Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Projekt: Podej Ruku blbovi


xDante1986

Otázka

  • Odpovědi 5k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0

zdravim,

nechal sem si svůj xbox přeflashovat na lt+ 3.0, ale mam problém s fifou 13 (verze FIFA_13_PAL_CZ_X36-DraGon).

Flash jsem nechal dělat člověka, který mi flashoval xbox i na verzi lt+ 2.0 a vše v pořádku, ale teď při hraní se mi občas stane, že hra vyhodí error cannot authorized disc nebo disc is unreadable a po odkliknutí se buď xbox restartuje nebo shodí do dashboardu. Někdy se to nestane celou dobu co hraju, někdy třeba 3x. Nevíte čim by to mohlo být, případně jak to vyřešit ? Hru jsem už vypaloval 3x, používam DVD Emtec, s kterýma sem neměl zatim problém (z asi 15ti her sem musel přepalovat cca 2). Vypaluju přes imgburn dle návodu.

Mám xbox 360 Arcade. Předem díky za rady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
zdravim,

nechal sem si svůj xbox přeflashovat na lt+ 3.0, ale mam problém s fifou 13 (verze FIFA_13_PAL_CZ_X36-DraGon).

Flash jsem nechal dělat člověka, který mi flashoval xbox i na verzi lt+ 2.0 a vše v pořádku, ale teď při hraní se mi občas stane, že hra vyhodí error cannot authorized disc nebo disc is unreadable a po odkliknutí se buď xbox restartuje nebo shodí do dashboardu. Někdy se to nestane celou dobu co hraju, někdy třeba 3x. Nevíte čim by to mohlo být, případně jak to vyřešit ? Hru jsem už vypaloval 3x, používam DVD Emtec, s kterýma sem neměl zatim problém (z asi 15ti her sem musel přepalovat cca 2). Vypaluju přes imgburn dle návodu.

Mám xbox 360 Arcade. Předem díky za rady.

Asi stokrát zde probíráno.Flash 3.0 je citlivější na kvalitní vypálení proto se hra má ideálně pálit pomocí vypalovačky Liteon Ihas tak jak doporučuje autor flashe.Média ideálně verbatim.Vše ostatní je experiment, který nemusí fungovat.AP25/XGD3 hry co máš případně na flash 2.0 neobsahují topologická data. Musí se tedy znovu pro flash 3.0 vypálit s vloženými topologickými daty (třeba přes ABGX).Staré placky můžeš někomu věnovat jako vánoční charitu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Chtěl bych se zeptat teď chci v Iso2God převést hru LEgo Indian jones 2 a v kolonce name to píše : Asps very dangerous you go first ... mam tam napsat místo toho jméno té hry nebo co s tím ? Děkuji .

Co jsem koukal na netu tak je to jakoby Titulek hry.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Tady je vše už zajeté a lidi poměrně zkušení a s hrami obeznámeni. Mohu poprosit o pomoc s výběrem her pro holky 2-5 let a kluka 12let? Pokud by se někomu válelo doma něco, co by tomu odpovídalo a chtěl by se toho zbavit, rád si přečtu nabídky v PM (prozatím pouze originály, nejlépe s podporu kinectu). Díky za informace.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ahoj,

Díky tomu, že jsem jen sváteční pařan, tak sem radši píšu a prosím o radu abych to nezprasil jak loni. Jde o to, že loni jsem koupil NHL 12 a mám Flashovanej Xbox. Chtělo to po mě tenkrát aktualizaci Dashboardu. Tu jsem potvrdil tenkrát a to byl průser - už jsem to pak nerozběhl, takže jsem za to pak musel dávat další peníze. Nyní mám DB 13599 a k ježíšku jsem si udělal radost a koupil si origo Hitmana Absolution. ptám se, jestli to po mě bude chtít opět aktualizaci na nový DB (pochopil jsem že určitě asi nepotvrzovat:) jak pak postupovat? Prý to jde natáhnout z netu na Flashku a pak dát do xka. A jakou verzi DB nahrát? Děkuji za radu, moc byste mi pomohli

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Ahoj,

Díky tomu, že jsem jen sváteční pařan, tak sem radši píšu a prosím o radu abych to nezprasil jak loni. Jde o to, že loni jsem koupil NHL 12 a mám Flashovanej Xbox. Chtělo to po mě tenkrát aktualizaci Dashboardu. Tu jsem potvrdil tenkrát a to byl průser - už jsem to pak nerozběhl, takže jsem za to pak musel dávat další peníze. Nyní mám DB 13599 a k ježíšku jsem si udělal radost a koupil si origo Hitmana Absolution. ptám se, jestli to po mě bude chtít opět aktualizaci na nový DB (pochopil jsem že určitě asi nepotvrzovat:) jak pak postupovat? Prý to jde natáhnout z netu na Flashku a pak dát do xka. A jakou verzi DB nahrát? Děkuji za radu, moc byste mi pomohli

Jestli máš 13599 tak aktualizovat můžeš, flash se znovu nesmaže (mazal se jen při přechodu z 12625 výše).Pokud neplánuješ RGH, můžeš aktualizovat na poslední dostupný 16202, s tím ti origo Hitmana půjde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Děkuju za odpověď.

Takže jestli jsem dobře pochopil, tu aktualizaci pokud mi vyskočí okno při vložení disku s hitmanem, můžu aktualizovat rovnou? Nebo přes tu flashku? A ještě něco....RGH znamená, že můžu hrát hry z HDD....na Live nejsem a nehraju....má to pro mě teda nějaký význam? Zatím jsem vždycky hrál pouze a jen z disků

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Aktualizovat jen z flešky, nikdy ne ze hry: Když máš fleš doporučuji ti hrát z HDD, hru nainstaluj a nehraj ji jen z disku. RGH - nemusíš vypalovat, takže odpadá koupě dvd a mechaniky, hru převedeš programem a nakopíruješ na HDD, neřešíš ochrany ani fleše.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
cus chci si koupit xbox ale z stareho rozbiteho xboxu mam flashnutou mechaniku a kdybych tu flashnutou mechaniku dal do funkcniho xboxu z DB 16xxx tak se flash smaze?

Tak ono ti to hlavně nepůjde vůbec, mechanika je spárovaná klíčem s původní konzolí, nemůžeš jí dát do jiné konzole bez toho abys jí flashnul klíčem nové konzole.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu