Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Nove iPod nano! S kamerou a FM radiem!


Sim3to

Recommended Posts

Spolecnost Apple ma dalsi generaci iPod nano. Samozrejme nezklamala a nove blbustky v iPodu potesi kazdeho.

Kamera - Poprve co spolecnost Apple do svych iPodu namontovala kameru. Sice se asi moc vyuzivat nebude, ale co :)

FM Radio - Poprve co spolecnost Apple do svych iPodu namontovala vnitrni FM radio. Nebude to normalni radio, ale samozrejme bude moct se nastavovat prez iTunes.

Tvar a design zustava stejny.

Da se rict ze novy iPod je revolucni :)

Foto :

radio_tagging20090909.jpg

gallery-big-02.jpg

gallery-big-04.jpg

gallery-big-08.jpg

Odkaz na Apple :

http://store.apple.com/us/browse/home/shop_ipod/family/ipod_nano?mco=Nzk2MDUyMg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak tohle bych nečekal kamera dole :) , nice... :)

Je udelane schvalne.. Aby si ipod capnul jako normalni klasicky fotak.

Cca. 2500... a za kolik se bude prodávat v ČR? Za 5999 ne?Chci si ho koupit, ale za 6000...:dozey:

Tak to je vzdycky.. Neni problem si iPod koupit z ebaye ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A to nejdulezitejsi.. predek, sem nedas. :D

overview-hero.jpg

K tematu:

fotak je totalni blbost.. fakt uz je tam jen, aby byl duvod pro koupi noveho.. Jen aby Apple mohl rici, ze je lepsi, ze je tam zase neco navic a aby trapne zase nevydal jen o 0,1% jiny vzhled :D Dnes uz se fotak fakt rve vsude.. do navigaci, do mobilu, uz i do mptrojek.. V dobe, kdy ho mas kazdy v mobilu, je to blbost, ho mit v mp3 prehravaci.

radio - celkem dobra vec, ale u iPodu jsem ji nikdy nepotreboval (a da se dokoupit).. Co to nastavovani pres iTunes? To jako, ze menit stanice pujdou jen pres iTunes? Nebo jake stavnate omezeni si Apple vymyslel tentokrat? :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mám už několi dní objednáno z Ebay....

pro tento ipod jsem se rozhodl kvůli rádiu.... kdyby rádio neměl, nešel bych do něj....

dám pak kdyžtak vědět svoje dojmy, až mi dorazí

Super :) A za kolik sis ho poridil? a jakej :P

Uz bylo na case aby dali radio.. :D Ten fotak je zbytecnost ktera to prodrazi..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím, že mě to vychází i s poštou na 3688,- je to 8GB verze..... přišel mi ale i odkaz na českou firmu (samozřejmě až po tom, co jsem zaplatil na ebay :cry: ), a tam ho mají zhruba za 3900,- i s poštou a diodání do pár dní..... já budu muset z ameriky čekat asi trochu déle

jinak plně souhlasím.... foťák asi zbytečnost....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No super,

Rádio ani tak potřeba není, prostě když je to mp3přehráva, rádio bych si pouštěl minimálně.

Další .. foťák/kamera, no paráda, oni jí dají ještě ke všemu do spodní části, jak budu asi ipod držet, když budu chtít fotit na stojato? Prostě nechápu, jinak žádná změna - iPod nano 8gb stojí v elctro worldu 3000,- a tenhle už jenom kvůlli tomu hlavně že má foťák bude dvakrát dražší .... :roll: Zbytečnost ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hi^;668015']No super' date='

Rádio ani tak potřeba není, prostě když je to mp3přehráva, rádio bych si pouštěl minimálně.

Další .. foťák/kamera, no paráda, oni jí dají ještě ke všemu do spodní části, jak budu asi ipod držet, když budu chtít fotit na stojato? Prostě nechápu, jinak žádná změna - iPod nano 8gb stojí v elctro worldu 3000,- a tenhle už jenom kvůlli tomu hlavně že má foťák bude dvakrát dražší .... :roll: Zbytečnost ...[/quote']

Tak radio neni jenom na mp3..

Stejny je rikat na co koukat na televizi kdyz si muzu stahnout film :D

Nastojato to udelany vubec neni, a ikdyz bys chtel, tak to proste capnes uplne stejne jako kdyz mas normani fotak a chces taky fotit nastojato.

podle ceny co psal rybak tak ta cena bude neco pod litr drazsi... Ja jsem pro radio a proti kamere.. je fakt, zze to akorat prodrazi...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co jsem viděl je tam možnost natáčení videa do*.mp4 ...a kvalita není vubec špatná na takové zařízení :)

Ani potom to přímé nahrávaní přes tT není zase tak špatné...

Ale kdybych měl předchozí generaci,tak bych do nové určitě nešel :)

Jinak iPod dokáže mluvit,stejně jako voice funkce v rockboxu..

Jinak již předem víme že ja tomto ipodu rckbox nebude,jelikož jde o stejnou stavbu jako u minuleho Nano,kde byla firmwarova čast blokována proti nahraní neověřeného FW,tedy nešel nahrat žadnej custom-fw jen apple fw.

H.264 VGA video, 640 by 480 pixels, up to 30 frames per second with AAC audio

Jinak k radiu..

Radio se da normálně ladit v iPodu....

Dokonce je možnost "Live Pause" Takže se radio dá kdykoli zapauzovat...

iTunes pouze dokáže rozpoznat nahranou část pisníčky a tím zobrazit ID3 tag a možnost koupi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

:D ipod mi včera konečně dorazil.... jsem nadmíru spokojen, hry jsem ještě žádný nestahoval, ale chystám se na to :D

v ipodu je super krokoměr, ten mě docela dostal...

jinak zavorka s tebou souhlasím.... apple to má v hlavě nějaký pomíchaný :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

muj kamarád, mě požádal abych mu doporučil nějaky slušný mp3 přehrávač do 3000kč, tak sem mu poradil at si objedná ipod nano 4g za 2800 z aukra, popřípadě z ebaye.. o pár hodin později mi posílá link na 8gb ipod nano 4g v zelené barvě.. řekl jsem mu že je to fajn cena a at ho vezme... ipoda koupil asi 5 dní po apple eventu kde představili ipod nano 5g... po 4 dnech mi volá, že mu přišel balíček a že ten ipod vypadá jinak... že ta zelená je tmavá a lesklá, a že má fotak.. říkam si wtf?? lekl sem se jestli mu nahodou prodejce neposlal myPod nebo jinou čínskou napodobeninu :D... o par hodin později přišel ke mě domu a ukazuje mi ipod nano 5g... byl sem z toho celkem vyndanej... ten prodejce asi popletl balíčky a místo 4g ipoda mu poslal 5g ipoda :lol: takže pár dní po apple eventu měl 5g ipoda doma a to za neuvěřitelnou cenu 2800kč :)

muj nazor na ipod nano 5g...

nelíbí se mi barva, barva u 4g byla mnohem lepší... ale to je asi tak vše co se mi nelíbí...

jako plus beru FM radio i když ho vubec neposloucham, integrovany krokoměr, o trošku větší display... k té kameře.. kdybych 5g ipoda měl tak tu kameru stejnak nepoužiji ;) kamera umí jen natáčet což jsem nepochopil, ale je to dané tím, že se do ipodu nevejde žádná čočka s autofocusem, jedině kdyby ipod trošku ztloustl a to apple nemohl udělat kvuli tomu, že by bylo hloupé kdyby nano o par milimetru ztloustlo ;)

PS: ta kamerka natáčí celkem slušně ;) dokonce lépe než iphone 3G kde máte nainstalovanou aplikaci cycorder

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

muj kamarád, mě požádal abych mu doporučil nějaky slušný mp3 přehrávač do 3000kč, tak sem mu poradil at si objedná ipod nano 4g za 2800 z aukra, popřípadě z ebaye.. o pár hodin později mi posílá link na 8gb ipod nano 4g v zelené barvě.. řekl jsem mu že je to fajn cena a at ho vezme... ipoda koupil asi 5 dní po apple eventu kde představili ipod nano 5g... po 4 dnech mi volá, že mu přišel balíček a že ten ipod vypadá jinak... že ta zelená je tmavá a lesklá, a že má fotak.. říkam si wtf?? lekl sem se jestli mu nahodou prodejce neposlal myPod nebo jinou čínskou napodobeninu :D... o par hodin později přišel ke mě domu a ukazuje mi ipod nano 5g... byl sem z toho celkem vyndanej... ten prodejce asi popletl balíčky a místo 4g ipoda mu poslal 5g ipoda :lol: takže pár dní po apple eventu měl 5g ipoda doma a to za neuvěřitelnou cenu 2800kč :)

A to koupil z aukra? Sakra to je stesti :D Ale nechtel bych byt ten prodejce.. Mel by se priznat ze mu dosel 5G.. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A to koupil z aukra? Sakra to je stesti :D Ale nechtel bych byt ten prodejce.. Mel by se priznat ze mu dosel 5G.. :D

šáhni si do svědomí a vsadim se o všechny moje credits, že bys tak držel hubu ;)

EDIT: ano zakoupeno na skvělám aukčním servru kde bych si už nekoupil ani ponožku.. aukro.cz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu