Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Projekt: Podej Ruku blbovi


xDante1986

Otázka

  • Odpovědi 5k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0

Jj, mluvím o slimku... Aha, mě bylo řečeno, že je to úplná novinka, tak se čeká na nějáký uživatleský recenze a že ty komponenty jsou teprve ve výrobě atd... Ačkoliv kdybych to teda chtěl udělat, tak asi musím do Prahy, že? A můžu se zeptat (klidně stačí do zpráv), jak se pohybuje cena toho zákroku? (měl bych mít coronu v4) Ta mi byla vyčíslena až ke 2000, u téhož člověka. Díky za odpověď

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Čau, něco přes rok jsem používal na X360 (Slimko) originální hry, a většinu z nich jsem i instaloval na disk. Několik her mám takhle nainstalovanejch na HDD, ale už je nemám na DVD. Teď mám RGH a zajímalo by mě, jestli nemůžu tyhle nainstalovaný hry spustit bez DVD. Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

ahoj, umí se xbox s úpravou RGH dostat na síťový disk (NAS server)? a z něj pak následně spouštět hry?

Z PC do xboxu se lze dostat přes Sambu nebo ftp - to se mi podařilo vygooglit, ale o případném namapování síťového disku do xboxu nemůžu nic najít. Tak nevím, zda to vůbec jde? Pokud někdo ví, tak předem děkuji za odpověď...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
@Karel IV

Jestli máš RGH musíš dělat update jedině speciálně - NE PŘÍMO ZE HRY. Je to tu popsané. To samé platí o FL. Když uděláš update ze hry, pravděpodobně přijdeš o FL a další úpravy jako je JTAG atd.

RGH nemám mám flash, ale jak psal psal trezzor jestli mam A, B nebo C to je jako verze mechaniky ?????

Mam flash LT 3

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
:D ne, žádná verze mechaniky, myslí tím, že jsi nenapsal jaký máš flash a jaký máš dashboard

Ten nejnovější dashboard a flash LT+3.Ptal jsem se, protože tady někdo psal že updatoval dashboard z dvd a přepsal se flash a abych věděl jak na to jsem do budoucna.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ahoj , je nějaký free program něco jako Horizon ? Nebo jde vůbec přes ten Horizon přetáhnout fotky z FORZY 4 do PC ? ( jde to v té placené verzi DIAMOND ? ) Chtěl bych fotky z forzy 4 do pc , pokud to jde přes nějaký ten program.. Díky za tipy ;)

edit: Tak už mám obrázky v PC ,ale nemůžu je otevřít v žádném programu :? Tak to asi nebude nijak jednoduché bez toho LIVE :D

Upraveno uživatelem R0bin
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Čau , chtěl sem se zeptat , rozlišuje se nějak s jakým DB mohu hrat nejaky hry ? já mám Dashboard: 2.0.14719.0. Chtěl bych si stáhnout nějaky hry jako je Nfs - Most Wanted (2) Far Cry a podobny, ale nevim jeslti by mi to tak jelo , to stejny se chci zeptat jestli i touto verzi DB může být způsobeno že se mě jenda hra z 10 co sem vypaloval (Metro 2033) sekne při načítání loga výrobce.

Díky za odpověď :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Čau , chtěl sem se zeptat , rozlišuje se nějak s jakým DB mohu hrat nejaky hry ? já mám Dashboard: 2.0.14719.0. Chtěl bych si stáhnout nějaky hry jako je Nfs - Most Wanted (2) Far Cry a podobny, ale nevim jeslti by mi to tak jelo , to stejny se chci zeptat jestli i touto verzi DB může být způsobeno že se mě jenda hra z 10 co sem vypaloval (Metro 2033) sekne při načítání loga výrobce.

Díky za odpověď :)

Ano záleží na tom jakou máš verzi DB. A záleží na tom jak máš dělaný flash některé flahe se při aktualizaci DB přepíšou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Čau , chtěl sem se zeptat , rozlišuje se nějak s jakým DB mohu hrat nejaky hry ? já mám Dashboard: 2.0.14719.0. Chtěl bych si stáhnout nějaky hry jako je Nfs - Most Wanted (2) Far Cry a podobny, ale nevim jeslti by mi to tak jelo , to stejny se chci zeptat jestli i touto verzi DB může být způsobeno že se mě jenda hra z 10 co sem vypaloval (Metro 2033) sekne při načítání loga výrobce.

Díky za odpověď :)

Na nové hry (XGD3) je potřeba vždy aktualizace, jak dashboardu, který ti hra (pakliže aktuální není ještě instalován) nabídne sama, tak i firmwaru v mechanice na aktuální LT 3.0

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Čau, když se chci připojit na xbox Live, tak se mi tam ukáže hláška Sorry, there´s a problem with Xbox service.Try again later.For helf with this problem, go to www.xbox.com/errorhelp. Status code :800700E8

Když sem se podíval na tu internetovou stránku, tak sem nic nenašel.Mám Xbox s flashem LT+ 3.0.

Prosím poraďte.Díky za odpověď :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Čau, když se chci připojit na xbox Live, tak se mi tam ukáže hláška Sorry, there´s a problem with Xbox service.Try again later.For helf with this problem, go to www.xbox.com/errorhelp. Status code :800700E8

Když sem se podíval na tu internetovou stránku, tak sem nic nenašel.Mám Xbox s flashem LT+ 3.0.

Prosím poraďte.Díky za odpověď :)

Nic si nenasiel? :D

https://www.google.sk/#hl=sk&tbo=d&output=search&sclient=psy-ab&q=Status+code+:800700E8&oq=Status+code+:800700E8&gs_l=hp.3...1737.1737.1.4818.1.1.0.0.0.0.90.90.1.1.0...0.0...1c.2.2c4TyZpr5i8&psj=1&bav=on.2,or.r_gc.r_pw.r_qf.&bvm=bv.41524429,d.Yms&fp=b90298e29042004d&biw=1467&bih=733

a z toho aj

http://support.xbox.com/en-GB/xbox-live/errors/error-code-800700e8

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu