Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Recommended Posts

  • Odpovědi 1,7k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

V traileru o 3DS mluvili o zpetne kompatibilite cartridge a originalnich her... Teoreticky tedy dosavadni flashkarty pojedou, pokud nebude treba nejaky HW (redukce z 3DS kartridge na ds) nebo pokud neprijdou na lepsi ochrany nez ma 1.4.1 DSi...

Chtelo by to hned nejako otestovat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to s tim CFW bylo ciste teoretizovani, ne ze se tady bude toho nekdo chytat prosim :) CFW nabizi vice moznosti pouha flash karta.

zpetna kompatibilita s DS - cartridge podle me budou mit identicke rozmery, jen vetsi kapacitu. nefunkcnost DS flashkaret je otazkou. urcite to nejak osetri, ale otazka je zda vsude. myslim si ze dobra flash karta se tvari jako cartridge a nemelo by jit ji poznat a tedy by teoreticky mela fungovat. pokud vim, tak na DS funguji i flashkarty z GBA, ne? takze tohle neosetrovali, nebo se to dobre nedalo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ponechani funkcnosti flash karet (nebo osetreni jen "na oko") pro puvodni DS by byl imho od nintenda fantasticky prodejni tah. Tim by automaticky vsichni pirati koupili 3DS a pri nehacknutelonosti novych her by je donutili je kupovat. A kazdy si alespon nejakou koupi, minimalne ze zvedavosti.

Pokud fungovat nebudou, pak pirati zustanou u DS(i) a budou cekat, az bude hacknute uplne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky jsem neětastný že 3DS nevyjde v černvené barvě docela mě to opravdu mrzí ta červená barva je opravdu lahodná určitě by si tím zvýšili prodejntost kdyby ji hned vydali. Na gamehouse píší datum vydání červené barvy až na podzim. Jinak si myslím že do bude tak že vyjde asi tak za půl roku s dalšíma barvička. Bývalo to tak i u DSlite, DSi nebo DSiXL. První vyšla hlavní konzole s 2-3 barvama a za chvíli vyšly ostatní barvy.

Evropská prezentace byla opravdu nudná opravdu jsem jenom zjistil že vyjde 25 března 2010 o ničem důležitějším se tam snad už nebavili.

Bundle se zeldou by mohl být... na internetu se o tom spekuluje.

Do konce E3 2011 vyjde 30 her na 3DS (to je docela dost ne ?). Ale ješte stále nebyly ohlášeny.

Oficiální cena 3DS v EU být nemusí podle WIKI může být stanovená jakkoliv podle prodejců.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ad region lock: nejvetsi bullshit pod sluncem. nevaham utratit radove 2k za originalni cartridge z JP (pripadne obcas z US), ale kvuli tomu ze me zajimaji prevazne cizi hry si jeste nebudu kupovat extra konzoli.

Nintendo na to samozrejme ma nejvetsi pravo, ale moje prachy teda neuvidi >_>

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky jsem neětastný že 3DS nevyjde v černvené barvě docela mě to opravdu mrzí ta červená barva je opravdu lahodná určitě by si tím zvýšili prodejntost kdyby ji hned vydali. Na gamehouse píší datum vydání červené barvy až na podzim. Jinak si myslím že do bude tak že vyjde asi tak za půl roku s dalšíma barvička. Bývalo to tak i u DSlite, DSi nebo DSiXL. První vyšla hlavní konzole s 2-3 barvama a za chvíli vyšly ostatní barvy.

Evropská prezentace byla opravdu nudná opravdu jsem jenom zjistil že vyjde 25 března 2010 o ničem důležitějším se tam snad už nebavili.

Bundle se zeldou by mohl být... na internetu se o tom spekuluje.

Do konce E3 2011 vyjde 30 her na 3DS (to je docela dost ne ?). Ale ješte stále nebyly ohlášeny.

Oficiální cena 3DS v EU být nemusí podle WIKI může být stanovená jakkoliv podle prodejců.

Byl bych pro bundle zeldy se zelenym 3DS :)

Z games.cz

„3DS vydrží být nabité déle než 5 hodin, jen je k tomu nutné vypnout 3D, Wi-FI a další funkce"

Takze vypnout wi-fi ocividne pujde.

A prvni screeny z Raymana 3D

http://www.nintendoeverything.com/59241/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co se tyka Wi-Fi:

Na konferenci se tvrdilo ze StreetPass bude funkcni "only if you want".

Coz teda samozrejme neznamena, ze bude mozne vypnout i stahovani updatu.

Nicmene nejaky clovicek na jinem foru to vidi celkem jasne a myslim, ze ma pravdu. Pujde bezne vypnout. Duvod? Ne vsude je povoleno pouzivat wifi (letadlo, nemocnice) a 3DS by tohle porusovalo. Coz je neakceptovatelne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nejak nechapu proc tam hraje 2 hry ze stareho cernobileho gameboye. zda se ze to bude umet prehravat, nebo bude nejaky oficialni placeny emulator s GB hrama. ja tohle teda vidim poprve. jak je to s prehravanim GBA, to myslim rikali ze pujde, ne? ale GBA slot to nema, nebo jo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no jedná se o službu virtual console která je i na Wii. Hry si budeme moct kupovat z 3DS shopu. http://images.nintendolife.com/news/2011/01/first_impressions_3ds_virtual_console/attachment/0/large.jpg

Nové Nintendo 3DS nebudé stált 4500 ani 5000, ale jenom úžasných 6000-7000Kč. (cena záleží na tom jaký si dají obchodníci u nás velký rabat) Ano...krutá realita potvrzena. A jsem naprosto naštvaný z toho že to v USA může stát jenom 4500 a unás tolik peněz. Naprostá diskriminace! I hry budou dražší!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Trosku me stve jak vypada ta zelda. Grafiku mohli vytunit vic, kdyz si vezmu ze vykon je lepsi nez u wii tak to mohlo vypadat alespon jako twillight princess, ale chapu ze by to bylo vic prace, to by se musela cela hra predelavat. Kazdopadne se tesim na prvni 3DS puvodni zeldu, ale to si jeste pockame, jak dlouho to trva na wii nez prijde puvodni wii zelda, uz cekame docela dlouho...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Třeba na gamehouse mají cenu 4849kč což by se dalo vysvětlit jen tak, že je to dovezená US verze.

Spis by se to dalo vysvetlit tak, ze to byla predbezna cena pred ohlasenim a jeste to nezmenili... Ta cena je nerealna i v americe. Na Gamehouse bych nedal, jejich infa jsou casto dost scestna...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Spis by se to dalo vysvetlit tak, ze to byla predbezna cena pred ohlasenim a jeste to nezmenili... Ta cena je nerealna i v americe. Na Gamehouse bych nedal, jejich infa jsou casto dost scestna...

Já bych neřekl, že je nereálná, když je už oficiální. Cena $249 už je všude a třeba amazon.com je podle mě věrohodnější než gamehouse. Jsem zvědavý jak to udělají, protože už tam mají celkem dlouho cenu menší než 5000 a pár dní před vydáním si podle mě nemůžou dovolit ji najednou vyšroubovat na 7000. Jestli to udělají, tak to beru z ameriky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu