Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Horizon zero dawn


figi-1

Recommended Posts

před 35 minutami, drak3go napsal:

Budou to dělat do té doby, dokud jim to budou kupující trpět anebo dokud si na ně někdo nedošlápne. Naštěstí u limitovaných a sběratelských edic toto odpadá, takže u mě se žádné nemilé překvapení nekonalo :)

f9cdfb9e161b03060eb777edd6b512a3.jpg

 

Vidím, že jsi srdcař. Tohle si ale sběratelku zaslouží, tiše závidím. Musel bych jí koupit v Polsku, protože mají svou nadabovanou verzi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Limitovaná edícia objednaná zo SuperGamer.cz 27.2 poobede (cena - 1908 Kč s poštovným)

Kuriérom doručené 1.3, hneď po doručení došiel email s kódom k pre-order DLC, 100% spokojnosť.

V hre zatiaľ strávených niečo cez 6 hodín a je to boží :biggrin:

 

IMG_20170302_090124.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

Já hlavně chtěl hru, krabička mi nevadí stejne pude o dům dál. Jinak hra je supr. Běhám po krajině a plním co přijde. Kombinace Tomb Raidru, Witchera a Falloutu mi to přijde;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 minutou, mirai_trunks napsal:

Já hlavně chtěl hru, krabička mi nevadí stejne pude o dům dál. Jinak hra je supr. Běhám po krajině a plním co přijde. Kombinace Tomb Raidru, Witchera a Falloutu mi to přijde;)

No právě že až půjde o dům dál tak se bude hra hůř prodávat a určitě ne za stejnou cenu jako klasická edice.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sběratelku mám taky od včerejška doma, figurka je parádní! Líbí se mi asi nejvíc ze všech za poslední cca rok až dva. Na druhou stranu do hry se vůbec nemůžu dostat, nijak extra mě zatím neuchvátila a když na mě vejrá nová Zelda, tak ji asi odložím úplně a vrátím se zpět až při příštím herním suchu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 3/2/2017 at 18:55, mirai_trunks napsal:

Kombinace Tomb Raidru, Witchera a Falloutu mi to přijde;)

Je to presne jak pises :D

 

Jinak jsem to dohral i lvl50, ale samozrejme pak uz to byla takova ta ubisofti nuda, i kdyz to ubisoft uplne neni a neni to tak repetetivni, kazdopadne kdyz bych hral jen hlavni linii, coz treba u urcharted 4 jde jenom tak, by to byl asi vetsi mazec, takhle tam bylo par chyb kontinuity.

Fakt graficky mazec, neni tak davno doba, kdy co v teto hre clovek hreje byli obrazky na pozadi v menu.

 

Hadam, ze kdo cekal nejaky inovativni postupy atd. je zklamán, já podle obrázků  informací čekal věc ala far cry, ale lepšejší a to jsem dostal.

 

Nicméně třeba to proč do tohoto typu her dávají ty sběratelnosti a na ně navíc navázané achievementy jsem nepochopil a nepochopím, je to čistý grind.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu