Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Recommended Posts

  • Odpovědi 1,7k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

  • 2 weeks later...

Existují nějaké statistiky kolik se prodá herních konzolí a handheldů od Nintenda v ČR?

E: Jelikož se začaly vyskytovat 3DS romky, můžeme nyní i vědět, jakou velikost mají. Jako např.

Mario Kart 7 - 8GB

Super Mario 3D Land - 8GB

The Legend of Zelda Ocarina of Time - 4GB

Následující hry mají velikosti 16GB! (Myslel jsem, že jsou velikosti stanoveny pouze do 8GB)

Super Street Fighter IV

Doctor Lautrc and the Forgotten Knights (kravina)

Shin Megami Tensei 3DS: Devil Survivor Overclocked

Dead or Alive - Dimensions

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyz to ted takhle ctu, zda se, ze pokud vyjde nejaka flashkarta na 3DS, bude to docela draha zalezitost.

1. bude muset zvladat HC karty (microSDHC nejlepe kvuli velikosti) a nebo uz dokonce i ty kapacitnejsi -> 32GB minimum -> Kingston micro SDHC 32GB Class 10 (cena se pohybuje mezi 1 353 - 3 399 Kč !!!)

2. samotna karta bude drazsi nez napr. SuperCard DSTWO -> uz jen z duvodu, ze je na novou konzoli, a prvni vyrobce nebude mit konkurenci, takze to nasadi hodne nahoru... (DSTWO zacalo na 30 - 50 USD), tak tahle by se mohla vysvihnout i k nejakym 100USD...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lazyt pleteš se ;) některé weby poskytují to cos tady napsal,ale popravdě nemyslí tím gigabyte ale gigabity,to znamená,že zelda nemá 4GB,ale má 4Gbit což (4/8) je 512MB,Maria mají 8Gbit (8/8) což je 1GB,takže investice do karet bude větší,ale SDXC to podle mě nebudou ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to by mě taky zajímalo,tým crown3DS co na tom pracuje už půl roku je ve stavu cca 70%,a podle některých stránek by to mělo být do pár měsíců,jinak co jim zbývá udělat je zmenšit kartu do podoby cartridge a spustit na tom více ROMek než jen tom clancyse(soudě podle posledního jejich videa)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, crown3DScard.net je určitě fake, ale jsou názory i o tom, že crown3ds je fake... Že jen vyndali cartridge z Splinter Cell, napájeli to na něco, co se tváří jako že by to mohlo fungovat a hotovo...Mně je to upřímně jedno, jen doufám, že už brzy se nějaká flash karta objeví :-) Minimálně to sníží cenu her z druhé ruky... :-)

Každopádně že jsou na 70% a že narazili na nečekané potíže tam mají už vážně několik měsíců, ne-li půl roku (ale kecal bych, kdybych říkal, že to tak 100% je, už si to moc nepamatuji :-) )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to tak jak pise endhalf. crown3DS.com zatim nepodalo nejake extra velike dukazy (jedno video).

Spise doporucuji sledovat nofake http://3dbrew.org/wiki/Main_Page komunitu, ktera se snazi hacknout 3DS. Na strankach jsou nejruznejsi technicke informace o 3DS, o formatech ktere pouziva, o vyvojove jednotce pro 3DS atd. Uzivateli neimod se pred nejakou dobou podarilo sestrojit obvod, ktery mu umoznuje zachytavat obsah pameti RAM 3DS. Coz je celkem uspech (usuzuji z toho, ze je kolem toho celkem hype a od vydani 3DS se nic moc v teto oblasti nedeje). Fotky jeho prace jsou k videni napr zde: http://www.flickr.com/photos/neimod/ (btw kdyby nekoho zajimalo co je co: To co lezi na fotkach na stole je 3DS a to co je k tomu kolmo napajene je ten obvod na dump RAM. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle je treba prave ta vyvojova jednotka 3DS (proste upravene 3DS s aplikacema navic). Tech aplikaci je nekolik, na odkazu co jsi postoval je seznam a popis jejich funkci. Vetsinou se jedna o aplikace testujici a overujici funkce zarizeni.

Napr network setting pro sit, game coin setter pro nastavovani game coin na libovolnou hodnotu, atp.

A ano mas pravdu, nez 3DS vubec vyslo tak bylo predvadeno prave na tech vyvojovych jednotkach. Pravdepodobne nejake uniklo na verejnost, jinak by to nebylo tak pekne zdokumentovane :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, potřeboval bych vaši pomoc....když se přípojím na E-shop nintenda tak tam žádné dema Cooking Mama a nebo RE:Relevation nevidím. Mám tam nový takový zelený "mail box" či co to je, potom Eurosport a Pokedex. Když potom prohrabavám složky Charts nebo Review atd...nic. Dokonce když vlezu do Search - nastavím cenu free -any, all software - tak tam zase mám jen ty 3 věci (Pokedex atd..) mohl by mi někdo poradit kde a jak ty dema stahnout? Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu