Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Uncharted 3: Drake's Deception


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 735
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

tak sem hral betu a uprimne, kdyby tam nebyl nazev u3 beta a nikdo mi nerekl , ze hraju u3 tak bych mel pocit, ze hraju nejaky datadisk k uncharted2, tech par zmen je sice vybornych, ale ze by to byla nejaka revoluce... vse je prakticky stejne, nicmene se to hraje dobre, maji vychytany sitovy kod, grafika je sice tak nejak nevim... nekde hezci nez v 2. dile nekde horsi, menu je udesny, editace hrace taky zrovna 2x zajimava neni :P, nicmene na U3 si rad pockam kuly singlu. MP taky clovek par hodin odehraje, ale myslim, ze to potom bezproblemu vymeni opet za neco lepsiho...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak sem hral betu a uprimne, kdyby tam nebyl nazev u3 beta a nikdo mi nerekl , ze hraju u3 tak bych mel pocit, ze hraju nejaky datadisk k uncharted2, tech par zmen je sice vybornych, ale ze by to byla nejaka revoluce... vse je prakticky stejne, nicmene se to hraje dobre, maji vychytany sitovy kod, grafika je sice tak nejak nevim... nekde hezci nez v 2. dile nekde horsi, menu je udesny, editace hrace taky zrovna 2x zajimava neni :P, nicmene na U3 si rad pockam kuly singlu. MP taky clovek par hodin odehraje, ale myslim, ze to potom bezproblemu vymeni opet za neco lepsiho...

není tu takovej skok jako mezi 1 a 2 podle mě proto, že ten engine bude asi stejnej, ale ty změny přišli v těch místech, kde to bylo potřeba... třeba sprint se hodí hrozně moc a ve 2 dost chyběl, stejně tak klasickej deathmatch kterej už v U3 bude, grafika je pořád to nejlepší co je na konzoli k vidění

každopádně tyhle změny ocení jen člověk, kterýho MP u Uncharted fakt baví, u U2 jsem nahrál skoro 200 hodin, takže vim o čem mluvím... škoda, že v té betě jsou jen ty 2 mapy, docela rychle se ohrají

doufám, že v plný bude hodně těch interaktivních prvků na mapě, protože to je fakt nejlepší, v U2 to mělo jen pár map, takže kdyby tady každá měla něco na způsob toho letadla nebo propadávajícího se stropu, tak bych se vůbec nezlobil :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no mas uplnou pravdu. Osobne sem v U2 hral asi kolem 20hodin MP mozna vic, ale jen COOP proti vlnam nepratel, to me hrozne bavilo, ale tady je to divny, jedno kolo musi clovek byt jen v nejakym ctverecku, druhy kolo nese poklad, atp... porad se to meni, coz me nebavi, klasickej DM nebo TDM sem nezkousel, protoze me to ani v U2 nebavilo, ale pro nekoho kdo to ma rad, to je urco pecka .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

s tím souhlasím, na klasickej multiplayer mam radsi jiny hry (podle mě je FPS na tohle lepší), ale coop mod je dobrej... ale jak rekl th0ca, tak je to v U3 docela zmateny... doufám, že ve finále to bude trochu ve stylu U2... tam jsem na coopu vypekl dost casu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no mas uplnou pravdu. Osobne sem v U2 hral asi kolem 20hodin MP mozna vic, ale jen COOP proti vlnam nepratel, to me hrozne bavilo, ale tady je to divny, jedno kolo musi clovek byt jen v nejakym ctverecku, druhy kolo nese poklad, atp... porad se to meni, coz me nebavi, klasickej DM nebo TDM sem nezkousel, protoze me to ani v U2 nebavilo, ale pro nekoho kdo to ma rad, to je urco pecka .

jn, coop jsem tady hrál jen jednou a taky se mi nelíbilo, že je to všechno dohromady, ten Siege (udržování v tom čtverci) mě nebavil ani ve dvojce, takže doufám, že to ve finále bude rozdělený... i když já coop areny nehrál skoro vůbec, to mě spíš bavil ten klasickej postup v coopu, to když se sejdou lidi je nářez

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hrál jsem to asi 45 minut a moje dojmy jsou takové: Dobré přehledné menu,Dobrý systém bodování,úpravy postav....Celkově to na mě působí velmi dobře ale Multiplayer mě u této hry nezaujal.Každý má rád jiné hry ;)

PS:Kvůli SP si to časem koupím (až zlevní)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

th0ca: Já si myslím, že tam šlo jen o to, ukázat, jaké módy budou ve finálce. Tzn, dají třeba ty 3-4 módy do jedné hry, aby hráči viděli, co vše pak mohou hrát, a nemuseli stahovat o další gigabyte větší betu. Mě se to líbilo :)

Celkově se mi to hodně zamlouvalo, takže předobjednávku ponechávám :)

Kdo pak bude mít, klidně mi napište, a dáme coop, klasik MP mě nebavil ani ve dvojce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no zrovna když jsem prodal PS tak "zjistím" že bude U3, Infamous2 a ještě mi řekněte že má vyjít GOD 4 a jdu se zatřelit

jinak trailer vypadá skvěle snad to bude v některých věcech lepší než U2 kde jsem měl někdy problém zjistit kam vlastně skočit/vyléz/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no zrovna když jsem prodal PS tak "zjistím" že bude U3, Infamous2 a ještě mi řekněte že má vyjít GOD 4 a jdu se zatřelit

jinak trailer vypadá skvěle snad to bude v některých věcech lepší než U2 kde jsem měl někdy problém zjistit kam vlastně skočit/vyléz/

to bylo předem jasný, že bude U3, stejně tak ti ted řeknu že bude i U4 a U5, jestli ještě na PS3 to těžko říct, ale je jasné, že jednou na nějakou konzoli vyjdou... leda že by byl konec světa :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

O U3 se vý celkem dlouho, ale nezoufej - pokud chceš nebo jsi již koupil xbox, tak bude Gears of War 3, nové halo a pár dalších exkluzivitek...

A co to ma spolecneho s hrami jako Infamous 2, U3 ci serie GoW? :D Na Xbox obecne nejsou tak dobre exkluzivky jak na PS3, Halo a Gow sice miluju, ale na trhu maj dobrou konkurenci kdyz to vice jmenovane vicemen ne....ikdyz nedavno oznamena hra Unearthed me docela pobavila :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu