Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PS4 Pro


tofi

Kupuji  

150 hlasů

  1. 1. Koupim si PS4 Pro jeste letos?

    • Ano
      49
    • Ne
      76
    • Mozna
      25

  • Prosím přihlašte se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Recommended Posts

Ja som tiez :biggrin: vysmiaty, ako z vykonu tak aj prevadzky. Stara PS3 bola s hlucnostou BR mechaniky na tom ovela horsie. Jedine z coho som nestastny je pouzitie uplne noveho a obavam sa ze tazko nahraditelneho napajacieho kabla oproti PS3/PS4. Sem tam PSko prenasam z izby do izby a s jednym kablom je to otrava.

19 hours ago, Smartmax said:

Řekněte mi, kterážto velká hra má teď vyjít a má mít nějakou slušnou podporu pro PS4 pro? Mimochodem, je někde info o počtu prodaných ps4 pro?

 

Hitman season 1 dostala prave enhancement patch a podla digital foundry sa podaril. Pridali vyssie rozlisenie, ostrejsie textury, odrazy, tiene, ale hlavne vyrazny narast FPS oproti base PS4. Zrovna je v 50% zlave na PSstore a seria ako taka dostala velmi pozitivne hodnotenia.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak si to tady pročítám, tak mám pořádné dilema :D Mám původní PS4 a celkem solidní 1080p TV a nevím jestli jít do PS4 Pro nebo ne. Mám totiž možnost prodat známému mou PS4, který si ji chce pořídit, ale není na tom teď finančně nejlépe tak by ji raději vzal ode mě než novou.

Jenže z toho co jsem četl mám dost velký strach. Ty různé články jak na PS4 Pro jedou některé hry hůře a s horším frameratem než na obyč PS4. Že bez 4K TV se PRO vůbec nevyužije atd. Chtěl bych si pořídit i PSVR a tam by mohla být menší výhoda PRO oproti základní, ale prý i tam je rozdíl minimální.

4K TV určitě kupovat nebudu, to je podle mě nesmysl, protože v TV co se týče normálního vysílání nic ve 4K neběží a dlouho nepoběží, na filmy se dívám jen ve full HD, tam taky dlouho potvrá, než budou 4K filmy nějak rozšířenější.

Navíc hromada lidí si stěžuje na velkou hlučnost, pády her atd a moje základní PS4 je krásně tichá. Já jsem člověk, kterému hlučná konzole dost vadí, takže z toho mám taky obavy.

Z toho mi logikou vyplývá, že je to pro mě zbytečné :D Ale na druhou stranu si zase říkám, že časem ty hry budou pro PRO trochu lépe vyladěné, že se ty patche nebudou dělat na poslendí chvíli po vydání hry, ale budou na to vývojáři mít více času a více zkušeností. A že když mám ted možnost prodat svou PS4, tak bych toho měl využít a to PRO prostě koupit. Ale je to šílené dilema.

Co tedy na PRO říkají lidi, kteří měli původní základní PS4, koupili si PS PRO a nemají 4K TV, ale jen fullHD TV? (případně zkušenosti s PSVR u PRO verze)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to uz si musis rozhodnut sam.. ps4 pro je skorej dobra kupa do buducnosti a skor ci neskor si ludia s ps4 budu nuteny si kupit ps4 pro pretoze vyvojari hier budu robit hry hlavne na ps4 pro a pre ps4 sa zbuchsju len preto lebo to sony nariadilo aby sa ziadne hry nelisili navzajom medzi ps4 a ps4 pro

 

je to ale len. oj nazor ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To si nemyslím, ono to bude spíše naopak. Protože se neprodává kvůli technologie, ale jednoduše kvůli zisku. Když si vezmete v potaz, že je na světě tuším přes 40 miliónů prodaných PS4 základních, těch lidí, kteří budou mít PS4 Pro bude oproti tomu minimum a to jak teď, tak i v průběhu příštích pár let než vyjde PS5. To znamená, že vývojáři nebudou určitě vyvíjet s primárním zacílením na PS4 Pro, které bude mít "pár" lidí, ale budou stále vyvíjet hry primárně pro základní PS4, které je masově rozšířené po celém světě.

Oni mají sice vývojáři od Sony přikázáno, že hry musí jet pro obě verze, ale v základu se budou vývojáři soustředit na obyč PS4 a až potom budou přemýšlet a řešit co a jak udělat s tou hrou pro PS PRO.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 55 minutami, Molda22 napsal:

Jak si to tady pročítám, tak mám pořádné dilema :D Mám původní PS4 a celkem solidní 1080p TV a nevím jestli jít do PS4 Pro nebo ne. Mám totiž možnost prodat známému mou PS4, který si ji chce pořídit, ale není na tom teď finančně nejlépe tak by ji raději vzal ode mě než novou.

Jenže z toho co jsem četl mám dost velký strach. Ty různé články jak na PS4 Pro jedou některé hry hůře a s horším frameratem než na obyč PS4. Že bez 4K TV se PRO vůbec nevyužije atd. Chtěl bych si pořídit i PSVR a tam by mohla být menší výhoda PRO oproti základní, ale prý i tam je rozdíl minimální.

4K TV určitě kupovat nebudu, to je podle mě nesmysl, protože v TV co se týče normálního vysílání nic ve 4K neběží a dlouho nepoběží, na filmy se dívám jen ve full HD, tam taky dlouho potvrá, než budou 4K filmy nějak rozšířenější.

Navíc hromada lidí si stěžuje na velkou hlučnost, pády her atd a moje základní PS4 je krásně tichá. Já jsem člověk, kterému hlučná konzole dost vadí, takže z toho mám taky obavy.

Z toho mi logikou vyplývá, že je to pro mě zbytečné :D Ale na druhou stranu si zase říkám, že časem ty hry budou pro PRO trochu lépe vyladěné, že se ty patche nebudou dělat na poslendí chvíli po vydání hry, ale budou na to vývojáři mít více času a více zkušeností. A že když mám ted možnost prodat svou PS4, tak bych toho měl využít a to PRO prostě koupit. Ale je to šílené dilema.

Co tedy na PRO říkají lidi, kteří měli původní základní PS4, koupili si PS PRO a nemají 4K TV, ale jen fullHD TV? (případně zkušenosti s PSVR u PRO verze)

Jestli nemáš 4K televizi a ani ji neplánuješ tak ji určitě nekupuj a kamarád ať si ji koupí na Black Friday nebo na Vánoce v Tescu :-D VR ti bude dobře fungovat i na starý PS4. PRO je hlavně 4K a HDR, ty patche co vycházejí pro ty hry jsou jen takové náplasti aby to na těch 4K televizích nějak vypadalo. Podle mě bude Horizon Zero Dawn první pravá 4K hra která předvede co PRO dokáže.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim, jelikoz bych nerad zakladal dalsi thread, tak si radej necham poradit tady.

Mam 27" 1440p monitor (do budoucna zrejne 40-50" FHD TV, nebot nevim, kde jinde bych 4K vyuzil), ps4 nemam, docela o ni uvazuji kvuli Final Fantasy XV a dalsim exclusive hram pro PS4, at uz starsich ci tem co teprve vyjdou.

Nyni mam moznost mit fungl novou PS4 Slim 500GB + Uncharted 4 za 5.5k, nebo PS4 Pro 1TB za cca 8.4k.

Po vyzkouseni VR na VIVE jsem presvedcen, ze soucasna generace za to nestoji, takze ani o VR neuvazuju... Do ceho by jste sli?

Diky za radu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

10 hours ago, Molda22 said:

Ty různé články jak na PS4 Pro jedou některé hry hůře a s horším frameratem než na obyč PS4.

Toto ber ako senzaciu ktora sa siri internetom o to rychlejsie. Hry ktore mali problem boli patchnute a idu rozhodne lepsie ako na base PS4. To ze ojedinele Last of Us v ovela vyssom rozliseni padne zo 60 na 56fps vadi mozno fakt len tym nerdom z Digital Foundry.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

molda22 : o nicem nepremyslej a hned tu svoji ps4 prodej dokud jeste ma jakztakz nejakou hodnotu .... procko je investice na + - 3 roky nez bude ps5 a ne jen ted na podzim pro par her s podporou pro .... ty rozdily se budou jen a jen zvetsovat kort u her od sony 

taky mam jen full hd tv a novou planuju az tak k ps5 a jestli chces VR tak dalsi duvod proc o tom nemas ani premyslet :D 

a o hlucnosti vzdycky se najde par pacientu kteri vracej konzoli kdyz se na chvili zvedne hlasitost o par decibelu a delaj par na forech o tom horrory :D 

moje procko ani neslysim a to hraju BF 1 x hodin v kuse 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

V globále se dá očekávat vývoj podobný tomu, který popisuješ. Ale s tou hlučností bych to rozhodně nebagatelizoval. Z mnoha dostupných důkazů je totiž zřejmé, že on je každý kus opravdu jiný a k tomu, aby se člověku nelíbilo mít doma něco takového, jako je např. na videu o pár příspěvků nazpět, nemusí být člověk zrovna hned pacient.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Me osobne by to za ty 3000 extra nestalo...ani z hlediska budoucna, ani z hlediska VR...jednoduse proto ze me VR nezajima a hry co me na ps4 zajimaji bezi uz bud launchove ps4 v 60ti fps, nebo pro ne upgrade na pro nic krom 4k rozliseni a HDR neresi pokud mas jako ja FHD televizi/monitor...4k HDR televizi v planu nemam, z nadchazejicich her mne snad zajima pouze Horizon dawn, kde pochybuju ze bude 60 fps i na PRO takze sem si radeji 5000 usetril a koupil slima...

 

Jinak tu origo ps4 bych prodal urcite...a pak uz vzal bud slim nebo PRO..preci jen launchove ps4 modely uz jsou starsi a objevuji se prvni mrtvolky...navic jak slim tak pro jsou tissi, energeticky mene narocnejsi a s dalsimi drobnymi vylepsenimi..

Tolik mejch pet svestek...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Se koukni na DF a tam vidis.je tam konkretne aj FF15 kuli kteremu jsem ja menil 1 mesic starou ps4 za pro a nelituji.mam FULLHD tv.a je to sakra znat.veci jako lepsi textur,stiny,supersampling,lepsi fps atd. je dost na pro.FF15 bude 1080 p v 60fps.bude to zradlo.a VR je taky hodne znat.ja uz bych nemenil.si myslite ze ty za 15 min udelane patche co delali na nektere  hry ze to je vse co dokaze PRO??nektere studia nevedi poradne pracovat ani s tym 4k upscalem(checkerboard).proste chce to cas.:))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu