Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Recommended Posts

to je vpodstate tiskovka pro novinare ne? z toho by mely pak bejt i nekde fotky na netu :P predpokladam ze by tam meli aspon oznamit oficialni cenu pro CZ.

V to taky doufam. Ale nerekl bych ze to bude vylozene ukecana tiskovka. K vyzkouseni ma byt pry 45 her... Jak ja se tesim :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 1,7k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

to je nespravedlivý, :( , ale oficiální cenu tam určitě předvedou.

Tak máme další střípek co se týká ceny. Ve středu 9. února se koná pro prodejce v ČR dealerská konference. Tam se mimo jiné dozví svou nákupní cenu, koncová cena zůstane nestanovená, je to na každém z prodejců. Vzhledem k tomu, že tam bude pro prodejce pár procent tak je pravděpodobné že 3DSko bude stát všude +- stejně.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak těch 7k co tu kdosi postoval z JRC by mohlo být :) není to ani moc ani málo, za rok dva by to mohlo klesnout na 6-5,5k.

DeSmond: Nemáš nějaký předběžný sezman her které si tam (snad) ozkoušíš? :D zatím nemám proč slintat, jediná hra v dohlednu která by mě asi vzala je Zelda.

Mimochodem, tady máte pěknej článek :) top hry na které se těší IGN

http://ds.ign.com/articles/114/1140702p1.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak těch 7k co tu kdosi postoval z JRC by mohlo být :) není to ani moc ani málo, za rok dva by to mohlo klesnout na 6-5,5k.

DeSmond: Nemáš nějaký předběžný sezman her které si tam (snad) ozkoušíš? :D zatím nemám proč slintat, jediná hra v dohlednu která by mě asi vzala je Zelda.

Mimochodem, tady máte pěknej článek :) top hry na které se těší IGN

http://ds.ign.com/articles/114/1140702p1.html

To se priznam ze nevim, ale pry tam ma byt 45 her a to mi prijde hodne (skoro za moc). Takze bud tam budou i veci jako zelda, kid icarus, MGS..... a nebo proste jen 45 stojanu s 3DS, popravde receni doufam v to prvni :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

staci kouknout na launch tituly... 45 jich rozhodne neni. na druhou stranu ze by Conquest poskytnul 45 3DS jen pro novinare to se mi taky nezda :D

MGS tam nebude urcite, ta hra nema ani datum vydani, totez myslim plati pro Kid Icarus.

Jasny ale muzou ukazat tech dema Jako na e3. Nebo hry ve vyvoji. Jestli tam bude vrcholem vseho nintendogs tak budu vazne zklamany. Co by mi stacilo me spokojenosti by byla moje milovana zelda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

"Ve středu 9. února se koná pro prodejce v ČR dealerská konference. Tam se mimo jiné dozví svou nákupní cenu, koncová cena zůstane nestanovená, je to na každém z prodejců. Prezentace bude na urovni, vse probehne v galerii NoD, budou tam vystavena funkcni 3DSka a launchove tituly."

Takze 45 her ne. Ale funkcni 3DS s hrama ano.

Nicmene jsem rad ze tam nekdo jde. At muze pak poreferovat o samotnem 3D efektu a ostatnich funkcich.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To byli casy, kdyz bejvalo DS seredne jak noc a clovek se skoro az stydel ho nekde vytahnout :)

ja nevim, tenkrat to tak hrozne nevypadalo ;] rika se, ze prumyslovej design ma zivotnost ca 5let. za tu dobu se okouka a prestane se libit.

kazdopadne jo, me se uz dneska taky nelibi ;]]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pamatuju jak říkávala moje ségra ( to jsem jeětě neměl DS ani Wii a oba tituly jsem chtěl mermomocně vlastnit) počkej.. za několik vyjde ještě něco lepší ho než Wii a já jsem říkal. Ale to je nemožné! Jak může vyjít něco lepšího než je Wii. Pořád jsem ji kladl odpor. Nikdo snad z nás nevěděl jaká bude budoucnost nintenda a já jsem vůbec nevěděl že někdy Nintendi půjde do 3DS.

Web o acekard 3 na 3DS (myslíte že je to fake ?) - http://www.acekard3.com/ http://www.acekard3.com/img/AceKard-on-3DS.jpg - jo jw to fake ale perfektní 3DS nepujde ze zacatku jen tak lehoko zlomit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Starý moel byl nejlepší a mám ho radši než Nintendo DS lite. Proč? Protože: 1) Je větší, těžší a působí takovým pevným a robustním dojmem, prostě máte pocit, že držíte něco pořádného. 2) Má, pravda možná o něco méně kvalitní, ale hlasitější reproduktory. 3) Lépe se drží a nemáte otlačené dlaně jako u Nintenda DS lite, protože nemá ostré rohy. 4) GBA hry nevyčuhují ze slotu. 5) Tlačítka START a SELECT jsou mnohem lépe umístěna a lépe se mačkají.

Jediné, co je u Lite lepší jsou displaye, vzhled a stylus. Jinak původní DSko rulezz!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lazyt: To asi bude fake, nevěřím že by "piráti" byli tak rychlí :) jestli to fake není, mají mou poklonu

javak810i: Tak to záleží na každém že jo :) já třeba mám strašně malou ruku, takže se mi blbě drželo jak FATko, tak třeba i PSP. Proto mám Lite verzi radši a proto jsem rád, že 3DS je velikostně stejné :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu