Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Projekt: Podej Ruku blbovi


xDante1986

Otázka

  • Odpovědi 5k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0

Předně... Proč si nejprve nepřočteš forum a zakládáš zcela zbytečně nové téma a ještě k tomu duplicitní s tímto dotazem?

K tvému dotazu... Tento nově koupený XBOX zatím flashnout nejde. Kdy to bude, je otázkou, jelikož CFW je stále ve vývoji a potřebný HW se k němu ještě nezačal prodávat. Předpokládá se, že snad během prázdnin, možná už července, ale klidně to může být i za půl roku, pokud se objeví problémy, o tom se dá jen spekulovat.

Cena se může pohybovat přibližně kolem 1.500,- Kč, ale zase jsou to jen spekulace, dokud se HW skutečně nebude prodávat a u někoho z flasherů nebude flash pro tyto Xka v nabídce. Flashera najdeš zde: http://console-forum.net/tema/48428-mapa-flasheru-x360

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Za to téma se omluvám jsem si toho všimnul až potom.

A můžu se tě prosimtě zeptat jaký xbox s tim kineticem jde flashnout? Nemam ted moc peněz tak jsem myslel že si to koupim na splátky, proto koukam na nový.

Vlastně žádný nový, který se aktuálně prodává. DVD mechaniky v XBOXech, vyrobených přibližně od srpna 2010, mají totiž zamčený zápis do flash paměti, kde je uložen FW a je tedy potřeba vyměnit celou řídicí desku. To je ten HW o kterém jsem mluvil.

Abys mohl flashovat hned, musel by sis koupit bazarový XBOX 360 SLIM s datem výroby nejpozději v červneci 2010 a doufat, že budeš mít i trošku štěstí. Pokud ti ale můžu radit, kup si starší XBOX fat v revizi jasper s HDD a k němu kinect samotný zvlášť. Na starých XBOXech "fat" kinect samozřejmě také funguje, jen se napájí zvlášť ze sítě. Jakýkoli XBOX, který není SLIM, ti flashne v Praze plno lidí (viz sekce bazar) za cca 500,- Kč. Navíc na tom i ušetříš, zvlášť pokud nemáš dost peněz. Kinect pak můžeš dokoupit kdykoli později.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
  • 0

Můžeš koupit klidně na aukru nebo tady od někoho v sekci bazar... Je vždy ale potřeba si dávat pozor hlavně na následující věci: Revize zásadně jasper, starší určitě nemá cenu, je zde poměrně velké riziko, že by ti konzole brzy odešla. Revizi poznáš nejlépe podle napájecího konektoru takto http://console-forum.net/tema/91959-popis-vsech-revizi-xboxu-360-aktualizace-18-6-doplnena-valhalla foto si nech vždy zaslat. Také by měl být XBOX vyrobený v roce 2009 nebo později (MFR date). Dále je potřeba dát pozor na ban (nemohl bys hrát online a vůbec se připojit na Live) a samozřejmě na celkovou funkčnost konzole...

Na tom aukru se poptej určite na revizi, nech si zaslat foto napájecího konektoru a štítku s MFR date, dále jestli je flash (pokud ne, možná lépe - jistota, že se v něm nikdo nehrabal). Originální hry ti nejsou moc k ničemu, když chceš flash, ale na druhou stranu je můžeš prodat. U toho prvního také musíš dokoupit ovladač!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
A co mysliš tenhle http://aukro.cz/show_item.php?item=1688855602 a a připadně jakou ma tak cenu ? flash nemá

thumb_75653.jpg

: thumb_75652.jpg

Rozhodně nevypadá špatně resp. vypadá velmi dobře, ale je to revize falcon, trošku bych se bál, abys jí časem neupekl. Asi bych to ale koupil, ale musíš počítat s tím, že při flashi by to chtělo přidat rovnou výkonnější chladič, možná i vyměnit teplovodivou pastu. To vše ti udělá v Praze třeba kanalizator, spaceman, chipman nebo servis-konzoli.cz. Pokud pak budeš mít xbox na dobře větraném místě a dáš pozor, aby se neznečišťoval prachem, měl by ti vydržet i falcon.

EDIT: Víc jak 3.000,- bych na to ale asi nepřihazoval. Vše je ale pouze můj názor, třeba se k tomu někdo vyjádří zde ještě trosku jinak...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Procesor:

Typ: IBM Power

Architektura: 3 jádra Power4 (970)

Frekvence: 3,2 GHz (všechny jádra na 3,2 GHz)

Výrobní proces: 65nm

Počet tranzistorů: 165 miliónů

Počet vektorových jednotek: 3

Propustnost FSB: 21,6 GB/s

Grafická karta:

Typ: ATI R500

Frekvence jádra: 500 MHz

Velikost paměti: 512 MB sdílená a 10 MB eDRAM

Frekvence paměti: 700 MHz (1 400 MHz efektivně)

128-bitová sběrnice

Rozlišení HDTV:

480p

720p

1080p

1080i

Poměr stran:

4:3 a 16:9

Maximální rozlišení:

1920 × 1080 bodů

Operační paměť:

Velikost: 512 MB DDR3 (sdílená s grafikou)

Frekvence: 700 MHz

128-bitová sběrnice

Propustnost: 22,4 GB/s

Rozhraní:

4 x Bezdrátový ovladač

3 x USB 2.0 port

1 x HDMI

Bezdrátové rozhraní:

WiFi 802.11a/b/g/n (v případě zakoupení Wifi Karty)

Optická mechanika:

DVD (schopná číst oboustranné DVD) 12x

Podporované formáty:

DVD-video, DVD-Rom, DVD-R/RW, CD-DA, CD-Rom, CD-R, CD-RW, WMA CD, MP3 CD, JPEG photo CD

Integrovaná paměť:

512MB

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

když vypadne proud, může ti odejít jakýkoliv spotřebič, pakliže nemá přepěťovou ochranu (např. při bouřce, známá věc) dostane šupu a už se neprobudí :)

Co jsi nám to napsal ? Chtěl jsem upřesnění jaký máš FW flashe a jaký máš DB a ne technické údaje xboxu !

mazec :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Chci se zeptat, když budu hrát na xboxu např. 6 hodin v kuse a vypadne proud...může se xku něco stát když přestane chladit ? teoreticky přestane i hřát ne ?

Jedna věc je náhle přepětí vlivem blesku - pak jak říká romik, může dostat pecku a "usmažit" se, pokud není zásuvka zabezpěčena přepěťovou ochranou. Pokud vypadne proud, pochopitelně dojde k náhlému vypnutí, tj. přestane chladit, ale i topit. Kromě ztráty neuložených dat (save hry) by se nemělo nic stát...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
čau lidi prosimvás jak je to s hrama na kinetic když bych měl flash FW 1.2 LT? nebo je tam nějaky rozdil že někde jdou stahnutý a někde ne? díky

Kinect jako takový, myšleno samotný senzor, ti půjde na jakémkoli XBOX 360, slim i FAT. Abys mohl hrát vypálené hry, musíš mít flash mechaniky. Jestli je hra na kinect nebo ne, to je jedno. V tomto xboxu je patrně stará verze LT+, takže po koupi doporučuju nahrát nejnovější dashboard a poté nechat přeflashovat u někoho za cca 500,-. Ne obráceně, protože bys pak o flash přišel. Pak ti půjde jakákoli vypálená hra a originálky můžeš dokonce prodat.

A prosím tě, přečti si pořádně už konečně toto: http://console-forum.net/tema/79973-xbox-360-pro-zacatecniky-aktualizace-18-7 Získáš tím alespoň základní povědomí o XBOXu a jednotlivých pojmech...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ahoj, můžu i já poprosit o podání ruky?

Když budu mít Xbox 360 Arcade, což je bez jakýhokoliv disku a budu chtít mít úložný prostor na nahrání her (na nic jiného), tak musím mít ke konzoli připojený JEN disk WD 2,5" + redukce? Četl jsem http://console-forum.net/tema/43846-neoriginalni-hdd/page10 toto téma o discích a prakticky se tam píše, že jiná rada není. Já mám ale pocit, že jsem už pár obrázků, kde je k Xboxu napojený jen nějaký malý flash disk, nebo USB přenosný disk viděl. A bylo to i pro hraní her z disku. Když ke konzoli "Arcade" připojím nějak SW upravený USB disk, tak by to mohlo jet nebo nikdy? Např.: http://www.mironet.cz/takems-memline-rubber-25--250-gb--5400ot--25quot--8-mb-cache--cernobily+dp97102/

Zkuste mě prosím poradit, jak to jde vyřešit jinak..... Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Zdravím chtěl bych se prosim Vás zeptat zda mi půjde kinect na mé konzoli když mám Lite-on mechaniku s flashem ixtreme-1.61. Nedávno jsem updatoval dashboard na verzi 12645 a jdou mi nejnovější hry s wawe 11. Předem děkuji za odpověď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Zdravím chtěl bych se prosim Vás zeptat zda mi půjde kinect na mé konzoli když mám Lite-on mechaniku s flashem ixtreme-1.61. Nedávno jsem updatoval dashboard na verzi 12645 a jdou mi nejnovější hry s wawe 11. Předem děkuji za odpověď.

Ano , půjde ..............

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu