Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Recommended Posts

  • Odpovědi 1,7k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

jj oba,za cooking mama bych nedal ani korunu... a resident evil vypada zajimave,mozna bych koupil,ale max s circlepadem,jelikoz se to dost tezko ovlada

Já nevím, mně to nepřišlo nějak těžké na ovládání. Přijde mi, že vyřešili hodně dobře, že je tam jen jeden analog. Líbí se mi to daleko víc, než jak je to vyřešeno třeba na PSP u některých her, že analogem se chodí, křížkem atp. se zaměřuje a střílí se shoulder buttony. Takhle alespoň můžeš chodit zatímco míříš, takže jsem si třeba zamířil na zeď, vyšel zpoza zdi a rovnou odpráskl jednu potvoru :-).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sekají se mi naprosto veskere internetove funkce na 3DS totalne zpomalene secko prohlizec a eshop. Nemuze to byt Wi-Finou kdyz mi na Pc internet jede jak po másle, sedim u ni blizko, je to zarucene kvalitni Wi-fina protoze me vzdy internet pres tuhle wi-fi sel. Kdyz si dam connection test na 3DS tak se provede do nekolika sekund a hlasi ze je vse v poradku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...

To jo, před chvílí sem postahoval dema a musím říct nic moc :/ Coocing mama... No o n íse bavit ani nebudu. Sneak eater slušný ale zklamal, zatím asi nejlepší je RE: Relevations ale furt to tak ňák není onom nevím, čím to je. Fakt uvažuju o tý vitě a přemýšlím, že 3ds prodám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zrovna u RE bych řek že je ten druhej analog skoro k ničemu, podle mě je hra takového rázu možná lepší bez něj.

3DS je (tady na fóru) mrtvé pravděpodobně proto že na něj neni flash, CFW, jb :)

A taky proto že na něj nejsou hry. Repsektive jsou ale dělej se do tří kategorií - HD remaky, tisíckrát recyklované série (tím nechci říct že třeba Mario Kart nebo Ocarina of time jsou špatné hry) a odpad. Ani jedna z nich mě moc neláká.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to tak no, těch dobrých titulů jako vychází na pc/xbox/ps3 je asi bohužel nula. Zajímá mě jak dopadne PS vita le vzhledem k zábavnosti 3ds ho prodávám, možná vita zklame ale je to druhý pokus, první nevyšel a nehodlám se kněmu vracet. Je pravda, že před tím sem měl DSi a PSP 1001 - Asi druhá verze která se prodávala, přímo z japonska :) a bavilo mě víc psp, 3ds je trochu lepší jak DSi co se týče celkového dojmu ale musím říct, že asi stále psp nad 3ds :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky mám chuť prodat 3Ds kvůli hrám, mám sice zeldu, maria a mariokarts ale už mi to asi nepřijde tak zábavné jako před lety :/, wii mám protože je dobrý když se sejde rodina nebo přátelé a zelda mě udrží na dlouhé hodiny :D Jsem rozhodnut, že chci vitu místo 3Ds, pro začátek alespoň zkusit. Každá nová hračka chvilku vydrží ať už je špatná nebo dobrá :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja momentalne sice tiez nemam co hrat na 3ds ale rozhodne nemam v plane ho predat...koli vite uz vobec ne...este sa chysta kopec peciek ktore si chcem zahrat...to ze su v eshope slabe dema neznamena ze to su vsetky hry ktore momentalne su nove...napr prave vysiel aj tekken ktory tu este zatial nikto ani nespomenul...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu