Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PS3 Jailbreak - všechny otázky SEM!


tekken90

Recommended Posts

Taky vám vypadává PS3 FTP server? Já třeba nahrávám hru o velikosti 6GB a v půlce to odpojí a nejde se připojit... jedina hra ktera šla nahrát je mafia 2 jinak to vypadava

EDIT: už jsem to vyřešil... změnil jsem FTP program místo FileZilla používám FlashFXP a už nemám žádný problémy... dokonce se přes tento program rychleji stahuje hra...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ztratil jsem nit - je ted hrani her pres JB detekovatelne a banovatelne? Jednu chvili to vypadalo, ze to bude nedetekovatelne, ale pak to utichlo a ted nevim, jaka je aktualni situace.

Pokud pouzivas stealth verzi, tak by to nemelo byt detekovatelne, jelikoz to ma ID shodne jako Modern Warfare 2. Samozrejme nikdo nevi jak dalece ma Sony pristup do firmware a co vse muze vzdalene zjistit. Zatim ale k zadnemu banu nedoslo a takhle by to nemelo byt detekovatelne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čaute všichni, zvažuji koupi tohoto zařízení http://ps3break.cz/product.php?id_product=10. Co vy na to říkáte. Mám otázku, jestli potřebuju i vypalovačku Blu ray disků nebo jestli stačí stáhnout hru a hodit ji na externí hadr 1TB. Předem děkuji za odpověď

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Potrebujes vypalovacku blu-ray disku a hry stahujes primo z www.fbi.gov ... :roll: :dozey:

Ne, hry si stahujes na externi HDD.. zadnou vypalovacku nepotrebujes.

Proboha.. je tak tezky si precist topic hned vedle tohoto, kde je VSE napsane?

EDIT: jo a za tu cenu, za kterou to je na ps3break.cz by to koupil jenom silenec, ktery spatne vidi. Na aukru muzes koupit Teensy za nejakych 7 stovek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Popikos: ano musis vytahovat kabel vzdy pri prvnim nabootovani PS3 do JB modu... ja si udelal na ten kabel vypinac :) ten konektor by za chvilku odesel a to jiskreni taky neni zrovna idealni....nebo to strc do vypinatelnyho prodluzovaku.

Nekdo se tu ptal na MOVE... ano funguje uplne normalne pro jeho funkcnost je nutne mit min 3.40 v nasem pripade 3.41 a stazeny MOVE-hry normalne jdou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

PSgroove nepodoruje Backup Manager na některých zařízeních - Třeba iPhone (Backupy tam jsou blokované, zalohovat jde)

btw.:

http://www.dealextreme.com/details.dx/sku.44846

Jinak zdravím, jsem z5...byl jsem v nemocnici...Zitra pshax bude normalne aktualizovan

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

PSgroove nepodoruje Backup Manager na některých zařízeních - Třeba iPhone (Backupy tam jsou blokované, zalohovat jde)

btw.:

http://www.dealextreme.com/details.dx/sku.44846

Jinak zdravím, jsem z5...byl jsem v nemocnici...Zitra pshax bude normalne aktualizovan

Proto mi to nejede, jel mi zatim jen infamous a pouzivam iphone zatim cekam na teensy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu