Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PS4 Pro


tofi

Kupuji  

150 hlasů

  1. 1. Koupim si PS4 Pro jeste letos?

    • Ano
      49
    • Ne
      76
    • Mozna
      25

  • Prosím přihlašte se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Recommended Posts

před 12 hodinami, Smartmax napsal:

To o čem píšeš není o konzoli, ale o VR technologii...a ta prostě momentálně má limity. PROčko umožní, aby VR hry na ní vypadaly mnohem líp, alespoň některé. Ale určitě ti neumožní, že bys nemusel připojovat VR brýle kabelem...

To chápu, ale vzhledem k tomu, že jedním z hlavních deklarovaných důvodů vydání PS4 Pro byla právě lepší podpora VR, očekával jsem nějaký progres i ve výše uvedené oblasti, a ne pouze v grafice, kterou osobně nepovažuji za stěžejní kritérium.

před 11 hodinami, Martinoslav napsal:

VR holt bylo dodatecnym kusem HW, proto je ta prvni generace takova kabelova "habadura"... Ale to neni jen u PS... pristi generace konzoli i VR bryli na tom bude zase o rad lip...

Ano, v to doufám, pokud tedy celá VR neskončí podobně neslavně, jako 3D.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Tady je porovnání Prey na PC vs PS4.....

 V 0:33 je vidět asi hlavní rozdíl....oproti PC o dost nižší množství objektů, které dávají odraz na kuchyňské desce apod...tedy spíš....na PS4 jsou jen ty některé (obrazy)..a mnohem jednodušší struktura stínů....vypadá, že je tam jeho nízká hodnota nebo je vypnuté ambient occlusion (lokální stínování)..např. 2:17. Pro mne je to zarážející, protože ta hra jede plynule na grafikách za 3k v podstatě se vším na full. Je vidět, že se PC verzi tentokrát asi věnovali víc. I když třeba v  1:50 se mi zdají textury na trubkách  na PS4 ostřejší než na PC.

Mohl by někdo s PROčkem mrknout, jestli alespoň na něm je to PC podobné co se týče těch odrazů na lesklých materiálech...?

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

http://www.eurogamer.cz/articles/2017-05-11-skoro-nikdo-nezna-playstation-4-pro-ani-scorpio

Obří reklamní panely na fotbalové Lize mistrů na Pro zjevně nestačí, Sony bude muset v jeho propagaci přitlačit na pilu. Tak by se daly stručně shrnout výsledky společnosti Nielsen zabývající se analýzou amerického trhu o herním hardware do obýváku.

Podle nich je nejznámější konzolí PlayStation 4 a to ve všech kategoriích dotazovaných (celková populace, hráči starší 13 let, nehráči). U hráčů je PS4 známá skoro stejně jako X1, zatímco u ostatních je rozdíl mezi platformami větší.

REKLAMA
1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám trošku dilema po přečtení části tohoto tématu :( v blízké době budu kupovat ps, ale nemůžu se rozhodnout jestli ps4 nebo ps4 pro. Rozdíl 4 tisíce, za které si můžu koupit hry mi přijde celkem markantní vzhledem k tomu, že ps4 pro zase takovou revoluci nepřináší. Četl jsem zde, že ps4 pro je jen o 4K a že na full HD to zase takový rozdíl v FPS není. Dalším problémem je, že nevím zda se vyplatí koupit konzoli za 11k když se spekuluje o tom, že sony číhá s ps5 za rohem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 minutami, kokopysk napsal:

Mám trošku dilema po přečtení části tohoto tématu :( v blízké době budu kupovat ps, ale nemůžu se rozhodnout jestli ps4 nebo ps4 pro. Rozdíl 4 tisíce, za které si můžu koupit hry mi přijde celkem markantní vzhledem k tomu, že ps4 pro zase takovou revoluci nepřináší. Četl jsem zde, že ps4 pro je jen o 4K a že na full HD to zase takový rozdíl v FPS není. Dalším problémem je, že nevím zda se vyplatí koupit konzoli za 11k když se spekuluje o tom, že sony číhá s ps5 za rohem.

Procko jsou vyhozené peníze. Jak si už napsal, nic převratného nepřineslo od slibů ze strany Sony až na pár her. Pokud ani nemáš jak píšeš 4k tím kor. Pokud na Psko nespěcháš počkal bych co oznámí Sony na konferenci E3 v červnu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

PROčko=hlavně resolution box....tedy "4k" (v uvozovkách proto, že často o 4k vůbec nejde) a sem tam se stane, že hra dostane i 1080/60 režim. Pak jsou hry, které třeba neběží úplně hladce na klasické PS4 a tam PROčko ten běh vylepšuje. Mno a pak jsou hry, které dostávají nějaký smysluplný upgrade, ale těch teda zrovna moc není....Bohužel problém je, že PROčko mělo ukázat, že i konzole umí grafiku PC....což se neděje....stačí se mrknout v poslední době třeba na Prey (což je zrovna hra, kde bych čekal naprosto bez problému 1080/60) nebo na jakékoliv srovnání na YT.

 

Za mne nemá smysl PROčko kupovat.....leda, že bys měl 4k tv a nebo VR set. Tam to smysl má.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 hodinami, kokopysk napsal:

Mám trošku dilema po přečtení části tohoto tématu :( v blízké době budu kupovat ps, ale nemůžu se rozhodnout jestli ps4 nebo ps4 pro. Rozdíl 4 tisíce, za které si můžu koupit hry mi přijde celkem markantní vzhledem k tomu, že ps4 pro zase takovou revoluci nepřináší. Četl jsem zde, že ps4 pro je jen o 4K a že na full HD to zase takový rozdíl v FPS není. Dalším problémem je, že nevím zda se vyplatí koupit konzoli za 11k když se spekuluje o tom, že sony číhá s ps5 za rohem.

Důvod jen PSVR, tam je přínos značný, protože jsou reálně hry pro PSVR děsně ořezané, tak se to jen zvedne. A Když už má člověk PSVR, tak ho 4k asi taky netrápí (a k tomu Move, a pistolku a...:)).

 

Edit: Asi nejkvalitnější objektivní zdroj k přemýšlení: http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?t=1324251

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu