Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Recommended Posts

Jen rikam ze kazdymu to mohlo pripadat jinak, je urcite nadsazene to, ze na nej neco vyskakovalo, 3D vymodelovane to je, ale podleme to vyrazne neprekracuje hranici displeje...

to "vyskakování" byl asi jen prostě špatnej překlad z japonštiny, ale dost by mě mrzelo, kdyby 3d, jak říkáš, nepřesahovalo hranice displeje! A pokud si viděl to promo video metal gear solida na živo a říkáš, že to šlo "pouze" do hloubky, tak to docela mění celou mou představu o 3dsku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 1,7k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

to "vyskakování" byl asi jen prostě špatnej překlad z japonštiny, ale dost by mě mrzelo, kdyby 3d, jak říkáš, nepřesahovalo hranice displeje! A pokud si viděl to promo video metal gear solida na živo a říkáš, že to šlo "pouze" do hloubky, tak to docela mění celou mou představu o 3dsku.

Preklad? Myslel jsem ze to jsou dojmy..... Pamatuju si ze jsem z te hloubky mel pocit u zeldy, pak jsem to nejak prestal vnimat....ted uz je to vic jak dva tydny zpatky a ruku do ohne jak to bylo bych za to nedal, ale to vnimani prostoru ma kazdy jinak, na tak malem displeji nemuzes cekat zazraky, vyskakovani to uz je spis hologram :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

btw, tak kompatibilita flashkaret s 3DS potvrzena... Tedy - flashkarty jsou v menu videt (3ds je detekuje), ale po spusteni se zobrazi stejna hlaska, jako u DSi (pokud nemate kartu fixlou a dsi treba s 1.4.x)

FW 3DS tedy blokuje flashkarty stejnym zpusobem, jako to dela DSi. Pokud se ale najde nejaky sikula s updatem fw karty, tak se mame na co tesit... :D

zdroj, gbatemp

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

uvedomte si prosim ze na tom videu rozbehal DS flashkartu s DS hrama na 3DS. to je docela logicke, idealni flashkarta by se mela tvarit stejne jako originalni cartridge a zarizeni by ji nemelo poznat, proto to take funguje. ale to neznamena ze pujdou 3DS hry! 3DS system a 3DS cartridge jsou uplne jine, i kdyz treba vypadaji podobne. 3DS hra musi byt ulozena na flashkarte, ktera napodobuje 3DS cartridge, coz R4 na videu (nebo obecne jakakoliv DS flashkarta) neni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

díki tomu novému kruhovému ovladači si ted vlastne konečně zahraju některé hry pořádně až do konce jako například Mario 64 na DS. Tu hru jsem prostěn nemohl hrát s D-padem mi to prostě nešlo a měl jsem z té hry jenom nervy.

Díki novému friend code systému poznáte jestli je váš kamarád online a co právě hraje. Takže až budem všichni mít 3DSka nezapomenme si mezisebou vyměnit friend cody! :D (ta funkce funguje samozřejmě jen tehdy pokud jste připojení na internetu)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Coze, ty se nehral Maria 64? Styd se, to je ds essentials :) Mozna nejlepsi hra co na DS vysla, absence joysticku mi nevadila, ale je pravdu ze se circlepadem to bude to prave posusnanicko....

No hrál ale maximálně jsem nasbíral asi 8 hvěz protože mario byl pro mě naprosto neovladatelný. A to se protě nedalo a plaváni e vodě a chytání králíku nemožné! Až budu mít pěkně 3DS tak se do toho odznova pustím s circle padem.

Podle některých oficiálních zdrojů Japonská várka konzolí 3DS bude brzy vyprodána. A to skrz tento problém ,aby nakaždého hráče zbylo 3DS odložilo nintendo datum vydání 3DS z Prosince na únor a březen. Aby se nestal stejný problém i s Wii kdy bylo ke koupi nedostatek konzolí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No hrál ale maximálně jsem nasbíral asi 8 hvěz protože mario byl pro mě naprosto neovladatelný. A to se protě nedalo a plaváni e vodě a chytání králíku nemožné! Až bude mít pěkně 3DS tak se do toho odznova pustí ms circle padem.

Podle některých oficiálních zdrojů Japonská várka konzolí 3DS bude brzy vyprodána. A to skrz tento problém ,aby nakaždého hráče zbylo 3DS odložilo nintendo datum vydání 3DS z Prosince na únor a březen. Aby se nestal stejný problém i s Wii kdy bylo ke koupi nedostatek konzolí.

Ocividne i to bylo malo....

Je to zvlastni ja s tou hrou vubec problem nemel, ale na mariovy jsem byl temer odchovany, pamatuju si jak jsem nejvic smazil Super Mario Sunshin na Gamecubu a tady jsem si jel uplne bez porblemu, nikdy mi neprislo ze by se to spatne ovladalo, i ty kraliky jsem chytal raz, dva....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu