Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Projekt: Podej Ruku blbovi


xDante1986

Otázka

  • Odpovědi 5k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0

Čau, chci se zeptat, jestli je možný nějak provést tohle:

Z dob, kdy jsem jel na Xboxu origo, bych tam měl mít uložený savy z Skyrimu. Když jsem si teď oblivion stáhnul a chci ho hrát (RGH), můžu sem odněkud zkopírovat ty savy z originálního Skyrimu? Díky ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Zdravím, jen jsem se chtěl zeptat, uvažuji o koupi xbox 360 s flashem 3.0 a teď dotaz: Jak to je v současné době se zablokováním účtu xbox live gold pro on-line hraní her ? Když budu hrát on-line pouze s origo hrama ? Půjede to nebo budu zablokovaný. Vím že se to tady řeší pořád, ale chtěl bych zjistit aktuální info. Dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Pokud dostaneš ban, hrát on-line nebudeš. V minulosti se dával ban ne za hraní pálenek, ale za přítomnost flashe. A bylo jedno, zda jsi hrál origa, či ne.

V dnešní době není situace tak vážná, pořádná banová vlna už dlouho nebyla. Jestli MS nemůže zjistit flash, nebo na to prostě kašle je vlastně jedno. Měl by jsi být tedy v pořádku, i když budeš hrát pálenky on-line. Samozřejmě za předpokladu, že jsou správně vypálené. To ale platilo vždy.

Dávej si ovšem pozor na hraní her před datem vydání, za to ban může být i dnes, hlavně u "větších" her typu Halo, Forza, Gears of War, apod.

A nakonec varování - nikdy nic není jisté, banová vlna může přijít třeba hned zítra. Hraní s flashem a pálenky bude vždy s trochou rizika. Tzn. nikdo ti nic nezaručí, případné problémy jdou na tvoje triko.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ahojte, no tak jsem si nechal udělat RGH. mám tam tak 25 her převedených do formátu GOD a 15 her špatně převedených (sice jedou, ale rád bych je měl všechny pohromadě mezi Games). No ohledně těch špatně převedených, já jsem ten návod špatně pochopil, převedl jsem hry do GOD, a pak jsem našel iso rebuilt a ten jsem rozbalil a hodil do Xka soubory v něm. Takové hry spouštím přes default.xex. Nejdou ty hry nějak převést zpátky do GOD? Trošku mě to štve. Nemám u nich obal ani achievementy. Chci to trošku i jako sbírku :) děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ahoj lidi , mám RHG u Xboxu, nevíte někdo proč mi některé hry jdou spustit a některé ne, všechny hry předělávám v Iso2God ,způsobem jak je popsán tady na fóru, pak kopíruju do Xboxu. Jsou vidět ve hrách přes FSD ,ale když na ni najedu dám play tak se nespustí ,dělají to jen některé hry. Děkuji za odpověd

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu