Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Recommended Posts

  • Odpovědi 1,7k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Starý moel byl nejlepší a mám ho radši než Nintendo DS lite. Proč? Protože: 1) Je větší, těžší a působí takovým pevným a robustním dojmem, prostě máte pocit, že držíte něco pořádného. 2) Má, pravda možná o něco méně kvalitní, ale hlasitější reproduktory. 3) Lépe se drží a nemáte otlačené dlaně jako u Nintenda DS lite, protože nemá ostré rohy. 4) GBA hry nevyčuhují ze slotu. 5) Tlačítka START a SELECT jsou mnohem lépe umístěna a lépe se mačkají.

Jediné, co je u Lite lepší jsou displaye, vzhled a stylus. Jinak původní DSko rulezz!

to na Ds miluju když je konzole pevná a těžká. Například DSiXL to je nejtěžší ze všech.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to na Ds miluju když je konzole pevná a těžká. Například DSiXL to je nejtěžší ze všech.

Jenze puvodni DSko sice bylo velký, ale hrozne rozvrzanÿ (jeste ted si pamataju na ten palst) krom toho taka konstrkuce byla celkove krok zpet nebo spis stranou, jinak to udelat neslo, ale kdyz to srovnam z GBA a ktere presne padlo do ruky. V tim bylo zase stare DS lepsi nez Lite lepe se drzel :)

Ja si pockam tak 3 roky po vydani 3DSka....(to uz by mohly být flashkarty,plno aplikací,další hry atd...) Navíc bude levnější a na forech bude plno informaci.... :D jake se vám libí (očekávané) hry na 3DS?? Mě metal gear solid a assasins creed by mohl byt dobry..:D

Poté co zrusili vetsinu pecek je lineup opravdu bidny, rekl bych ze nejhorsi nintendacky lineup co ja pamatuju.... Vlastne ani zatim nemam duvod proc to kupovat, jen ze zvedavosti a ta bude (snad) ve stredu ukojena...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak konstrukce DS fat je prakticky totožná s GBA SP. Kloub je stejný, jen k hornímu displayi přibyly repráky a ke spodním tlačítkům display :D. Jinak lineup není špatný, ale chybí mi nějaká pořádná mario hra (paper mario nic moc), metroid, pokemoni. Hlavne doufam, ze 3DS hry nebudou jen porty z Gamecubu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mario hry? Pokud tě nebaví Paer Mario tak Mario Kart na 3DS. A poté ještě by měl na E3 2011 uveřejněn NewSuperMarioBrothers 3DS. A nápadů her na 3DS bude spousty. jinak mě jinak nevadí že se na 3DS ty samé tituly dokola

edit: No a ještě je tu virutal console ta nám přinese Game Boy ( a Advance) hry a to je skvělé - slot je nahrazen jednoduchým eshopem. A poté 3DSWare hodně vyvojářu bude chtít mít svou hru v 3D. 3DSWare bude lepší než DSiWare (Hry budou graficky kvalitní a určitě budou mít delší trvání než na DSiWare).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

co zrušili? mě se nezdá že by na 3DS něco chybělo...

Myslel jsem odloŽeny :) Zrušeny v lineupu...

Tak konstrukce DS fat je prakticky totožná s GBA SP. Kloub je stejný, jen k hornímu displayi přibyly repráky a ke spodním tlačítkům display :D. Jinak lineup není špatný, ale chybí mi nějaká pořádná mario hra (paper mario nic moc), metroid, pokemoni. Hlavne doufam, ze 3DS hry nebudou jen porty z Gamecubu.

Jo jenze ja mluvil o puvodnim gba, uz sp byl fail :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jsi tak zklamaný že jsi viděl ostříhané video? Nebo to myslíš tak že některé hry vyjdou pozdíš ?

Myslel jsem, ze jsem to rekl jasne :) Stve me ze s launchem 3DS nevyjde poradna hra. Hry na ktere jsem se tesil nevyjdou mozna ani do letnich prazdnin... A ikdyz se tesim zadna hra me nelaka. Uvidime co na to budu rikat az si to odzkousim, jestli zapusobi wow efekt tak do toho pujdu uz v breznu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak podle mě největší pecky přijdou aspoň rok po vydání 3DS :). Chvilku to potrvá než se herní vývojáři rozkoukají na nové platformě a vyvarují se komplikacím které by launch hry mohly mít (dobře dobře, Zelda bude dokonalá no :D). Když si tak věštím z vlastní křišťálové koule, za rok dva na nás vlítnou noví Pokémoni (ale nechci stovku dalších zrůd, chci remake, nejlépe Ruby/Saphire), GTAčko nás asi taky nemine, a další Advanced Wars, Prof. Layton nebo Castlevania. A když budou šikovní, něco z tohoto by snad mohli zvládnout do Vánoc (pevně doufám že na těchto titulech pracují potajnu).

Jinak mě launch tituly žíly netrhají, já si počkám a mezitím dodělám těch pár her co mám na DSku. Třeba jsem dohrál jen jednu Zeldu, nedodělal GTAčko, nenačal Chrono Trigger, Golden Sun, TWEWY, ani jednu Castlevanii, u PvZ se mi smazali savy....Jojo, mám co hrát :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak podle mě největší pecky přijdou aspoň rok po vydání 3DS :). Chvilku to potrvá než se herní vývojáři rozkoukají na nové platformě a vyvarují se komplikacím které by launch hry mohly mít (dobře dobře, Zelda bude dokonalá no :D). Když si tak věštím z vlastní křišťálové koule, za rok dva na nás vlítnou noví Pokémoni (ale nechci stovku dalších zrůd, chci remake, nejlépe Ruby/Saphire), GTAčko nás asi taky nemine, a další Advanced Wars, Prof. Layton nebo Castlevania. A když budou šikovní, něco z tohoto by snad mohli zvládnout do Vánoc (pevně doufám že na těchto titulech pracují potajnu).

Jinak mě launch tituly žíly netrhají, já si počkám a mezitím dodělám těch pár her co mám na DSku. Třeba jsem dohrál jen jednu Zeldu, nedodělal GTAčko, nenačal Chrono Trigger, Golden Sun, TWEWY, ani jednu Castlevanii, u PvZ se mi smazali savy....Jojo, mám co hrát :)

Pod stromecek neco nadeli urcite, kazdopadne i na DS byly dobre launch tituly. Takovy Super Mairo 64 DS ro byl launch titul. Jedna z nejvetsich pecek co na DS vysla...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ja sa rozhodne tesim na novych pokemonov.Aj podla mna by mohol vijst remake ale bud heart gold alebo teraz noveho white.To by bola pecka :D :D :D

Tak celkem pochybuju že by mohly vyjít remaky zmíněných titulů, přecejen tu nejsou na svtě moc dlouho. Kdyby se mělo jít popořadě, tak by vítězně vyšel právě Ruby/Saphire (Red/Green remake dostals na GBA až po Ruby/Saphire, Soulsilver a Pearl/Diamond vyšly v podstatě nedávno...). Krom toho White vyjde ještě na DSka :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak white pochybujem aj ja.Ja som len sudil podla toho ze ma to dost bavilo.Ale Heart Gold by mohol vyjst novy pretoze je to sice tiez len remake ale povodna verzia GOLD/SILVER tu bola este skor ako Ruby/Saphire. :D Ale to je jedno hlavne aby vysli novy a poriadny pokemoni.Aj ked nie hned pretoze este nevysla ani eng verzia White/Black ale tak za taky rok - rok a pol :D :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jak se to vezme...Každá nová Pokémon hra přinesla něco nového, inovativního. Jasně, nové zrůdičky jsou fajn (i když se jim to malování daří čím dál hůře), ale každej díl přinesl něco nového. Třeba když porovnáš Silver a Soulsilver (a teď rozhodně nemluvím o grafice, byla by to hloupost porovnávat tu), zjistíš, jak moc markantní změny proběhly. V podstatě vzali nejlepší vychytávky Pearl/Diamond (vužití dotykáče), přihodily fígle z Ruby/Saphire (Battle Frontier) a hle, je z toho skoro nová hra. A i taková blbůstka, jako třeba že za tvou postavičkou běží tvůj Pokémon, ti zpříjemní hraní o pár bodů výše.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jak se to vezme...Každá nová Pokémon hra přinesla něco nového, inovativního. Jasně, nové zrůdičky jsou fajn (i když se jim to malování daří čím dál hůře), ale každej díl přinesl něco nového. Třeba když porovnáš Silver a Soulsilver (a teď rozhodně nemluvím o grafice, byla by to hloupost porovnávat tu), zjistíš, jak moc markantní změny proběhly. V podstatě vzali nejlepší vychytávky Pearl/Diamond (vužití dotykáče), přihodily fígle z Ruby/Saphire (Battle Frontier) a hle, je z toho skoro nová hra. A i taková blbůstka, jako třeba že za tvou postavičkou běží tvůj Pokémon, ti zpříjemní hraní o pár bodů výše.

Muzes nejakou konkretni inovaci, tohle mi moc inovativni neprijde. Fakt bych si nekupoval novy dil jen kvuli tomu ze tam za mnou beha pokemon...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak vezmu rovnou nejnovější SoulSilver. Přihodili tam Battle Frontier, o dost příjemněji si pohráli s menu na dotykovce (upřímně mě už nebavilo mačkat Xko abych si mohl uložit hru, takže save tlačítko jsem přivítal), u každého gymu jsi musel vyřešit jednoduchý puzzlík (kde jsem se leckdy zasekl), pokémoní triatlon kterej jsem nikdy nedokázal vyhrát, spešl útoky z předešlých dílů, pro ty co kupují origo je zde i pokéwalker...pro mě tyhle změny stačí abych u pokémonů zatvrdl dlouho do noci :)

Už je to děsně offtopic, ale nedá mi to: Ve hře se vyskytují reportéři a netuším co jim to mám vlastně říkat :D zkoušel jsem poskládat nějakou šikovnou větičku ale pak mě odpálkovali. Rady?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak vezmu rovnou nejnovější SoulSilver. Přihodili tam Battle Frontier, o dost příjemněji si pohráli s menu na dotykovce (upřímně mě už nebavilo mačkat Xko abych si mohl uložit hru, takže save tlačítko jsem přivítal), u každého gymu jsi musel vyřešit jednoduchý puzzlík (kde jsem se leckdy zasekl), pokémoní triatlon kterej jsem nikdy nedokázal vyhrát, spešl útoky z předešlých dílů, pro ty co kupují origo je zde i pokéwalker...pro mě tyhle změny stačí abych u pokémonů zatvrdl dlouho do noci :)

Už je to děsně offtopic, ale nedá mi to: Ve hře se vyskytují reportéři a netuším co jim to mám vlastně říkat :D zkoušel jsem poskládat nějakou šikovnou větičku ale pak mě odpálkovali. Rady?

Rozlisoval bych inovaci a recyklaci :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu