Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Migrace dokončena


Rixcz

Recommended Posts

  • Administrators
V 20. 7. 2016 at 7:13, xmod napsal:

Po upgradu mi furt nějak nejde Tapatalk. Buď se nepřihlásí vůbec nebo vidím stará témata, která po prokliku končí chybou.

 

V 20. 7. 2016 at 18:11, BlackFrogg napsal:

V pc me jede ale v mobilu přes tapatalk Bohuzel

 

před 13 hodinami, JohnnyX360 napsal:

Jsem na tom stejne log pres tapatalk nefunguje

 

Tapatalk by měl už opět normálně běžet. Když tak vyzkoušejte a dejte vědět.

 

V 20. 7. 2016 at 16:02, SAIXX napsal:

Vcelku nedůležité pro mě, ale pro vás snad ano - pokud na hlavní stránce dám procházet a vyberu chat vyhodí to hlášku, že nemám přístup. Pokud je to schválně omlouvám se :) + jen otázečka: proč mi ukazuje počet příspěvků 945 když včera to ještě bylo cca 1200? :D

Jinak za Tapatalk bych byl taky rád :cool:

EDIT: ještě bych poprosil o smazání účtu (zda-li je možné) SAIXX01, kdysi mi ho právě ani nevím jak vytvořil právě tapatalk a tento účet vůbec nepoužívám a nebýt resetu hesla co mi přišlo na mail ani bych o tom nevěděl. Díky

Bez názvu.png

Odkaz na chat byl odebrán. Byl přepočítán počet příspěvků. Proto to téměř všem pokleslo. Tapatalk běží a účet smazán.

V 20. 7. 2016 at 17:49, Grand Theft Auto 2 napsal:

Kde Zmizely  Gamertagy pod Avatarem ?

 

Zatím nejsou, pokud to půjde, opět je nahodím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Administrators
před 5 minutami, BlackFrogg napsal:

Nevíte někdo proč pořad chodí ty zprávy Obat aborsi atd dost me to sere?????


Sent from my iPhone using Tapatalk

Protoze nase forum je oblibene mezi spamboty, kteri se dostavaji pres ruzna overeni...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Administrators
před 11 hodinami, xmod napsal:

Tak zcela stopro to nakonec aspoň u mě zatím není. Nejdou mi zprávy (PM), jen se otáčí kolečko a nic se nezobrazí ani v přijatých ani v odeslaných. Procházení témat funguje

 

před 2 minutami, BlackFrogg napsal:

Dekuju a ten tapatalk jede ale ne 100% docela me blbnou notifikace novych zpráv musím pak prolizat hlídat Cl je kde nového!!!


Sent from my iPhone using Tapatalk

Diky za info, tapatalk co nejdriv zkontroluju a zkusim dat dokupy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Saixx, pokud myslíš to, že se ti nezobrazují oznámení na temata, které jsi sledoval, tak si musiš na to tema upravit sledování. Upravit to jde na vrchu stránky vedle nadpisu je modrý obdélník sleduji. Ten rozlikneš a nastavíš Upozornit na nové příspěvky pomocí interního Upozornění. Standartně je tam prdlé Bez upozornění. Pak klikneš na nastavit a je to

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Ne ne tam mi to cinká jak mám otevřený prohlížeč v pohodě hlavně ten váš chat [emoji1] a pokud ho otevřu až potom co někdo přidá příspěvek ukáže mi upozornění. Možná je problém přímo v Tapatalku a musí se čekat na update

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Rixcz unpinned this téma
  • Zinglbee locked this téma
  • drak3go unlocked this téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu