Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

inFamous 2


tekken90

Recommended Posts

  • 3 months later...
  • Odpovědi 100
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

http://gamehouse.cz/playstation-3/infamous-2-9852.php Při předobjednávce do 8.6.2011 voucher 500 ,- k dalšímu nákupu ;)

Tenhle voucher je peknej fail, musis nakoupit alespon nad tisic, ale to uz po sleve, takze minimalne za 1500, ja tam takhle chtel koupit hru na 3DS a pekne me tam kluci ojebali....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Oproti jedničce krok dopředu .. Jednička už tak byla skvělá ale demo dvojky naprostá paráda .. Hlavně ocěnuju model jakoby destrukce .. Když mužete soupeře shodit třeba z balkonu ... Graficky taky zlepšení hlavně větší a plynulejší FPS .. :) pokud bude celá hra ve víru dema tak je to rozhodně hodně vysoce postavená hra tohoto roku only PS3 :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ve všech směrech dotažená jednička, hlavně lepší framerate, uhlazenější grafika, lepší pocit ze všeho, snad až na obtížnost, kdy mi některé útoky nebraly energii a závěrečného bose jsem udolal skoro ihned, věřím, že ve full verzi to bude tuhé

P.S: líbí se mi nový dabér hlavního hrdiny a tak nějak i ty cutscény, které v jedičce stály za prd, Naughty Dog jim opravdu pomohli jak se jen dalo :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem docela zklamaný, přijde mi to dost podobný jako minulý díl, sice ano vypadá to líp a hra se tak nezadýchává. Co mi ale vážně vadí je co udělali s postavou Cola. V minulém díle prostě vypadal jako tuhej borec (sice to nedávalo moc smysl, protože to měl být jenom poslíček a ne ošlehanej mariňák, ale vypadal dobře), teď mi přijde jako nějakej fakan a ta ladička co nosí na zádech mi přijde taky hrozně výsměchová. Celkově mi přijde, že hra ubrala temný ladění.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

počkám si až to bude stát nějakých 800kč, zatím je to předražené

zajímalo by mě, co se stalo s jeho štítem co dostal ke konci jedničky proti kulkám

já jsem dvojkou relativně (soudě z dema) nadšen, sice jsem to čekal krapet lepší co se týká šplhání po budovách, ale než aby to celé zmršili tím, že by z toho udělali jinou hru, tak se smířím s tím, že je to na stejné brdo jako u jedničky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu