Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Recommended Posts

Podle mě dělaj na NDS moc her pro fakt děcka.. Mario a podobný už mě tolik nebaví ale kdyby to oprášili a udělali nějakou novou verzi tak i jo a CoD mě na NDS taky docela bavilo jenže to už je furt to samý! kdyby to v 3DS napravili a udělali CoD s komplet novou grafikou a fyzikou tak by mě to bavilo stejně jako kdyby tohle udělali u trackmanie a jinejch her.Jenže to je prostě kupa zblázněnejch japončíků co si furt hrajou jako dětičky :D mě už takový hry ale nebaví.. čekam na změnu s názvem 3DS

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 1,7k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Tak podle mě NDS jen tak neodejde, 3DS zaujme spíš hráče středního věku. Malé děti a důchodci zůstanou podle mě u DSiXL i tak se prodalo 132 milionů kusů(počítam všechny druhy DS) 3DS bude skvěla konzole a PSP předběhne jako facku. 3DS bude už náročnější konzole s náročnějšímí hrami.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no pokud říkáš pravdu a nejsi nějakej spamer tak ti věřím ale co hry ? většina her na 3DS vychází v roce 2011 vychází něco na rok 2010

Bohužel o žádných hrách které by měli oznámeno datum ještě letos nevím. Ale dá se předpokládat že pokud 3DS vyjde, tak bude i pár her.

PS: Myslím že se ukáže o vánocích.

Jakmile budu vědět něco více budu Vás informovat. :bash:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zase změněno datum - u nové hry professor layton která má vyjít jeno man 3DS má zas neznámé datum dřívé se psalo že vyjde 2010 potom že vyjde 2011 a tedˇ je tam zas neznáme datum zveřejnění.

edit: Na francouzské wikipedii ma tato hra vyjít na podzim tohoto roku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

-Autoři hry "Epic Mickey" chtějí vytvořit hru od seriálu "Kačeří příběhy" na 3DS

-jak už jsem velmi nedávno říkal říkám znova jelikož se o tom začalo teprve všude mluvit vzhled 3DS není kompletní v 3ds konzolích bude totiž také takzvanýAchievemets systém (každý zná např. z ps3 konzolí) že se vždy vyplní to co se mi o budoucích konzolích zdá :D - takže budeme získávat různe takzvané odznake nebo tak nějak za splnění různých úkolů

-vyjde 3ds v japonsku až 22. 3. 2011 ? http://cache.gawkerassets.com/assets/images/9/2010/08/500x_102.jpg (obrázek z jednoho japonského obchodu)

- D-pad čtyřy šipky spojeny ve tvaru + které zná každý ,na nintendu 3DS asi nějak pasovat nebudou říká Capcom pro efektivnější hraní by měl D-pad mít jiné rozmístění ,finalního desingu 3ds se možná dočkáme tento listopad

- The Sims 3 na 3DS vyjde v roce 2011

- další datum vydání 3DS - 20.11.2010, možnost může být vysoká protože minulé herní konzole od Nintenda měly datumy vydaní ve stejném měsíci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 5 weeks later...

Táákže....

JP release 26. února 2011, cena 25000 JPY, tj. cca 299 USD, tj. cca 5500 CZK :)

Bude mít virtuální konzoli pro GB a GBA hry, které půjdou hrát ve 3D.

US release v březnu.

Video s připravovanými hrami:

A ujeté video s novými funkcemi systému:

To mě, přiznám se, trochu děsí. Výměna dat s kolemjdoucími (i pasivními) DSky? Stahování obsahu ve standby režimu? Velkej brácha se musí radovat...

via http://www.ds-scene.net/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

cože ? takže GB(A) hry budou zobrazovány ve 3D a klasické DS hry jako zůstanou na suchu :(

edit: když jsem shlédnul videa - Jsem naprosto nadšený ! Tohle je naprostá REVOLUCE Nintendo udělalo strášně velikánský krok napřed. teď už nikdo nad nintendem nemá šanci!. Jsem naprosto dojatý ze všeho z grafiki,MII,HOME menu,Target Shoting je naprosto exceletní.

otázky jak funguje to zdílení dat když jde osoba kolem druhé ? Musím mít zaplé nebo vyplé 3DS ? Jestli ano tak tak to bude další skvěla věc na 3DS protože v režimu spánku by se neměla většinou vybíjet baterie.

Má nespokojenost. Hra Professor Layton and the Mask of Miracle na ukázce postavičky ze hry už nejsou malované ale jsou trojrozměrné (totálně zprasené) jestli to takhle zůstane p.layton byl vždy nádherně malovaný a o to tu v této hře šlo , jen aby toho 3D nepřehnali

Co bude obsahovat balení 3DS?

2GB SD kartu

6 hracích karet (target shooting)

dobíjecí dock (znáte z traileru )

kovový stylus

záruka, návody , papíry ,reklamy...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jeden roztomile škodolibý komentář utrousili na Sankaku Complex - všímají si, co po ohlášení 3DS udělala cena akcií Big N:

maketick.png

Hlavní důvod je nejspíš vysoká cena v porovnání s předchozími handheldy a taky prošvihnutí vánočního trhu (nebo obráceně).

Nicméně Nintendo to asi přežije, i když smrsknutí očekávaného zisku z 200 miliard jenů na slabých 90 asi musí být znát...

via: http://www.sankakucomplex.com/2010/09/29/nintendo-announces-300-3ds-pricing-stock-plunges/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu