s pc LCD monitorem přes DVI. TENTO MONITOR hanns g hx191d. Myslíte, že bude GTA5 nehratelné na tomto monitoru, obecně hry? Jsem v situaci, kdy jsem našla PS3+ GTA5 za velmi výhodnou cenu, ale na novou tv fakt zrovna nemám. Díky za odpovědi :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu