Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Projekt: Podej Ruku blbovi


xDante1986

Otázka

  • Odpovědi 5k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0
Ty nepoužíváš ABGX ? Tak to děláš chybu . Každý kdo vypaluje hry by měl ABGX používat - ukáže ti jestli hra má ochranu AP25 , jestli je iso stažené v pořádku a nepotřebuje opravu aby jsi zbytečně nevypálil DVD , které by ti potom nešlo spustit .

Já to taky nepoužívám...stahuju od jediného člověka a zatím vše v poho, ale chápu - ABGX je ,,nutný,,...

Tak o DVDčka snad ale nejde..., ne? Jako by neušetřily dost...Tady je hlavně strach o konzoli...:D

Abych nebyl OT, tak se taky na něco zeptám...už jsem to hodněkrát četl, ale nemůžu (nechce :D) to najít..., když mám ten DB 12625 a nový flash, tak vím, že zase mohu hrát hry s AP25, ale co musím udělat v ABGX? Prosím o screen...

Jo a když už sem píšu..., pořád má ochranu AP25 ,,jenom,, těch 5 her? V nových nebude, že?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Není to 5 her , ale 6 : Assasins Creed: Brotherhood, NFS HP , Fable III, Halo: Reach, Call Of Duty: Modern Warfare 2, Call Of Duty: Black Ops.

V nových asi nebude - MS připravuje zase úplně něco nového ( nový formát ukládání dat na DVD , což bude vyžadovat zase nový flash ).

AP25 se pomocí ABGX opatchuje tím způsobem , že se nastaví autofix na level 3 a projede . Potom by vše ve výpisu mělo být zelené .

Jaký máš " nový flash " ? Je to nejasný pojem . Patche v ABGX na AP25 jsou už na CFW 1.9 . Takže jestli máš DB 12625 a CFW LT + 1.1 , tak ti to fungovat nebude . Nyní to po opatchování funguje jen s CFW LT 1.9 .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Já to taky nepoužívám...stahuju od jediného člověka a zatím vše v poho, ale chápu - ABGX je ,,nutný,,...

Tak o DVDčka snad ale nejde..., ne? Jako by neušetřily dost...Tady je hlavně strach o konzoli...:D

Abych nebyl OT, tak se taky na něco zeptám...už jsem to hodněkrát četl, ale nemůžu (nechce :D) to najít..., když mám ten DB 12625 a nový flash, tak vím, že zase mohu hrát hry s AP25, ale co musím udělat v ABGX? Prosím o screen...

Jo a když už sem píšu..., pořád má ochranu AP25 ,,jenom,, těch 5 her? V nových nebude, že?

ABGX ti v důsledku šetří i konzoli před potenciálním flagem a následným online banem, takže používat, nejde jen o média, ale i o toto. AP 25 má 6 her - AC:BH,FABLE III,NFS:HP,HALO REACH,COD:BO a COD:MW, to je stále stejné.Nové hry co teď vycházejí už AP25 nemají to ale neznamená, že nemůže nic nového s AP 25 vyjít - nicméne MS uvažuje už jiným směrem způsobu ochrany, takže spíš toho s AP už moc nebude.Nevím jakou máš verzi flashe, takže jsou dvě možnosti:

a) máš před upgradem na DB 13146 a si na LT Plus 1.1 - potom ti všech těchto 6 her půjde, nic upgradovat nemusíš.Pokud půjdeš online nebo jinak na DB13146 čeká tě reflash na LTPlus 1.9 - protože ten dasboard ti flash vymlaskne pryč a vrátí ti standardní firmware

b) máš už po po upgradu na LT Plus 1.9 (a tím zároveň na DB 13146) musíš právě těchto 6 her znovu projet přes ABGX, protože ty původní verze by ti po tom reflashi nefungovaly (černá obrazovka). ABGX si nastavíš třeba podle tohoto návodu tady http://www.flashxbox.sk/abgx360-pokrocile-nastavenia/ a on už ti AP25 sektor upraví tak, aby byl kompatibilní s verzí DB 13146, pak znovu hru vypálíš a je to.

Toro byl koukám rychlejší :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Zdravim vsechny,

Chci se zeptat, pokud si stahnu hru z xbox live, konkretne Mafia 2, bude i s ceskym dabingem? Z CZ live, predpokladam, ze ano? A pokud ji stahnu z uctu, ktery je na anglicky live, tak? Nevim, jak to presne funguje, zdali ta urcita hra je na vsech livkach stejna (stejna verze) a pokud treba obsahuje 5 jazyku, ktere jsou automaticky stahnute i s tou danou hrou, tak se asi spusti ten jazyk, ktery mam nastaveny jako vychozi v konzoli??? Nejradeji bych hru stahl z EN live a hral bych ji potom na CZ uctu. Dekuji za odpoved.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Co kdybych vzal origo hru a nainstaloval bych ji na origo FW pak bych origo hru vipálil (udelal bych její presnej obraz) dal bych ji do origo FW xboxu a chtěl ji spustit co se spatne?

" play dvd " jestli jsem to pochopil dobře ale nechapu tu složitost a ješte nejde jen tak udělat zálohu orig hry je k tomu potřeba pár věcí

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ahoj chtěl bych se zeptat, chci hrát forza motosport 3 a jsou tam 2dvd . Jelikož nemám hdd tak sem se chtěl zeptat zda-li nejde nějak naistalovat to 2 dvd nějak na flashku?(nemám xbox hdd) popřípadně jak velkou flashku koupit zda-li bude stačit 8gb díky za odpověd.(Nemyslím spoustet je mi jasné ze musím mít dvd v mechanice).

A jaký usb flashdisk pořídit minimalní rychlost čtení apod ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Konkrétně u Forzy 3 obsahuje druhé DVD přídavné tratě a auta, hra samotná jde spustit i přímo z prvního DVD. Abys zpřístupňil obsah z druhého DVD ve hře, je nutné jej nainstalovat. K tomu ti skutečně stačí flashka nebo externí HDD, který lze v Xboxu naformátovat az do kapacity 16 GB využitelných pro XBOX. Pro tvoji potřebu ti bude stačit i 8 GB, zpravidla ti na ni půjde nainstalovat jedna hra. Při dnešních cenách bych ale doporučil rovnou 16 GB, ale zase už originál MS HDD 20 GB seženeš i za 200-300,- na aukru nebo tady na bazaru, flashka se tedy moc nevyplatí, pokud vysloveně již nějakou nemáš doma.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Než vypámím DVD a pokazím je, tak se raději zeptám.

Mám Xbox slim s flashem. Nebude toto vadit....?

(hrát se pro přes Live nebude)

Mám se nebát a zatrhnout v abgx na kartě AutoFix volbu: "Adjust SS v1 angle 359....." ? Nebo je něco jiného?

 Díky za radu, jak by jste na to od lesa šli vy. Hlásí mi to tady ta hra + to stejné u Forza-Motorsport-3-Ultimate-Collection-DVD2

post-46207-14687157641663_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
zdravím, někde jsem četl že MS dává ke konzoli xboxu klasickému 24měsícu záruky + jeden rok na závadu Red Ring of Death je to pravda? Děkuju za odpověď

Ano je to pravda, na starý typ konzole "fat" je celosvětová záruka 3 roky na RROD. U slimu to už asi neplatí, jelikož tam RROD nehrozí, konzole má tepelnou ochranu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Zdravím, včera jsem si vypálil hru, normálně v imgburn, na rychlost 4x na verbatimku. Když jí dam do xboxu a spustim tak je všechno ok. Ale pak když chci hrát tak mi vyskočí cd error, jako že to cd nejde číst abych ho vyčistil a restartoval konzoli. Nevim proč to dělá bylo to čerstvě vypálený, čistý bez škrábanců. U pár her mi to dělá, u některých NIKDY. Nevim jestli je to mechanikou nebo čim. Prosím poraďte.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Zdravím, včera jsem si vypálil hru, normálně v imgburn, na rychlost 4x na verbatimku. Když jí dam do xboxu a spustim tak je všechno ok. Ale pak když chci hrát tak mi vyskočí cd error, jako že to cd nejde číst abych ho vyčistil a restartoval konzoli. Nevim proč to dělá bylo to čerstvě vypálený, čistý bez škrábanců. U pár her mi to dělá, u některých NIKDY. Nevim jestli je to mechanikou nebo čim. Prosím poraďte.

Máš špatnou vypalovačku . Na čem vypaluješ ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Je to interní v PC a LG - sice už pěkně starý typ , ale já mám ještě starší LG ( ty jsou nejlepší ) a vypaluje dobře . Zkus to vypálit na jiné vypalovačce - když to bude lepší , tak si budeš muset koupit novou . Může to být ale také už opotřebovanou mechanikou v xboxu jestli nemáš HDD a hrálo se jen z DVD . Jak je starý xko ? Máš HDD ? Hrálo se jen z DVD a nikdy se neinstalovaly hry na HDD ? Jestli by to bylo mechanikou v xku , tak si ještě můžeš nechat seřídit laser a zase ti to půjde .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Já sem na xko hry neinstaloval, spíš bych řekl že to bude tou mechanikou v pc, protože když si dám do xka starší hru dýl vypalovanou, tak se to nesekne, dělá to až teď, tak nevím, asi to budu vypalovat na menší rychlost a do xka ty hry si budu instalovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Zdravím potřeboval bych poradit. Xbox 360 jsem si před 14 dny updatoval DB a minulý týden nechal od kanalizatora flashnout, ale nejdou mi hry s AP25 ochranou, přitom jsou vypálený dobře protože na kamarádově Xboxu se v klidu rozběhnou. Mě se tak akorád zobrazí černá obrazovka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

kamarad bude mit starší DB, na kterém tve vypalene ap 25 hry jdou. ty budeš mít novější, u kterého je aktualizovana ap25 ochrana a proto to nejde. musis pockat na aktualizaci ap 25 her v abgx, protože s každou verzí DB se hry s ap 25 musi znovu vypalovat. lidi s nejnovějším DB ap25 hry nespustí- cerna obrazovka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu