Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Gran Turismo Sport


tofi

Recommended Posts

Nevím jestli tento dotaz již nepadl,tak se popřípadě omlouvám. Pokud si hru stáhnu z Play station store (pre-order) bude rovněž s CZ titulky jako kdybych ji zakoupil u nás na nosiči?Store je totiž pouze v ENG jazyce, tak si nejsem jist,aby to pak nebyla pouze verze čistě v ENG. Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já měl možnost hrát všechny díly a dvojce se nevyrovná nic. Dokonce se mě asi před půl rokem zmocnil pocit si dvojku znovu zahrát, takže sem musel koupit.

Nicméně na ps jsem hrál asi 95% závodních her a serie GT pro mě byla vždycky TOP. Nešlo ani tak o grafiku a jízdní model, ani o menu, ale spíš o to že pro mě jako fanouška Japonských aut hra nabízela několik set vozů. Včetně mojí oblíbené dekády 80 a 90 let. Proto pořád tajně doufám že aut bude více a více. 

Troufám si říct že přijdou o hodně fanoušků serie, zároveň přibide hodně fanoušku co si opět koupí PS jen kvůli GT aby mohli hrát online turnaje, který se budou údajně více či méně shodovat s FIA šampionáty.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 16. 10. 2017 at 7:04, tofi napsal:

GT mi prijde jako ps4 mustbuy-povinnost, posledni dil vysel pred 5ti lety, takze to neni zase tak casto, aby si to kazdy majitel ps4 nemohl koupit.

Nejde o to, ze by si to majitel ps4 nemohl dovolit, ale jde o to, ze to za to nestoji. GT je proste pozadu a timto pristupem, kdy oni tam delaji 5 let tady ten Sport a mezitim konkurence udela 2 nebo 3 lepsi hry a ty bys je v tom chtel podporovat ? Za me teda ne. Hodilo by se v tom studiu udelat nejaky poradek.... Preju jim pekne nizke prodeje, at se probudi, kdyby Sport vysel nekdy k vydani ps4, tak nemam nic proti, ale takhle na to meli more casu a stejne je to pozadu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Ač sem nad tím hodně přemýšlel tak mustbuy je to JEN v případě že člověk chce hrát nějaká ,,lepší" auta splitscreen jinak rozhodně ne. Předchozí díly byly většinou must ale tohle co předvedli po tolika letech je smutný a se značkou GT to nemá nic společnýho.

 

@lostkojot- toho bych se nebál když to je Naughty Dog [emoji6]

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mozna se muj nazor nebude zdejsim fandum GT libit ale i za me je to vice mene zklamani. A ruku na srdce... zadnej klenot ta hra neni. Ten online sampionat je peknej ale obcas ma clovek chut si spravit naladu z onlinu a chvili taky vyhravat a porazet AI soupere v nejake zajimave kariere. Jizdni model mi prisel chvilkama i naprosto mimo misu. Jeste jsem nevidel abych s autem jako je Mitsubishi Lancer Evolution mel obrovsky problemy udelat obycejnej aspon trochu kontrolovatelnej drift. Jednu takovou vyzvu jsem na volantu delal snad nekolik hodin abych ziskal vubec bronz. Obsahu je celkove malo a jediny co asi potesi je ta ceska lokalizace i kdyz radsi bych takovou lokalizaci mel ve hre jako je Horizon Zero Dawn. Kdyby to usili co venovali photo rezimu venovali i samotny hre udelali mnohem lip. Jednoho dne asi koupim ale jen az bude za par stovek...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Souhlas bomba že je tam pokročilejší foto režim a HLAVNĚ možnost si udělat vlastní polepy. Pokud vím není to NFS a jsou to taky hlavně věci který klidně mohli vynechat a udělal klasickou kariéru nebo co bylo od GT až po GT6

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To mas asi jako s tim photo modem, vypada paradne, ale jelikoz se s timto dilem chteli zamerit hlavne na online zavodeni, tak je to tam zcela zbytecne, protoze prevazna vetsina lidi si to koupi kvuli tomu zavodeni a ne foceni. Navic to pusobi, ze ten photo mod delali delsi dobu nez zbytek hry :huh:.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • SAIXX locked this téma

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu