Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PS4 Pro


tofi

Kupuji  

150 hlasů

  1. 1. Koupim si PS4 Pro jeste letos?

    • Ano
      49
    • Ne
      76
    • Mozna
      25

  • Prosím přihlašte se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Recommended Posts

Správněji je to "Ten kdo chce hrat hry v nejhezci grafice na konzolích si pro proste koupi." Kdo baží po výrazně lepším grafickém podání a běhu....půjde nejspíše jiným směrem.

 

http://diit.cz/clanek/euforie-z-playstation-4-pro-opada

Euforie z playstation 4 pro opadá...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pratele, kamaradi...

Nakonec jsem neodolal a koupil si 4K telku Sony. Jsem z ni uplne nadsenej, krasnej ostrej obraz atd... Pripojil jsem PS4 a trosku jsem byl zarazen, ze obraz na Full HD telce, kterou jsem mel pred tim, byl tak nejak hezci...:D Najednou vynika vice detailu a s nimi i vice vad na krase, ktere na full hd byly skryte. Zapnul jsem si na te telce youtube k porovnani hrani ve 4K a full hd a rozdil je tam opravdu velky. Tedy alespon co se tyce tech ostrych detailu. Tak jsem zacal premyslet, ze bych svou PS4 prodal a poridil PS4 Pro. Ale stale vaham... Na zacatku co jsem tak cetl, tam bylo vice problemu at uz s grafikou a nebo FPS, tak jsem to s postupem casu i prestal sledovat s tim, ze se me to preci jen stejne netyka. Vubec nevim jak je to dnes a zda nabizi PS4 Pro i lepsi FPS. Myslim si, ze 30 je proste malo a naivne doufam, ze jednoho dne tu bude spickova konzole, ktera nabidne 60 FPS a bude to drzet. Jake mate zkusenosti s PS4 Pro? Ma cenu do toho jit a nebo je to zbytecne? Ptam se tech, ktery uz PS4 pro doma maji... Treba me ty informace posunou v rozhodovani trosku dal...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslim ze kdyz uz si se odhodlal koupit novou televizi ze ktere jsi nadseny tak koupi ps4 pro si urcite radost nezkazis...otazka je jak moc ti ty ruzove bryle omluvi ty naklady...je to jen o tom..4k obraz je nahony vzdalen tomu ve FHD...s tim nikdo nic neudela..jde o ten pocit kdy si reknes..oukej tech 30 tisic za to stalo [tv + konzole] anebo ne...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Romix napsal:

Pratele, kamaradi...

Nakonec jsem neodolal a koupil si 4K telku Sony. Jsem z ni uplne nadsenej, krasnej ostrej obraz atd... Pripojil jsem PS4 a trosku jsem byl zarazen, ze obraz na Full HD telce, kterou jsem mel pred tim, byl tak nejak hezci...:D Najednou vynika vice detailu a s nimi i vice vad na krase, ktere na full hd byly skryte. Zapnul jsem si na te telce youtube k porovnani hrani ve 4K a full hd a rozdil je tam opravdu velky. Tedy alespon co se tyce tech ostrych detailu. Tak jsem zacal premyslet, ze bych svou PS4 prodal a poridil PS4 Pro. Ale stale vaham... Na zacatku co jsem tak cetl, tam bylo vice problemu at uz s grafikou a nebo FPS, tak jsem to s postupem casu i prestal sledovat s tim, ze se me to preci jen stejne netyka. Vubec nevim jak je to dnes a zda nabizi PS4 Pro i lepsi FPS. Myslim si, ze 30 je proste malo a naivne doufam, ze jednoho dne tu bude spickova konzole, ktera nabidne 60 FPS a bude to drzet. Jake mate zkusenosti s PS4 Pro? Ma cenu do toho jit a nebo je to zbytecne? Ptam se tech, ktery uz PS4 pro doma maji... Treba me ty informace posunou v rozhodovani trosku dal...

Proc si kupval 4K tv? Pokud si to mel hlavne kvuli ps4. Tak to bylo naprosto zbytecne. Jo kdyby si mel uz ps pro tak to pochopim. Mam doma ps pro mam full hd tv a hry vypadaji krasne ostre. 4K tv neni myslim potreba zatim. Mozna casem s prichodem ps 5. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hrac123: 

No prave si to tak vsechno srovnavam... Puvodne nebyl nejak plan PS4 pro kupovat, ale ted me to docela vrta hlavou....:D

figi-1:

4K TV jsem si kupoval, protoze se mi libila a hlavne jako filmovy fanda jsem chtel mit poradnej obraz. TV nikdy nekupuju kvuli konzoli. Jinak prave jeste pred tim, nez jsem mel 4K  telku, tak jsem se koukal na nejaky srovnani ps4 a ps4 pro na full hd a nevidel jsem rozdil... Rozdil jsem videl az na srovnani tech dvou konzoli na 4k TV. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 hodinami, Romix napsal:

Hrac123: 

No prave si to tak vsechno srovnavam... Puvodne nebyl nejak plan PS4 pro kupovat, ale ted me to docela vrta hlavou....:D

figi-1:

4K TV jsem si kupoval, protoze se mi libila a hlavne jako filmovy fanda jsem chtel mit poradnej obraz. TV nikdy nekupuju kvuli konzoli. Jinak prave jeste pred tim, nez jsem mel 4K  telku, tak jsem se koukal na nejaky srovnani ps4 a ps4 pro na full hd a nevidel jsem rozdil... Rozdil jsem videl az na srovnani tech dvou konzoli na 4k TV. 

Tech filmu teda v tom 4K moc neni jeste a full hd filmy maji taky super obraz. Tak muzu te ujistit ze rozdil tam je. A jak si rikal tim padem to ted mas horsi kdyz hrajes na klasicke ps4 na 4K tv. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlape a je to opravdu 4k, nebo ty ojeby, co se prodávají.. Opravdová 4k začíná mám pocit někde u 25-30 tisíc. Ale každopádně, na 4K by mělo být pročko. Já mám, ale TV jen fullHD, chtěl jsem víc fps, ale vě většině případů se to stejně nekoná :)
 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam to stejne jako Supersaian...mam v byte FHD TV [ta je majitele bytu takze ji nemuzu jen tak vymenit] a cekal jsem od PRO lepsi fps..bohuzel to se v az na cestne vyjimky [The Surge] nekona...moje nadeje ted smeruji ke scorpiu..kde si ale myslim ze to bude stejne...4K pozlatko a fps utek...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokial dosahovala klasicka PS4 priemernych 30fps, PSpro/Scorpio by za rovnakych podmienok na 60fps potrebovala o 1-2 generacie novsi CPU (vzhadom na rovnake vyrobne naklady). Na druhej strane developeri s vlastnym engine (Battlefield, DOOM, Titanfall, Infamous a mnohe ine) dokazu vymackat z minima maximum a s dokonalym vizualom tych 60fps udrzat. Prevlada vseobecne nazor ze skor nez 4k vystup je tym pravym benefitom HDR, ktory vyrazne rozsiruje farebnu paletu a hry ktore s nim pracuju nemaju co sa vizualu tyka konkurenciu bez ohladu na platformu... a to sa ale bohuzial youtube hraci z D.Foundry analyz nemaju ako dovtipit.

Ja sam sa na mnohe hry az budu HDR TV cenovo dostupnejsie velmi tesim a v sucasnosti mi nikto hry bez "PRO enhancements" nevnucuje. Pokial vsak stoja za plnu launchovu cenu (ani Prey ani Shadow Warrior 2 asi nie), kazdy si ich uzije naplno aj tak a pokial nie, o rok budu za polovicu a verim ze budu mat aj opatchovanu PRO podporu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mne by zajímalo, jaký je poměr prodaných slim vs pro...pokud by se PRO prodávalo vs slim 15 ku 2, pak bych třeba nějaký zlepšení očekával, ale jestli je pár milionů prodaných PRO vs 55-60 mil prodaných starých ps4, nedělal bych si iluze. Ostatně není kam spěchat....pokud se to skutečně zlepší, až vyjde scorpio, ps4 pro zlevní....a bude se bundlovat běžně s hrou....Sony si bude chtít udržet trh....vůbec před Vánocema.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 hodinami, Susperian napsal:

Chlape a je to opravdu 4k, nebo ty ojeby, co se prodávají.. Opravdová 4k začíná mám pocit někde u 25-30 tisíc. Ale každopádně, na 4K by mělo být pročko. Já mám, ale TV jen fullHD, chtěl jsem víc fps, ale vě většině případů se to stejně nekoná :)
 

Myslim, ze to bude 4K...:)

https://televize.heureka.cz/sony-bravia-kd-55xd8505/?s=6

 

Jinak taky jsem tak nejak cekal u PS4 pro lepsi fps. No, asi to necham lezet a pockam, co nabidne Scorpio...  

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdo hrajete War Thunder, tak přidávali podporu PS pro teď v patchi/příští. Jinak The Surge co jsem se díval je zvládnuté parádně ( ono i ten Nioh ze žánru jede hezky na pro). S takovou uvažuju že pro pošlu pryč, vezmu bílou slimku či pokud seženu limitku nějakou pěknou a bude :D .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja som si pred par dnami ku svojmu PS4 Pro kupil novu Oled TV od LG55B6J a az teraz teprve vidim zmysel procka

krasne farby nadherne HDR 4K rozlisenie

 

takze moja rada znie pokial nemas 4K procko je uplne zbytocne a staci bohate SLIM

pokial ale mas 4K tv urcite na 100 percent je lepsie ist do Procka jelikoz rozdiel je velmi velky..

 

co by som ale dodal je ze 4K TV pod 1300Eur by som rozhodne nekupoval

 

na naozaj kvalitne 4K TV treba 100hz panel min 10b farby u lcd idealne Quantum Dott a samozrejme podpora HDR. ovsem nedajte sa oklamat . u 4K tv do 1300 Eur sice maju HDR podporu ale to este neznamena ze ked prehra HDR tak ho realne aj zobrazi...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

před 10 hodinami, Bouner napsal:

Konečně někdo, kdo pochopil že upscale na 4k nemá smysl a místo toho udělali 1080/60fps a zvedli detaily. Celkem jsem se divil rozlišení 880p na PS4 a dokonce 720p na Xboxu :D .

Tak zrovna u této hry, kde se žádné grafické orgie troufám si říci nekonají, bych na PRO naopak čekal vyšší rozlišení než 1080/60.  Ve světle tohoto je rozlišení klasické PS4 řekl bych OK. xbox no comment...tam už je to jiná písnička....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu