Přejít na obsah
tekken90

PS3 Jailbreak - všechny otázky SEM!

Recommended Posts

Ahoj nenasel jsem toto téma a nebo ne odpověď kterou jsem chtěl slyšet tak se ptám mám regoero 4.50 + stealth a chci si zahrát battlefield 4 multiplayer je to možné ? Při zapnutí hry mi chce něco aktualizovat mohu tuto aktualizaci povolit ( 1.50 ) nebo dojde k brick ? děkuji za odpovědi :)

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Pánové, potřeboval bych využít Vašich zkušeností.

Mám ROGERO 4.5 a udělal jsem si v Multimanu Back-up NHL 14. Když to však chci pustit z té zálohy z disku, při tom přepínání mezi Multimanam a úvodním meny mi to vždycky zmrzne tak, že pomůže jen tvrdý restart. Na obrazovce se objeví akorát takové příčné přerušované pruhy.

GTA V jsem přitom zálohoval a spustil z disku bez potíží - tím samým postupem. Takže hypoteticky by chyba nemusela být ve mně. :-)

Nemáte prosím ánung, čím by to mohlo být?

Velice děkuji,

Honza

-----------------------------

Vyřešeno. Stačilo z nastavení vyhodit BD Mirror a Direct Boot a jede...

Upraveno uživatelem rak038

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, proč když ve hře Moto GP 2013 pustík multiplayer a chci se připojit do online hraní tak mi to napíše: "Connection to PlayStation Network has been lost. You are being returned to the main menu". Nevíte někdo co s tím ?? Děkuji za odpověď

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Stačilo by tému automaticky zamknúť ak sa dlhšiu dobu neoprášilo vlákno, ale to nechám na adminoch..no ale na margo dinoco....: jedna podstatná rada, kto nevyužil dobu ps3 kedy sa prechádzalo ofw 3.5. a vyššie, tak každé laborovanie s konzolami novšieho data je k ničomu. Jednoducho všetky úpravy cfw pochádzajú z úpravy staršej 3.50. Doporučujem túto tému dať k ľadu, rozšíriť FAQ (taký hlavný výcuc).

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Zdravim mam Prvni PS3 Fat 60Gb CECHC04-PAL, bohuzel nejnovejsi FW 4.81 muzu PS3 Hacknout nebo musim prvne Downgradovat na nizsi FW? Na teto konzoli jedou plnohodnotne PS2 a PS1 hry, vcetne savu her! Dokonce nacita lepe jak PS1 nebo 2. Po hacknuti pojedou nadale originalni hry PS1,2,3???

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat