Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Recommended Posts

  • Odpovědi 1,7k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Hele nevím, jestli už to tady někdo nepsal, ale od Gamehousu jsem dostal email, že oficiální EU cena je prý 6999Kč a oni budou Nintendo 3DS pevně prodávat za 6499Kč. Tomu říkám pálka... Sice třeba takové CZC ho má "jen" za 5999Kč, což by taky mohlo být reálné, ale myslím, že těch 4800Kč třeba na playcentru je asi blbost. Každopádně jestli se to u nás pod 6k nesežene, kupuju za 5,5 z Anglie.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To rozhodně! V USA to bude za 4500Kč a ikdyž by tam byl ten region lock, tak to se snad vyplatí kupovat i hry... Nebo teď byla v UK omezená akce v Tescu na 3DS za 4500Kč na předobjednávku, ty naše ceny jsou nehorázný. Jak říkám u nás je cena 1USD=1EUR + DPH, přírážky,atd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jasne ze to nezrusi ;]] kdyz o tom tak premejslim tak oni me vlastne nuti cekat az se ochrana ty konzole prolomi (nemyslel bych ze to nekdy reknu). timhle me zklamali snad jeste vic nez tim 0.3mpix fotackem z roku 2004.

ten region lock bude urcite jen softwarova zalezitost, takze se snad objevi nejakej zpusob jak ten jeden krok pri spousteni obejit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja je hodlam i kupovat, ale jelikoz objednavam spoustu her z Asie, tak je to pro me tim region lockem naprosto zabity. jasne, muzu si koupit japonsky 3DS, jenze pak zas nebudu moct kupovat hry v EU... Y_Y

ty kamerky jsou tam sice 3, ale maji jen 0.3mpix (stejne jako v DSi)... a hlavne ty snimace co do toho pouzivaji jsou ten nejvetsi technologickej odpad. nerikam ze by tam meli cpat 16mpix CCD, ale neco trosku lepsiho by rozhodne neskodilo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jam mam pocit ze na Wii a dsi jsou stejny

http://www.nintendo.com/games/nintendopointscard#dsipoints

no prodava se to sice na jedny karticce, ale musis to nabijet oddelene. narozdil treba od PSN... -_-

You must redeem all points on a Nintendo Points Card at once. You cannot divide them between the Wii Shop Channel and the Nintendo DSi Shop.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je super len keby to prehravalo aj videa aspon v 3GP. :( A neviete nahodou ze ked nosim okuliare a nahodou by som hral 3DS a v okuliaroch by sa mi odrazal obrz niecoho ci by mi 3DS aj napriek tomu dokazalo zosnimat oci a vytvorit 3D efekt? :D

Okulary nevadi, sam jsem jejich uzivatelem a 3D bez problemu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

DeSmonde, kdyz uz jsi zpet, mohl bys prosim odpovedet na muj stary dotaz? Diky.

Vypadá to prostě jako kdyby bylo 3DS krabičkou, v níž je skutečně prostor.

ja jsem se chtel zeptat, resilo se to tady a pokud vim, tak to nikdo nevedel. to 3D je teda jakoby vevnitr v konzoli, nevystupuje z displeje ven?

nebo proste vypada to nejak takhle?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu