Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Projekt: Podej Ruku blbovi


xDante1986

Otázka

  • Odpovědi 5k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0

Zdravim, mam flash xbox 360 fat... nedavno mi zacal spatne cist disky, kdyz ho zapnu normalne to nacte - spusti a hraju treba 10 min. Potom zahlasi chybu cteni disku a spadne do dashboardu. Pak uz nenacte zadny dvd, jen to v nem tak divne zavrci, ale nenacte vubec nic. Nevi nekdo cim to je? Myslel sem ze nejak odesel flash, ale kdyz ho za dva dny zkusim tak zase normalne nacte a funguje ok, pak po chvilce zas chyba cteni :/ diky za rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Zdravím, chtěl bych se zeptat zda má nějaká vážná úskalí kupovat Xbox 360 Elite 120GB. Dočetl jsem se akorát že je hlučnější a rozměrově větší ale to jsou negativa, která my osobně nevadí. Spíš by mě zajímalo, protože jsem se o xbox do teď nezajímal a modelovou řadu neznám, zda se nejedná např. o poruchový model atd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Zdravím , mám RGH a hry jsem stahoval z thegamescene.com .. Teď to asi zrušili , nejde se mi dostat na stránku. Nová stránka se jmenuje thegamescene.boards.net ?? Jde z této stránky stahovat hry ? ( zatím jsem nenašel v jaké sekci :D ) POpř. odkaz z kama stáhnout NHL 15 , Free rychlostí ( zippyshare atd. ? ) díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Zdravím, potřeboval bych poradit. Před týdnem jsem přes inzerát koupil Xbox360 s flashem a RGH. Vše šlo v pohodě až do dnes, asi hodinu jsem hrál gta5 a obraz se najednou zasekl, vypnul jsem tedy konzoli a znovu ji zapnul, ale už nic nenaběhlo. Zkusil jsem to nechat 20 minut, ale stále nic. Hledal jsem o tom něco na netu, ale všude píšou jen o tom, že se rozsvítí červené diody, ale u mě nesvítí ani jedna. Zkoušel jsem to nechat 2 hodiny vychladnout, ale stále nic nenabíhá. Nevíte co by s tím mohlo být, případně jak problém vyřešit?

Upraveno uživatelem Dalben10
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Zdravím, potřeboval bych poradit. Před týdnem jsem přes inzerát koupil Xbox360 s flashem a RGH. Vše šlo v pohodě až do dnes, asi hodinu jsem hrál gta5 a obraz se najednou zasekl, vypnul jsem tedy konzoli a znovu ji zapnul, ale už nic nenaběhlo. Zkusil jsem to nechat 20 minut, ale stále nic. Hledal jsem o tom něco na netu, ale všude píšou jen o tom, že se rozsvítí červené diody, ale u mě nesvítí ani jedna. Zkoušel jsem to nechat 2 hodiny vychladnout, ale stále nic nenabíhá. Nevíte co by s tím mohlo být, případně jak problém vyřešit?

Po úpravě RGH se RROD nezobrazí ani jiná chybová hláška.

Pokud konzole není novější jak revize Jasper tak je to na 100% RROD nebo jiná chyba typu E79 atd....

Upraveno uživatelem Domi_CZ
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Čaute chtěl jsem se zeptat známej mi flešoval mechaniku na xbox360 arcade a bohužel ji spálil nainternetu jsem našel mechaniky dvě jedna philips a lite-on a druhá philips abenq zajmalo by mě zda je mezi nimi rozdíl nebo mužu použít kteroukoliv z nich díky za odpověď

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

.Myslím to jinak Mám Disk přenosný 500gb potřebuju to hlavně kvuli GTA 5 a nechci si kupovat druhou flashku 16 gb třeba, proto mě napadlo jestli bych z toho disku nemohl část vyhradit pro xbox třeba 30 gb a ten zbytek si nechat mám na něm hry.Protože GTA chce aby 1 disk byl na HDD a druhý je spouštěcí ale mám xbox jen 4 gb a proto bych si z toho přenosného udělal jak hdd pro xbox tak normall na hry jak to používam.Mám RGH.Prostě jestli by šlo mít ten disk na něm jakoby 2 formáty,1 fat 32 a ten 2 co by používal xbox

Díky za odpověd.

Vyřešeno díky:)

Upraveno uživatelem Cooldy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu