Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Projekt: Podej Ruku blbovi


xDante1986

Otázka

  • Odpovědi 5k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0
  • Junior Moderators

Verbatimky "Made in Singapur" jsou originální a jsou nejideálnější pro vypalování (hlavně XGD3 her). Ty, které "Made in Singapur" nemají, nemusí (ale můžou) být originální a nemusí fungovat tak spolehlivě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Že by updatovat na novější Dash, jak ti to píše? Jak se to dělá, najdeš v sekci JTAG/RGH.

http://console-forum.net/tema/146075-navod-na-aktualizaci-db-16203-programem-j-runner

tak jsem updatoval a mám tam teď 16537 a stejně mi to pořád píše že je zapotřebí update, co mám teda ještě dělat??

Edit: vyřešeno

Upraveno uživatelem valis1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Cau chtel jsem se zeptat mam Flash na elite mam tam LT Plus 3,0 DB 14699 to budu muset nejspis aktualizovat abych mohl hrat novejsi hry ze ? :) Da se to nejak udelat pres flashku nebo tak nejak ? skousel sem tu na foru hledat ale jetu toho celkem moc na me :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Můžete mi někdo prosím poradit, jak v Kinect sports 2, ve hře tennis, prodloužit zápas?

Aby se dalo hrát třeba na pět setů a každý set se hrál stejně dlouho jako v normálním tenise?

Tady člověk chvilku hraje a už konec, hlavně když hrajeme dva, tak pořád zapínat dokolečka dokola, to člověka přestane bavit.

Nemohl jsem to nikde v nastavení najít, můžete někdo poradit cestu k tomuto nastavení?

Doufám, že to teda jde :-)

Díky.

bohužel nejde

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ahoj, měl bych pár stupidnjích dotazů. Fórum jsem si pročetl, ale ne na vše jsem našel jednoznačnou odpověď, tak bych poprosil někoho, kdo má chvíli čas. zda by si na mě udělal chvíli čas. Chci si koupit xbox 360, našel jsem jich na netu spoustu - zajímám se spíš o bazarové kousky. Zarážení mě cenové rozptyly. Podle všeho soudím, že existuje starší a novější generace xboxu 360. Určitě bych zainvestoval do té novější. Dál mě zajímá, jestli je nějaký problém k xboxu připojit externí hdd, enbo je lepší koupit třeba vetzi s 250gb hdd. A velký dotaz k flashi. Bez flashe tedy nejde hrát pálené hry? Nebo to jde nějakou oklikou? spíš mně to zajímá obecně, nebyl by pro mě problém si ho nechat flashnout. A ještě kinect. Je třeba hledat nějakou konkrétní verzi, nebo jsou všechny víceméně stejné? Děkuji za trpělivé odpovědi. Ptám se tak stupidně, protože má poslední konzole byla Sega Mega Drive 16-bit :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Jsou dva způsoby, jak rozjet pirajdy. Flash a RGH/JTAG. Flash je pouze úprava FW mechaniky, konzole jako taková zůstává prakticky nezměněná. Výhoda je, že se s konzolí dá dělat prakticky to samé, co s neupravenou, tedy připojit se k Live, stahovat dema, hrát MP, apod. Nevýhoda je ovšem nutnost pálení her na DVD (a pokud si pročteš fórum, zjistíš, že to spoustě lidem dělá docela problémy) a případně omezení třeba co se týká DLC a stahovatelných her. Jew nutné je pořád kupovat přes Live.

Naproti RHG je poněkud razantnější úprava konzole. Díky ní už nemusíš pálit DVD, stačí hru nakopírovat na HDD, stejně tak je možné spustit veškerý stahovatelný obsah, není nutné ho kupovat. Ovšem taková konzole se nejde připojit k Live, došlo by k jejímu zabanování. Takže MP si moc nezahraješ.

Poslední možnost je kombinace obojího, tvz. Dual Nand. Taký Xbox má vlastně systémy dva a můžeš si mezi nimi libovolně přepínat. Je tedy možné mít jak RGH, tak i neupravenou konzoli.

Připojení exteráku: U normálního a flashnutého Xboxu sice HDD připojit jde, ale jeho kapacita je omezena na tuším 32 GB. A je jedno, jak je ve skutečnosti velký. U RHG/JTAG konzole jde připojit HDD bez omezení velikosti.

Kinect (i jiné pohybové blbiny) nevedu, takže tady neporadím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

díky za info. Multiplayer nepotřebuju a hry se mi určitě pálit nechce, takže bych šel do toho RHG. Za poplatek mi to určitě někdo v okolí Domažlic, nebo Plzně vytvoří, že? :-) Teď se ještě teda zeptám, když mám 1TB disk a nahraju tam pro příklad hru co má 8gb, tak ji na xboxu normálně uvidím, protože čte 32gb a normálně ji spustím, mám pravdu? Děkuji za odpovědi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Je to RGH - Reset Glitch Hack, ne RHG, to byl překlep.Disk 1TB použít můžeš, konzole s RGH ho uvidí celý.Musí být ale naformátovaný na FAT32, jiný formát konzole číst neumí.Hry se nenahrávají jako ISO tj celých 8GB, ale převedou se do formátu GOD nebo rozbalí Xbox image browserem, takže obyčejně jsou o pár giga menší než původní ISO.Nabídky na RGH najdeš v sekci X360 Prodám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Zdarec. Potřebuji připojit vypalovačku (ihas 124 rev. B) k notebooku. Šlo by to s tímhle?:

http://www.focalprice.com/CA0002B/USB_to_ESATA_or_SATA_Adapter.html

Pokud vím, tak Ti to neřeší napájení, byť je to hezká hračka. Já iHasku ( rev. D ) připojuju tímhle http://www.alfacomp.cz/php/product.php?eid=1051450060000001M15&Search=axago&SearchType=1 , je tam i napájecí kabel na ATA/SATA disk/mechaniku...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
  • Junior Moderators

Tak třeba tahle: http://aukro.cz/adapter-redukce-usb-to-ide-sata-2-5-3-5-napajen-i3629400666.html. Je to, jak koukám, redukce do USB, která umí jak SATA, tak IDE a za tu cenu je to paráda.

EDIT: Koukám, že je to s Polska, takže se asi protáhne dodací lhůta, tak zkus kdyžtak najít něco jinýho - cokoliv, co umožňuje SATA>USB.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Checking for updates to abgx360.dat...

Server file abgx360.dat no newer than local file - not retrieving

D:\F1\complex-f1-2013.dvd is valid

Checking Game

ISO: "D:\F1\complex-f1-2013.iso"

Size: 8738846720 bytes

Files in ISO: 211, Folders in ISO: 2

Total bytes used: 8197002340 (94.63%)

Game appears to have random padding

Checking default.xex

Original PE Filename: game_unity_x360_m.exe

Original PE Timestamp: 2013/09/13 21:00:15

Min Kernel Required: v2.0.16202.0

Game Name: F1® 2013

No Avatar Awards

Achievements: 45 Achievements totaling 1000 Gamerscore

XEX CRC = 09C32453

XEX Media ID: 7F68B63446DC7FAD805D35AD-7F3FDF12

Region Code: 0xFFFFFFFF

Region Free!

Checking topology data

Querying the online database to find the appropriate verified data to use...

Topology information was downloaded successfully

Looking for TOP_XGD3-DID-F87A804E_v1.sha1 in the online verified database

Server file TOP_XGD3-DID-F87A804E_v1.sha1 no newer than local file - not re

trieving

Topology data is currently verified

Checking SS

Timestamp of Authoring: 2013/09/16 00:00:00

Timestamp of Mastering: 2013/09/20 17:20:52

SS Version: 2 (trusted)

SS CRC = 30AFB0B4 (RawSS = 1D707ED5)

SS Media ID: 7F68B63446DC7FAD805D35AD-7F3FDF12 (matches game)

SS looks valid

Checking DMI

Timestamp of Authoring: 2013/09/16 00:00:00 (matches SS)

DMI CRC = 707DB647

DMI Media ID: 7F68B63446DC7FAD805D35AD-7F3FDF12 (matches game)

DMI looks valid

Checking PFI

PFI CRC = 26AF4C58

PFI matches known data (XGD3)

Video partition found

Checking L0 Video padding... L0 Video is zero padded

Checking L1 Video padding... L1 Video is zero padded

Checking XGD3 Stealth padding... XGD3 Stealth is zero padded

Video CRC = C0A7F716 (V0 = BF8B3276, V1 = D1722B69)

Basic Stealth check passed!

Starting Verification

Looking for 30AFB0B409C32453.ini in the online verified database

There is no verified rip of this Xex/SS combination in the online database

Failed to find a verified ini file for this Xex/SS combination

Verification failed

Starting AutoFix

Looking for Xex_09C32453.ini in the online verified database

There is no verified rip of Xex CRC 09C32453 in the online database

Failed to find a verified ini file for this Xex

AutoFix Failed, Stealth is still unverified

Press any key to exit . . .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
  • Junior Moderators

Tohle znamená, že v databázi AGBX ještě hra (nebo ta verze hry, kterou jsi stáhl) není. Chyba to není a hra velice pravděpodobně bude fungovat i na Live, vzhledem k tomu, že hra prošla kontrolou SS.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Mám prosbu,

vím že to tu už někde bylo, ale nemohu to najít. Mám macbook a zajímalo by mě v čem a jak vypalovat hry na xbox 360. Mám normálně externí ihas vypalovačku revisi B flashnutou, tak pouze jaké programy použít za náhradu těch oknovejch? Předem děkuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu