Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Projekt: Podej Ruku blbovi


xDante1986

Otázka

  • Odpovědi 5k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0

Proč si nechat dát flag z vypálené hry, když jde update udělat bez obav z flasky. Ale tvůj problém je jiný, ty pokud máš starou verzi flashe a uděláš update z čehokoliv, byť to bude originální hra, tak flag dostaneš, protože update zjistí přítomnost CFW.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Citace z tématu http://console-forum.net/tema/143175-zabraneni-flagu?p=1253493&viewfull=1#post1253493

Čili flag schytám každopádně, ale pokud se nepřipojím na live, tak mi to s konzolí nic neprovede? Flag je jen "označení" konzole s tím, že když bych se připojil, tak dostanu ban, bloknou mi hard disk atd. Ale pokud budu mtí flag a nepřipojím se na live, všechny funkce budou zachovány a originálky budu moct normálně hrát, souhlasí?

Nevím proč bys měl flag mít každopádně, stačí konzolu nechat "odflashovat" a pak udělat update. Když už bys ale měl konzolu na odflashování, tak by spíš bylo logičtější si nechat nahrát LT3 a při hraní originálek se ti nic nestane ani na live. Navíc v případě že by sis chtěl zahrát nějakou zálohu, tak ti nic nestojí v cestě :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
  • Junior Moderators

Zabralo mi to 2 minuty hledání v googlu. Jedná se o problém špatných informací v "Billing Informations". Zkontroluj to tam, viz Xbox Forum:

Go to the billing site (its a separate site and can be located by clicking "my account" then "billing contact information" and then above the address information there is a small paragraph and within the paragraph is a link to the Microsoft Billing Website. Click that link) and update your information. Either your card is in "bad" standing or you need to put a current card in. That's what happened to me. I put my current card in and it went through just fine.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Ahoj,

mám problém když si chci zakoupit live hodí to na mě tuhle hlášku

[ATTACH=CONFIG]17318[/ATTACH]

Nevíte někdo co s tím ?

Zkus si přečíst co o tom píšou na podpoře, třeba ti to pomůže. http://support.xbox.com/cs-CZ/billing-and-subscriptions/account-management/xbox-live-credit-card-authorization-failure

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

hoj, mám menší problém. koupil jsem na aukru xbox 360 arcade lt+ bez HDD a nechce mi to naformátovat flash disk, který chci použít na ukladání sejvů...kde může být chybka? třeba u Crysis 2 jsem si všiml, že dělá autosave, je to v pořádku? dá se teda na xboxu ukládat kdykoliv?

edit: prostě nemůžu založit účet, protože konole nedokončí formátování karty a vyhodí to hlášku xbox.com/storage

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Nejlepší je koupit si HDD k boxu, který nacvakneš shora. Dají se občas levně koupit použité 250GB do 1000kč a hry na něj instalovat, díky čemuž šetříš mechaniku a načítání her je mnohem rychlejší, navíc se sníží hluk, protože se nemusí točit DVD v mechanice. Paměťová karta se dá taky koupit, ale podle mě to ani nestojí za zmínku, protože největší 512MB vystačí na pár her, některé hry mají až podivně velké savy. Co se týče USB flashky, tak je to těžko říct, já mám vyzkoušenou například kinkgston 4GB. Z flashky, nebo USB disku můžeš použít jen 16GB místa, takže kupovat větší nemá smysl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Tak já taky přispěji. Když sem vložil můj starý profil kde je ještě zaplacené livko a hraju na novém xku bez flashe (staré s flashem), tak je zde stejné riziko dostání banu, nebo se to vztahuje na HW? Nepřijde jim třeba podezřelé, že mám 100 her a 2000 G? :D Např. v BF:BC2 mi nejde hrát multiplayer, nějak mě to tam nepustím a ban samozřejmě nemám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ban konzole se vztahuje jen na HW, tedy účet je v pořádku. Počet bodů těžko někdo bude kontrolovat, člověk si může legálně koupit hru, ta se mu nelíbí a tak ji prodá. Nebo ji prostě nehraje, jeho problém. A často jeden, nebo dva achievementy má, pár jich obvykle bývá dosažeelných velice rychle. Ještě, aby se banovalo za to, že člověk moc nehraje.

K BC: je opravdu Live ještě zaplacený? Nejsi omylem už Silver? Pokud jsi pořád Gold, zkus i jiné hry, případně se podívat, zda něco hra nepíše.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Dnes jsem si byl udělat flash LT 3.0. A aktualizoval dashboard. Stáhl jsem si Max Peyne 3 projel jsme ho v Abgx verze 1.0.6 a vypálil v Imburn jako všechny ostatní hry. Když strčím hru do xboxu tak se normálně spustí, ale v uvodním videu mi to hodí chybu s hláškou "Failed to authorize" disc. Zkoušel jsem to 2x a pokaždé stejný výsledek. Nevíte někdo porsím čím to může být? Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
  • Junior Moderators
Chci poradit. mam falshnutejn nove xbox a dneska chce xbox update. mohu ho provest nebo ne? ted mi jinak jede v offlinu. ale abych neco neprovedl spatne, tak se ptam. diky:roll:

Záleží na tom, jakou verzi máš DB.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Dobrý den.

Potřebuji poradit mám Xbox 360(4GB) a koupil jsem si originální hru z Xbox1,ale problém je že to chce po mně HDD.Tak se chci zeptat jestli to jde nějak obejít.

Třeba přes flešku neba tak? :)

A popřípadé stačilo by zakoupit HDD s kapacitou 20GB??

Předem děkuji za odpověď .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Měla by stačit nějaká větší flashka, třeba 8GB pokud nějakou takovou máš. Nebo může být i externí disk (pozor ať si nevymažeš všechny data, neformátovat, pouze konfigurovat) maximum pro jakékoliv externí zařízení je 16GB. HDD 20GB nemá smysl kupovat, když už, tak rovnou 320GB, nebo 250GB.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
  • Moderators
Chci poradit. mam falshnutejn nove xbox a dneska chce xbox update. mohu ho provest nebo ne? ted mi jinak jede v offlinu. ale abych neco neprovedl spatne, tak se ptam. diky:roll:

Po XBLive se šíří nový update DB 2.0.15572.0

Pokud hodláš zůstat u flashe DVD mechaniky a nehodláš v budoucnu např. přejít na RGH, můžeš nechat update provést. Stejně ale jako vždy je doporučeno před updatem nahrát do DVD zpět stock FW, poté teprve aktualizovat DB a až následně vrátit znovu flash. Je to kvůli max. bezpečnosti na XBLive (pokud se připojuješ), nakolik v průběhu updatu DB může M$ provádět několik bezpečnostních měření a je tak velmi jendoduché detekovat flash.

Pokud bys kdykoliv v budoucnu chtěl nechat provést instalaci RGH, bylo by nutné buď zálohovat tvojíi současnou NAND (s DB 14719), anebo rovnou vyčíst CPU KEY. Nový update DB totíž aktuálně znemožňuje XOR hack (způsob, kterým šlo až dosud CPU KEY získat).

Dnes jsem si byl udělat flash LT 3.0. A aktualizoval dashboard. Stáhl jsem si Max Peyne 3 projel jsme ho v Abgx verze 1.0.6 a vypálil v Imburn jako všechny ostatní hry. Když strčím hru do xboxu tak se normálně spustí, ale v uvodním videu mi to hodí chybu s hláškou "Failed to authorize" disc. Zkoušel jsem to 2x a pokaždé stejný výsledek. Nevíte někdo porsím čím to může být? Díky.

Pokud jsi kopii hry nevytvářel na mechanice Liteon iHAS s FW iXtreme Burnern MAX, tak je to tím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu