Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Projekt: Podej Ruku blbovi


xDante1986

Otázka

  • Odpovědi 5k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0

Ahoj

chtěl bych se zeptat na dashboard. když koukám na net tak vidím že tam hodně lidí má tv and movies a music. ja kdyz se prihlasim tak tam nic nemam. je to tim ze microsoft nepodporuje v cesku tak moc market u nas a nebo kde to je :D

dik za info

ps: mam origo xbox zadny flash nebo podobne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Ahoj

chtěl bych se zeptat na dashboard. když koukám na net tak vidím že tam hodně lidí má tv and movies a music. ja kdyz se prihlasim tak tam nic nemam. je to tim ze microsoft nepodporuje v cesku tak moc market u nas a nebo kde to je :D

dik za info

ps: mam origo xbox zadny flash nebo podobne

nejsem si teda jist, ale nejsou všechny tyto možnosti možné až s GOLD XL ? GOLD mám, ale nejsem si moc jistej, jestli tam tyhle multimedia někde jsou, nějak sem se o to nezajímal... musel bych se mrknout ...avšak si myslím že GOLD bude podmínkou

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Čaute. V sekci přímo o hře jsem odpověď nedostal tak to zkusím tady. Mám flash LT+3.0 hraju na live. Teď mám Need for speed rivals a nemůžu nainstalovat hd content na flashku, hdd nemám. Je nějaká možnost jak to obejít nebo musím koupit HDD? Zkoušel jsem to nahrát i přes horizont ale bez úspěchu. Díky moc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Zdar. Chtěl jsem vypálit svojí první zálohu na ihas 124 b, měla by být flashlá (podle prodejce), ale v 50 procentech mi to vyhodilo tohle:

Co s tím? S nastavením jsem postupoval podle: http://www.ixtreme.net/open-forum/17835-how-burn-xgd3-using-ihas-burnermax-imgburn-verify-using-kprobe-2-a.html

post-4138-14687170095279_thumb.jpg

I 12:50:49 ImgBurn Version 2.5.7.0 started!

I 12:50:49 Microsoft Windows Vista Home Basic Edition (6.0, Build 6002 : Service Pack 2)

I 12:50:49 Total Physical Memory: 1 830 992 KB - Available: 776 236 KB

W 12:50:49 Drive F:\ (FAT32) does not support single files > 4 GB in size.

W 12:50:49 Duplex Secure's SPTD driver can have a detrimental effect on drive performance.

I 12:50:50 Initialising SPTI...

I 12:50:50 Searching for SCSI / ATAPI devices...

I 12:50:57 -> Drive 1 - Info: TSSTcorp CDDVDW TS-L633L 0400 (E:) (ATA)

I 12:50:58 -> Drive 2 - Info: ATAPI iHAS124 B AL0S (G:) (USB)

I 12:50:58 Found 2 DVD±RW/RAMs!

I 12:59:02 Operation Started!

I 12:59:02 Source File: C:\Users\Milan\Desktop\COD MW3\Call_of_Duty_Modern_Warfare_3_XBOX360-STRANGE\s-mw3.dvd

I 12:59:02 Source File Sectors: 4 267 015 (MODE1/2048)

I 12:59:02 Source File Size: 8 738 846 720 bytes

I 12:59:02 Source File Volume Identifier: DVD_ROM

I 12:59:02 Source File Volume Set Identifier: 67d90000MS UDFBridge

I 12:59:02 Source File Application Identifier: CDIMAGE 2.45 (12/06/2000 TM)

I 12:59:02 Source File Implementation Identifier: Microsoft CDIMAGE UDF

I 12:59:02 Source File File System(s): ISO9660; UDF (1.50)

I 12:59:02 Destination Device: [0:0:0] ATAPI iHAS124 B AL0S (G:) (USB)

I 12:59:02 Destination Media Type: DVD+R DL (Disc ID: MKM-003-00)

I 12:59:02 Destination Media Supported Write Speeds: 2,4x; 4x; 6x; 8x; 12x; 16x

I 12:59:02 Destination Media Sectors: 4 267 040

I 12:59:02 Write Mode: DVD

I 12:59:02 Write Type: DAO

I 12:59:02 Write Speed: 4x

I 12:59:02 DVD+R DL Reserve Track: No

I 12:59:02 Link Size: Auto

I 12:59:02 Lock Volume: Yes

I 12:59:02 Test Mode: No

I 12:59:02 OPC: Yes

I 12:59:02 BURN-Proof: Disabled

I 12:59:02 Write Speed Successfully Set! - Effective: 5 540 KB/s (4x)

I 12:59:02 Book Type Setting: DVD-ROM

I 12:59:02 Advanced Settings - Force HT: Yes, Online HT: Yes, OverSpeed: Yes, SmartBurn: Yes

I 12:59:33 Optimal L0 Data Zone Capacity: 2 133 520

I 12:59:33 Optimal L0 Data Zone Method: Copied From Original Disc

I 12:59:35 Set L0 Data Zone Capacity Succeeded!

I 12:59:37 Filling Buffer... (512 MB)

I 12:59:55 Writing LeadIn...

I 12:59:57 Writing Session 1 of 1... (1 Track, LBA: 0 - 4267014)

I 12:59:57 Writing Track 1 of 1... (MODE1/2048, LBA: 0 - 4267014)

I 12:59:57 Writing Layer 0... (LBA: 0 - 2133519)

I 13:13:16 Writing Layer 1... (LBA: 2133520 - 4267014)

W 13:14:15 Failed to Write Sectors 2134032 - 2134063 - Reason: Timeout on Logical Unit

W 13:14:15 Retrying (1 of 20)...

W 13:14:15 Retry Failed - Reason: Invalid Address For Write

W 13:14:15 Retrying (2 of 20)...

W 13:14:15 Retry Failed - Reason: Invalid Address For Write

W 13:14:15 Retrying (3 of 20)...

W 13:14:15 Retry Failed - Reason: Invalid Address For Write

W 13:14:15 Retrying (4 of 20)...

W 13:14:15 Retry Failed - Reason: Invalid Address For Write

W 13:14:15 Retrying (5 of 20)...

Upraveno uživatelem hotsuma1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
  • Junior Moderators

Pokud mluvíš o "Destination Media Sectors: 4 267 040", tak to je správně. Spíš to vypadá na problém spojený s tím, že vypaluješ (podle logu) iHaskou připojenou přes USB. Zkusil bych vypojit původní mechaniku a zapojit iHasku klasicky jako SATA.

EDIT: Ještě mě napadlo - zkoušel jsi vypojit původní mechaniku a nechat zapojenou jen iHasku (klidně přes to USB)? To by totiž mohl být ten problém.

Upraveno uživatelem spenat
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Přes SATA to nevypálím, vypaluji na notebooku. Když dám vlastnosti u mechanik, tak v záložce záznam, ve výběru kam zapisovat (Záznam disk na cd) na výběr pouze mechanika v notebooku. Ale zase si říkám, že kdyby byl problém v tomhle, tak mě to vůbec nepustí k vypalování.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Nikde jsem nenašel, jestli se dá v notebooku původní mechanika nějak vypnout.

Teď jsem vytáhl ten disk z mechaniky a i když to vypalovalo na imb do 50 procent a trvalo to nějakých 15 minut, tak na DVD je vidět vypáleno stěží půl cm.

Upraveno uživatelem hotsuma1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Zdravim,

mám několik začátečnických otázek. Chci si koupit xbox a rozhoduju se jestli flashnutý nebo neflashnutý.

Jestli to dobře chápu na flashnutém xboxu se nedoporučuje hrát hry online. Je to tak ?

Jedna z her proč si ho chci koupit je Diablo 3. Na PC je nutné neustálé připojení k internetu. Jak je to u xboxu když chci třeba nakupovat předměty z aukce?

díkes

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
  • Junior Moderators

Zdravím, pokud si pořídíš Xbox, na kterém je flash LT+ 3.0 / LTU, budeš hry projíždět před vypálením pomocí programu ABGX360 a budeš vypalovat správně (viz. můj topic v podpisu), ban ti na 95% nehrozí (já sám už téměř třetím rokem přes Live hraju a problémy jsem neměl).

Co se Diabla 3 na Xbox týče, hra má (narozdíl od PC verze) offline singleplayer, takže dokud se sám nerozhodneš, nemusíš se na Live s touto hrou připojovat (ani permanentní připojení k internetu tedy není potřeba).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Zdravím chytří lidičkové, chystám se koupit Xbox 360 chci to hlavne na hrani her nejlepe palenych nebo jak jsem se docetl stazenych z netu. Jake jsou rizika u RGH? Kdyz budu mit RGH v konzoli tak proste stahnu treba v PC dany IMage hry nakopcim na HDD Xka a primo spustim? jsem v oblasti Xka nový.. Jo a ještě má RGH nejaky vliv na kinect? asi ne co? Predem se omlouvam ze z tehle dotazu musite mit plne kyble nervu jenze mi cas nedovoluje pouzit hledat... mám malého syna ke kterému co 5 sekund odskakuju... i tenhle prispevek jsem psal snad 15 min :D proto mě prosím nekamenujte

Edit: Ještě dotaz, na co se dívat u těch her které stahuju (budu stahovat) aby podporovaly? vim ze u vetsiny je napsany ze je RGH podporovane nebo tak ale maji treba nejake spešl označeni?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
  • Junior Moderators

Zdravím, pokud chceš hrát pálené hry a občas hrát multiplayer (přes Xbox Live), pořiď si flash (LT+ 3.0 / LTU). Pokud chceš hrát hry z disku (třeba externího) a nevadí ti absence Xbox Live, jdi do RGH. Také podotýkám, že s RGH můžeš hrát i stažená DLC, což s flashem nemůžeš (jedině koupená).

Pro hraní RGH her potřebuješ vyextrahovaný obsah staženého obrazu (Image, ISO) dát na disk, samotný obraz by ti tam nefungoval. S Kinectem není problém ani při flashi, nebo RGH - u obojího funguje naprosto bez problému.

U stažených her (u flashe) je třeba se dívat na formát staženého disku - XGD2, nebo XGD3 a dávat si pozor na správné vypalování (viz. můj topic v podpisu). U RGH stačí stáhnout jakoukoliv hru (ta, u které jsi zmiňoval, že má podporované RGH znamená, že už je pravděpodobně extrahovaná a stačí jí dát na disk), vyextrahovat obraz, dát na disk a hrát.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

spenat: děkuju za odpovědi tohle jsem chtěl slyšet ;) nbo u těch her jsem to tak myslel že stahnu třeba hru Grand Theft Auto V.iso vyextrahuju to a az ten obsah hodin na HDD Xka... to vím ;) Hrát online nechci ani nepotrebuju jde tu jen o zábavu na večer ;D kdy se klidne obejdu bez Xbox Live... snad jen dotaz jeste kdyz budu mit RGH znamena to ze se nesmim vubec pripojit na net s celym Xkem? nebo jen na Live (Mozna stupidni dotaz.. Xka neznam nevím k čemu všemu je tam dobrý internet)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
  • Junior Moderators

Nejde o to, že se nesmíš připojit na Live, jde o to, že to vůbec nejde. Internet v RGH Xboxu můžeš mít v tom smyslu, že se ti např. načtou informace o počasí apod. Co se brouzdání na netu týče, na RGH zatím není (podle mých informací) žádný internetový prohlížeč, nebo třeba YouTube aplikace.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Aha aha :)) Super takže to ej presne to co potrebuju :D ještě další mě napadly... vím že sem asi otravný ale nedá mi to... je podstatný rozdíl mezi RGH a RGH 2? a jde to RGH namontovat do všech xboxu? četl sem u kterych to nejde ale ty uz snad ani v oběhu nejsou no ni? chci teda vedet jestli když koupim funglovku xbox s kinectem jestli to pujde :))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
  • Junior Moderators

RGH a RGH 2 jsou jen verze, rozdíl ve funkčnosti tam není. RGH se nedoporučuje nainstalovat na starší revize konzolí (jako třeba Xenon, které byly náchylné na RROD) kvůli vysoké šanci výskytu chyby RROD.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Zdravím, pokud si pořídíš Xbox, na kterém je flash LT+ 3.0 / LTU, budeš hry projíždět před vypálením pomocí programu ABGX360 a budeš vypalovat správně (viz. můj topic v podpisu), ban ti na 95% nehrozí (já sám už téměř třetím rokem přes Live hraju a problémy jsem neměl).

Co se Diabla 3 na Xbox týče, hra má (narozdíl od PC verze) offline singleplayer, takže dokud se sám nerozhodneš, nemusíš se na Live s touto hrou připojovat (ani permanentní připojení k internetu tedy není potřeba).

děkuji za info

ještě se zeptám... nevím jak se pohybují ceny je reálné koupit starší neflashnutý xbox s HDD 120 nebo 250GB bez kinectu ale tu verzi která už chytá wifi do 3000 kč?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
  • Moderators
RGH a RGH 2 jsou jen verze, rozdíl ve funkčnosti tam není. RGH se nedoporučuje nainstalovat na starší revize konzolí (jako třeba Xenon, které byly náchylné na RROD) kvůli vysoké šanci výskytu chyby RROD.

Já bych to jen doupřesnil pro lepší orientaci:

1. Pro Xenony se RGH nehodí vůbec. Pro tyto revize je RGH dobré pouze pro získání ztracených DVD klíčů, k ničemu jinému. Obecně je RGH nefunkční na těchto revizích (výskyt RRoD není ten důvod).

2. Pro Phat konzole, pokud to jde, je originální RGH nejlepší varianta. Jednoduše proto, protože na nich fungují nejlíp. Jenže u RGH jsme limitováni verzí CB a tím potažmo verzí DB, která pro RGH končí na verzi 14699. Verzí 14717 a vyšší už je nutné instalovat RGH2, které bohužel je na Phat konzolích velmi nestabiní z hlediska bootovacích časů. Proto vznikl nový exploit R-JTAG, který vrátil těmto konzolím stabilitu původního JTAG a potažmo RGH.

Pozn. R-JTAG už také končí a příjde novější a poslední exploit pro Phat verze X360

3. U Slim konzolí je od prvopočátku jen RGH2, bez rozdílu verze a typu konzole.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu