Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Projekt: Podej Ruku blbovi


xDante1986

Otázka

  • Odpovědi 5k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0
  • Junior Moderators

Zdarec lidi, v xku začátečník sice nejsem, ale tohle prostě nevim :D Co se stane, když budu hrát hru na xku před vydáním (konkrétně Halo 4)? Dostanu rovnou ban? Musim být odpojený od Live? Flagu se nebojim, ten už stejně mám asi rok a půl (Failed AP25 Challenge).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Nedostaneš BAN hned. Pouze pokud budeš připojený k internetu, tak se uloží, nebo odešle informace o tom, že jsi hru hrál před oficiálním vydáním a na základě toho bys pak v budoucnu byl zabanovaný (když by byla banovací vlna), i když konzole nebude mít flag. Nicméně nikdo ti to nepotvrdí, ani nevyvrátí, ale lidi co hrály hry před vydáním pak dostaly v banovací vlně BAN. Jenomže kdo ví, jestli už nebyli v databázi za něco úplně jiného a taky hodně lidí různě po světě dostalo BAN i když hrály jenom originální hry. Nikdo přesně neví, co všechno xbox ukládá a odesílá přes internet a jak MS zjišťuje prohřešky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ahoj mám flash lt 2,0 a chcu se zeptat, jestli pojede hra s wave 15th?? Děkuji..... Můžu si odpovědět sám. :) Nejde to a chce to po mě update dashboardu. Tímto dávám druhou otázku. Když si z flashky udělám update dashboardu na verzi 2.0.14719.0 půjde mi ta hra? A ostatní hry, které doteď slapají jak mají?? Díky za odpovědi.

Upraveno uživatelem Peta_M
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Ahoj mám flash lt 2,0 a chcu se zeptat, jestli pojede hra s wave 15th?? Děkuji..... Můžu si odpovědět sám. :) Nejde to a chce to po mě update dashboardu. Tímto dávám druhou otázku. Když si z flashky udělám update dashboardu na verzi 2.0.14719.0 půjde mi ta hra? A ostatní hry, které doteď slapají jak mají?? Díky za odpovědi.

Sám jsem to zkoušel, mám taky LT+2.0. Dal jsem update z 13604 na 15554. A fungují úplně všechny XGD3 (pochopitelně i XGD2) hry i ty starší vypálené (AC:R, Batman AC, Witcher 2) a i nové (Dishonored), dokonce i AP2.5 AC: Brotherhood. Ale ty nové (např. Dishonored) musím mít nainstalované a použít audio trick. Z DVD to jelo asi 3minuty a pak error. Ale "starší" Witcher 2 z DVD jel v pohodě, zkoušel jsem to hrát asi 20 minut a bez chyby.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ahoj budu si dělat RGH a chtěl bych si koupit nějakej externí HDD a potřeboval bych poradit muže mít napajení z usb nebo musí mít samostatný

Přemýšlím o těhlech http://www.czc.cz/verbatim-store-n-go-usb-3-0-500gb-black/87544/produkt

http://www.czc.cz/wd-my-passport-generation-2-500gb-cerna/108419/produkt

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ahoj, mám dotaz, spíš kosmetický. Mám RGH, hry kopíruju na interní disk Xboxu. Když ale mám hru na více disků (například LA Noire), v menu Dashboardu se mi objeví všechny disky - Mám tam 4x ikonu LA Noire. Jde to nějak odstranit? Upravit cesta případně složky? Díky za rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ahoj chtel bych se zeptat. Mam flash delany nedavno a zed to chce udelat systemovou aktualizaci. Muzu ji udelat nebo prijdu a flash? nebo muze být nějaký jiný problém, že by třeba nešly některý hry? co vlastně tato aktualizace dělá?

Upraveno uživatelem Fila
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Jen bych doplnil - pokud bys tu iHASku nekupoval tady na fóru, ale někde levněji na vlastní pěst, dej si pozor na revize - mechanika musí být revize B, jinak do ní nepůjde nahrát fw iXtreme Burner a budou to vyhozené peníze.

Na trhu se již dosti často prodává revize C, takže bacha!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Dobrý den ve spolek....Zakoupil jsem na AUkru Xbox360 Slim 4GB za 4000kč...

Stím že Xbox má Flash LT+ 3.0

Dostal jsem veškeré příslušenství,plus 10x vypálenejch her na Verbatim DVD (to jsem se dočetl že jsou doporučené DVD k vypalování)

Jenže prodejem zkončila veškerá komunikace ohledně pomoci s vypalováním...

Chci se tedy zeptat...Když stáhnu hru z internetu která obsahuje dva soubory,jeden .iso a .dvd bude to stačit??

Vypalovaní lze na jakékoliv vypalovačce (Mám notebook Asus) ??

Vydedukoval jsem že doporučený program k vypalování je ImgBurn,je to tak??

Stěma hrama které jsem dostal,můžu procházet XboxLive,tak asi budou vypálené zprávně,zatím jsem něco jako BAN nepostřehnul

Snad mě neukamenujete za mé přitroblé otázky?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu