Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Projekt: Podej Ruku blbovi


xDante1986

Otázka

  • Odpovědi 5k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0

ahoj snazil jsem se dostat themes do xboxu stahl jsem v poho- mam potrebny kabel i program( buffalo) otevrel jsem hd xboxu v pc nasel jsem tam snad vse ale kde zkopírovat theme to ne:cry: -nasel jsem zde i nejake navody ale uz starsiho data a nezda se ze by byly aktualni nemate nekdo neco novejsiho ?na slim (nejedna se my o jpg ) dik

nikdo nic

Upraveno uživatelem medved.001
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Otázka:Mám XBOX360 Falcon(flash asi 2,0) dashboard 2.0.8955.0 a dostal jsem ban „na HDD”.Někde ve foru jsem se dočetl,že jde odbanovat nahráním aktualizace dashboardu na 2.0.9199.0,ale byl to starý příspěvek(rok 2010).Jde na této verzi RGH 2.0?Děkuji za info.

Upraveno uživatelem ANS2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Zdravim potřeboval bych poradit jak na pár věci na projasněnou mam xbox 360 arcade s flashem lt 3.0+ a kinectem,nikdy nebude připojenej na xbox live,mam taky usb hdd transfer a chci se zeptat jestli existuje nějakej program pro zobrazování fotek z her v pc když připojim hdd přes usb transfer k pc... zobrazujou se mi jen nějaké základní kody a soubory mi nic nezobrazí.

A ještě taky poradte mi prosim mam třeba hru dance central3 a jak nacpu nějaké nové písně do hry,kde stáhnout a kam/jak vkládat??? popř dlc do mafia2 a nebo car pack do forza2,3,4,horizon.

Za každý info budu rád :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Tak

nevím jestli jsem blb ale zeptám se......... kolik externích disků je možné připojit k xboxu360 s 5 USB sloty. Mám tři disky které bych potřeboval připojit, připojuji je do zadních slotů a vždy jsou vidět pouze dva z nich, odzkoušeny různé varianty a prohazování disků........... pokud někdo ví a poradí tak předem děkuji........M

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
  • Moderators

No to sakra že souvisí.

G0dzil podívej se na tvar konektoru pro vstup napájení u tvé konzole a porovnej ho s TÍMTO obrázkem. Podle toho určíš revizi svého Xboxu. Potom by bylo nejlépe koupit zdroj přímo k ní, anebo platí pravidlo, že použít můžeš zdroj ze starší revize na novější (z nejstaršího Xenona na všechny ostatní, z Falcona na Jaspera apod). Opačně to nejde, jelikož zdroje se liší jednak proudovou hodnotou kterou dávají a jednak výkonem (Watt). Navíc, tvar koncovek u zdrojů je odlišen tak, že bys je do konzole ani fyzicky nedostal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Zdravim, nejspíš to tu už někde bude, ale nechce se mi prohledávat celý forum, tak použiju tenhle odpadní topic, kterej je tu stejně kvůli stále se opakujícím dotazům :D.

Mam jeden z prvních xboxů, nevim přesně kterej, nema ještě ani HDMI. To ale neni podstatný. Pokusim se popsat jak si myslim, že to funguje, jestli jsem to dobře pochopil.

Když si udělám flash mechaniky a nebudu hrát hry online, ale budu používat svůj live účet offline tak se mi na něj normálně budou přidávat achivementy z tý hry. Když se pak na live přihlásim bez mechaniky v Xku, tak se mi normálně všechny achivementy synchnou a nemůžu dostat ban. Když si pak budu chtit zahrát nějakou hru, kterou jsem si koupil přes marketplace a mam ji na HDD tak to normálně půjde bez rizika banu.

Snad jsem se vyjádřil dost jasně :)

Diky za případné odpovědi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

http://vojtaaaa1993.rajce.idnes.cz/Konektory

Můžete to někdo posoudit.

Jedná se tedy o Xenon když na Xboxu není HDMI ? Takže nemůžu použít novější zdroj čili ten co mám prodat nebo vyměnit za ten nejstarší ?

Upraveno uživatelem G0dzil
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
  • Junior Moderators

Pokud mluvíš o revizi, vypadá to na Xenon/Zephyr (HDMI), ale nedokážu přesně říct, jestli je to (na tvém obrázku konzole) uprostřed čtvereček, či ne. Pokud ne, jedná se o revizi Opus či Falcon (HDMI).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Zdravím, mám dotah ohledně her. Mám xboxe 360 Slim 4Gb + k tomu externí HDD. Teďka jsem si stáhnul Forzu 4. Hra má DVD 1 a DVD 2. Jak už jsem vyčetl, tak na DVD 2 je složka contect, ve které jsou HD textury. Mohu je nějak dostat na ten externí disk nebo musím mít zkrátka velkou interní pamět v xboxu, kam by se složka concent měla kopírovat? Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu