Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Projekt: Podej Ruku blbovi


xDante1986

Otázka

  • Odpovědi 5k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0

ahoj koupil sem si xbox 360 slim 250gb nechal sem si je flashnout nejspíš to bude rgh flash bo co hry lze hrát jenom z disku ...konzole mi přišla z5 a nikdo mi k tomu nic neřekl jak mam přes to spouštět ty hry nebo je tam kopirovat tady na foru sem se dival a prej musim mit nejake fsd a takove ty veci v konzoli nic takoveho neni nevim jestly uz to tam mnelo byt od flashera nebo si to tam musim nejak dat sam omlouvam se ale v tomhle sem uplně nový a potřeboval bych zasvětit nechci nic zkoušet aniž bych věděl co mám dělat aby to vše šlapalo předem díky všem za pomoc :))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ahoj, chci se zeptat, je lepší účet CZ nebo UK ??

Mám dva účty jeden starý, Cz.. druhý, nově vytvořený UK, kvůli přezdívce.. Mám na něm použité reedem kódy map z Black Ops 2, zajímá mě, jestli budou ty mapy použitelné na tom cz účtě nebo i kdybych si založil úplně nový účet. Ani na jednom už nemám gold, nemám to jak vyzkoušet. Budu si pořizovat gold až na Vánoce a nevím na který z těch účtů ho mám použít. Díky, těm co poradí..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Zdravím, kámoš dostal na vánoce xbox a chci se zeptat jak je to s flashem, MFR Date ma 25.8.2012 XboX 360 Slim 4g a když jsem to hledal já tak jsem takový xbox nenašel, našel podobný datum http://www.360drives.com/list?v_pack=8&v_videomode=pal&v_mfrdate=2012-08&v_perpage=50 28.08.2012 a podle Mechaniky jde Flashnout ne? mohl by mi někdo říct jak to teda je? Verze Dashboardu 2.0.16202.0

Upraveno uživatelem HepmiCZ
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

ahoj lidi,mam takovou otazecku....koupil jsem si vypalovacku Ihas s Burner max,jak mam vypalit xgd3 hry to vim,zalezi to mkm-001 (2,4x) OPC vypnuty a mkm-003(4x)OPC zapnuty ae jak to mam udělat,kdyz chci vypalit xgd2 hru??A Kazdou hru musim projet v abgx?.i kdyz mam lt3.0? A jeste ze po kazdym vypalovani se ma neco vymazat v IMG burnu,ale to uz nemuzu najit tak jestli nekdo nevite co a jak mam vymazat?Diky za odpoved :) A jenom jestli muzu chodit na Live,dcla bych se tam kouknil od ty doby co mam flash sem tam radeji nechodil-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
  • Junior Moderators

Jako první si vždycky pamatuj, že každou hru musíš projíždět na ABGX360 (vyhneš se tak flagu, apod.), nehledě na to, že máš LT+ 3.0. Co se vypalování XGD2 týče, návodů je na netu spousta, já osobně používám stejné nastavení Imgburnu jako na XGD3. Na Live jít bez problémů můžeš, vzhledem k tomu, že vypaluješ přes iHas a máš nejnovější FW (LT+ 3.0). Ale jak už jsem říkal, hry nejdřív projeď přes ABGX!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

No já pravě mám vypálených asi 12 her ae to nebyli na ihasce a byli to xgd2 hry,vsechny jsem projel v ABGX vsechno zeleny,tedy az na jednu hru na nebyla v databazi Fifa12CZ ae jinak vypalovani probehlo bez problemu...takze myslis ze bych mohl jit na live?? A kdybych nahodou dostal ban,tak to znamena ze uz si nezahraju hry?nebo ze se nedostanu jenom na live?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Zdravíčko.Mám RGH na Xku .. a nejde mi pripojeni k internetu.Pred tim, nez jsem ho dal na flash, internet normalne sel, takze v routeru chyba neni.Nastavene mam vsechno stejne jako predtim.Na wifi se pripoji, dal uz ne a v more info to pise neco ohledne DNS.Vite nekdo co s tim?

Upraveno uživatelem HonzaT
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ahojte, na Xbox si zanedlouho udělám RGH, potřeboval bych zjistit jednu věc, hry bych měl stahovat zvláštně upravené oproti hrám na Flash (to by mě zklamalo, RGH her jsem viděl hrozně málo), nebo je to jedno a měl bych tu staženou hru nějak upravit po stažení? a nebo je uplně jedno, co stáhnu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu