Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Uncharted 3: Drake's Deception


tekken90

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Odpovědi 735
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Kradl jsi to? Pokud ano, tak chapu, ze tusis, ze to je kradene.. pokud ne, tak takovou jistotu nemas u nikoho, od koho kupujes z druhe ruky

Ano každej si běžně koupí několik nových kusů jedné hry, aby je o měsíc později střelil za třetinovou cenu :roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano každej si běžně koupí několik nových kusů jedné hry, aby je o měsíc později střelil za třetinovou cenu :roll:

Jsou bez krabicek, proc by je zlodej vyhodil? Spis si myslim, ze v tom clovek nejakym zpusobem pracuje.. v distribuci, prodeji.. netusim.. a dostal proste par kusu.. a ikdyby to ukradla (pani), tak je mi to celkem sumak.. ja si hru pekne dam do krabicky, sezenu si obal a manual a budu se o ni starat, jako to delam doted..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators
Ano každej si běžně koupí několik nových kusů jedné hry, aby je o měsíc později střelil za třetinovou cenu :roll:

.... a zrovna tak se na pultech každého obchodu běžně válí hry bez obalů, manuálů, krabiček a disky potištěné všemi možnými jazyky, jen ne česky. Ještě, že jsme zapadli už do té Evropy a tak se tito prodejci mohou chvástat, že součástí hry je CZ menu a titulky. Fakt výhra.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ok ok.. vy byste proste nikdy nic takovyho nekoupili, chapu.. ja holt nemam problem s tim, ze si hry šperkuju.. uz kolikrat mi prisla domu hra s poskozenym obalem, ktery sem musel nahradit, ci chybejicim manualem.. a tady holt chybi oboji.. ja si tohle sezenu do 100Kc a nemam s tim problem.. jestli to pani nakradla, tak porusila podminky prodeje aukro.cz a to uz moje starost neni..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sezenu si obal a manual a budu se o ni starat, jako to delam doted..

bacha na to, console-forum je plne moralistu, nejvetsich znalcu, odborniku, vševědů a občasných pravniku na volne noze...

tady se musis chovat jako chudý umrněný čecháček co na hru šetří půl roku z brigády a nedej bože, abys neco kupoval z aukra bez obalu!!!

jen co vystrcis ruzky, BUM a mazej zpatky...tomu se říká krabí efekt :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

bacha na to, console-forum je plne moralistu, nejvetsich znalcu, odborniku, vševědů a občasných pravniku na volne noze...

tady se musis chovat jako chudý umrněný čecháček co na hru šetří půl roku z brigády a nedej bože, abys neco kupoval z aukra bez obalu!!!

jen co vystrcis ruzky, BUM a mazej zpatky...tomu se říká krabí efekt :)

Taky se divim.. vzdyt zrovna tady je nejvic lidi, co si koupi hru za 1300, dohraji ji, prodaji za 1000 a koupi dalsi "novinku" za 1300 a tak stale dokola.. ja kupuji hry levne a davam je dohromady a sbiram je.. moderni restaurator :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kejsi: SOUHLAS!

Proc davat nekomu 900Kc za pouzite kompletni baleni, kdyz muzu koupit POUZE disk za 350Kc, ktery stejne za 2 mesice dohraji a zase pujde na prodej...

Kdyby jsem uz UNCHARTED 3 nemel koupeny za 500Kc, tak za 350Kc by jsem ho bral HNED... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no, jen aby ti z aukra pripadne nenapsali ze musis hru odevzdat na policii...

znamej si takto koupil solarni ty kravince co lidi davaj na strechy v dobre vire, ze nekupuje corky, ... do 2 dnu od koupe mu volali policajti, ze koupil kraden zbozi a uz se vezl v aute na fizlarnu na vyslech :D:D veci tam musel nechat jako dukazni material, ani nevim zda mu aukro vyplatilo nahradu...

no pravda, ze u 350,- to asi resit nikdo moc nebude :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Me nejde o to jestli nekdo kupuje kradeny veci. Je mi to proti srsti ale tak to bohuzel funguje :-( ale tuplem ve spojeni se sberatelem mi to proste nedava smysl :idea:

To je vse nehraju si na zadnyho moralistu jak tady vyblil nekdo nahore :roll: ale konec OT nicemu tim nepomuzem kazdej si to musi v hlave srovnat sam :ziped:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Místo popírání toho že je to čórka by bylo chytřejší, kdyby jste vyplodili odkud se teda ty hry podle vás vzaly ? Rostou na stromech ? To že jak tvrdíte ty hry "někdo v práci dostal" je jiný výraz pro "nafasoval" a tedy "čorknul". Češi pro to mají mnoho výrazů ale znamená to totéž.

drak3go : Já být zlodějem tak si teda pod bundu radši strčím jen placku než celou krabičku (navíc pravděpodobně obdařenou nějakým zabezpečením proti krádeži) :roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Místo popírání toho že je to čórka by bylo chytřejší, kdyby jste vyplodili odkud se teda ty hry podle vás vzaly ?

A to je PRESNE TO co me VUBEC jako kupujiciho NEZAJIMA! I kdyby si je prodavajici VYPESTOVAL na ZAHRADCE, tak mi je to BURT. Prodava pouzitou bez obalu za 350Kc, tedy mam o hru zajem, KUPUJI. Neco se ti na NABIDCE nelibi, nekupuj a jdi si ji koupit do NASICH CESKYCH predrazenych obchodu s PS3 hrami...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Me nejde o to jestli nekdo kupuje kradeny veci. Je mi to proti srsti ale tak to bohuzel funguje :-( ale tuplem ve spojeni se sberatelem mi to proste nedava smysl :idea:

To je vse nehraju si na zadnyho moralistu jak tady vyblil nekdo nahore :roll: ale konec OT nicemu tim nepomuzem kazdej si to musi v hlave srovnat sam :ziped:

Praveze jako sberatel, vidim skvelou prilezitost tu hru dat do kupy - poridit ji krabicku, obal a manual a dat ji do sbirky.. Kdyz si kupuji hry z bazaru, taky nemam zaruku, ze ji predtim nekdo neukradl.. a jak zde bylo receno - je mi to fuk. Pro me je to proste skvela prilezitost

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Místo popírání toho že je to čórka by bylo chytřejší, kdyby jste vyplodili odkud se teda ty hry podle vás vzaly ? Rostou na stromech ? To že jak tvrdíte ty hry "někdo v práci dostal" je jiný výraz pro "nafasoval" a tedy "čorknul". Češi pro to mají mnoho výrazů ale znamená to totéž.

drak3go : Já být zlodějem tak si teda pod bundu radši strčím jen placku než celou krabičku (navíc pravděpodobně obdařenou nějakým zabezpečením proti krádeži) :roll:

Nevim, ale je fakt, ze asi NE vsude maji hry vystaveny pouze v podobe obalu.. (jako JRC) atd.. ale who cares..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sejvi+jungle: Když je vám to jedno, tak proč za tu hru VŮBEC platíte ? Běžtě taky do krámu/skladu a vemte si ji za 5 prstů, když vám to přijde normální. Kupovat si něco o čem vím že je kradené je totéž jako bych to sám ukrad. A můžete mě nazývat přiblblym moralistou, ale KRÁDEŽ NENÍ NORMÁLNÍ. Normální je nekrást.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sejvi+jungle: Když je vám to jedno, tak proč za tu hru VŮBEC platíte ? Běžtě taky do krámu/skladu a vemte si ji za 5 prstů, když vám to přijde normální. Kupovat si něco o čem vím že je kradené je totéž jako bych to sám ukrad. A můžete mě nazývat přiblblym moralistou, ale KRÁDEŽ NENÍ NORMÁLNÍ. Normální je nekrást.

O tom se tu ale nikdo nehádá.. já hru normálně koupil na stránkách, kde každý stvrzuje smluvními podmínkami, že nebude prodávat věci nabyté nelegální cestou.. Já kdysi brigádně prodával RC vrtulníky a šéfik nám jeden dal k Vánocům místo vánočního bonusu.. prodal jsem ho na aukru - bez stvrzenky a vybalený.. jsem snad zloděj? Tvoje komentáře jsou pouze doměnkou a morální záplavou. Krádež je jen jednou položkou z desatera - kolik jich dodržuješ ty?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu