Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Horizon zero dawn


figi-1

Recommended Posts

No, ty módy zdá se nepřináší mnoho rozdílu...ten performance má pořád 30 fps lock a jelikož hra dropy zdá se moc netrpí, jeho smysl mi nějak není jasný.

Tady je nějaké srovnání na screenshotech. http://www.dualshockers.com/2017/02/24/horizon-zero-dawn-patch-1-02-favor-resolution-vs-performance-1080p-screenshot-comparison/

Rozdíl nula nula nic. Něco málo na sněhu....stromech možná.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Smartmax napsal:

No, ty módy zdá se nepřináší mnoho rozdílu...ten performance má pořád 30 fps lock a jelikož hra dropy zdá se moc netrpí, jeho smysl mi nějak není jasný.

Tady je nějaké srovnání na screenshotech. http://www.dualshockers.com/2017/02/24/horizon-zero-dawn-patch-1-02-favor-resolution-vs-performance-1080p-screenshot-comparison/

Rozdíl nula nula nic. Něco málo na sněhu....stromech možná.....

Presne hra jede 30 fps takze urcite resolution mod co vlastne pouziva na FHD tv Supersampling.proste hra je krasne ostra ,lepsi textur,zadny aliasing.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators
před 2 hodinami, mirai_trunks napsal:

Tak moje kopie z Mironetu má na sobe Not to sold separatly. Takze typovacka na hru z Bundlu;)

To myslíš vážně? Aníž bys na to byl z jejich strany upozorněn anebo si ji kupoval v bundlu s konzolí?

Jako že se to prodává po bazarech, na to už jsem si zvykl, ale že už i legitimní obchod prodává samostatně verze her, určené do bundlu, což nesmí a na což upozorňuje přávě ten nápis ve žlutém obdelníku, tak to už je vážně moc :blink: To bych jim šel obratem omlátit o hlavu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 27 minutami, drak3go napsal:

To myslíš vážně? Aníž bys na to byl z jejich strany upozorněn anebo si ji kupoval v bundlu s konzolí?

Jako že se to prodává po bazarech, na to už jsem si zvykl, ale že už i legitimní obchod prodává samostatně verze her, určené do bundlu, což nesmí a na což upozorňuje přávě ten nápis ve žlutém obdelníku, tak to už je vážně moc :blink: To bych jim šel obratem omlátit o hlavu.

Mironet to dělá celkem běžně :) .... nebo spíše není to první hra u které to udělal a hádám že ani poslední. Za chvíli se budou prodávat i v takových obchodech amazon edice :D .

Jinak ke hře jsou zdarma 2 témata ( škaredé ), jediné pěkné má CE :(   ... 1 je pro EU v rámci PS+ a druhé je promo kód pro US účty. (  C36GF3NRTM4T  ) . Tak snad někoho potěší :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, drak3go napsal:

To myslíš vážně? Aníž bys na to byl z jejich strany upozorněn anebo si ji kupoval v bundlu s konzolí?

Jako že se to prodává po bazarech, na to už jsem si zvykl, ale že už i legitimní obchod prodává samostatně verze her, určené do bundlu, což nesmí a na což upozorňuje přávě ten nápis ve žlutém obdelníku, tak to už je vážně moc :blink: To bych jim šel obratem omlátit o hlavu.

U mě to samý....

IMG_20170301_180054.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Budou to dělat do té doby, dokud jim to budou kupující trpět anebo dokud si na ně někdo nedošlápne. Naštěstí u limitovaných a sběratelských edic toto odpadá, takže u mě se žádné nemilé překvapení nekonalo :)

f9cdfb9e161b03060eb777edd6b512a3.jpg

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu