Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
Karel Kobliha

Televize pro Playstation 4 PRO

Recommended Posts

Raději si zajdi pro radu nekam kde tomu rozumí :biggrin: Jen co jsem v rychlosti viděl tak... Nic ve zlém pánové :wink:

Na android TV (Sony) při zapnutí nijak hrozně nečekás :-) Moje TV od stisknutí tlačítka naskočí během cca 6s.

HBO go na (moji) android TV normálně funguje. Zkouknul jsem tam komplet malého Šeldna ;-)

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Ono dneska to není už ten stejnej edge co byl před 10 lety :) ...horší je, že člověk nemůže moc ani věřit v obchodě když jsou 2 TV vedle sebe ( nastavení, kalibrace z výroby atd)... a nejsem si jistý zda právě ten direct samsung nemá víc problémů než ten edge. ( Ghosting, halo efekt horší atd). Jinak pokud hráváš i na PC a nechce se ti tahat kabely, tak samsungy a tuším LG už mají steam link appku zabudovanou.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Nebyla to nějaká kachna ? Doplněno oficiální vyjádření Sony: Kodi je jednou z několika tisíc aplikací na Google Play. Sony provádí doporučování aplikací, ale žádné aplikace z Google Play neblokuje, ani nemůže. (Kodi is one of several thousand apps on Google Play on Sony’s Android TVs. While Sony does curate recommended apps, we cannot and do not block Google Play apps.)

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Dej potom vědět jak si dopadl :)  ... jinak vyjádření Sony atd. bych věřil asi tak stejně jako novinkám ...Sony vždy mělo a vypadá to že mít nadále bude hroznej přístup k zákazníkům ( hlavně těm v EU)... Sony už dávno není co bývalo.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu