Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Horizon zero dawn


figi-1

Recommended Posts

Taky hotovo a za mě výborná hra. Je tam pár chybek co se zvuku týčem popř glitchování AI :D ( Ta je tady na fajn úrovni co se robotů týče, lidi jsou totální tupci :D ). 
Story:  Opravdu se těším na sequel, či pokud udělají story DLC k některé z postav. Nicméně člověku dost unikne pokud nesleduje každý zápisník/audionahrávku a hologramy. ( Pár věcí není vysvětleno vůbec, ale spíše naznačeno). Příběh má fajn spád a i side questy a dialogy jsou suprově a vtipně psané, nicméně v určitých scénách mi přišlo že by dialogy mohly být více zaměřené na atmosféru děje a projevit více emocí... byly takové nemastné neslané na to, že v jiných scénách možná až přehnané.
Hudba:  .. zde je to nádhera, opravdu se mi líbila hudba co hrála při různých příležitostech i jen tak při free roamu dle toho jak daleko člověk je v dějové linii.
Grafika:  ... ačkoliv ta hra vypadá parádně o tom žádná, tak občasný blur před kamerou, nebo antigravitační vlasy to trošku sráží ( je blbé dát cutscénu a do popředí rozmazanou texturu :S ). 
Celkově to je parádně zvládnutá hra a Aloy je určitě jedna z nejlépe napsaných ženských postav, je vtipná, má super prupovídky a "blbé" kecy na otravné jedince :D . Navíc neheká jako Lara při každé příležitosti ( Hrát TR pokud je doma někdo, tak si myslí že člověk kouká na nepřístupné filmy :D ), a není ani oděna jako lehká slečna  :D .
 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hra je to paradni, vcera jsem to dohral za cca 37h (vetsinou jen Main questy), lvl 35 a hru mam kompletni pouze z 50%.

Ma to par much, ale jinak uzasny zazitek :)

Byl by tu prosim nekdo, kdo by mi zodpovedel par otazek a pripadne potvrdil nebo upresnil pochopeni pribehu? :-) Zvlast ten dodatek po titulcich byl WTF? 

 

Diky a snad si to kazdy uzije. Kdyby nekdo chtel s necim poradit, velmi rad budu napomocen ;)

Upraveno uživatelem Zaky
Doplneni textu
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dneska dohráno, lvl 50, odehráno něco přes 45 hodin, kompletace cca 80 % , skoro perfektní hra, osobně tomu dávám nějakých 96 ze 100.

Za celou dobu jsem nenarazil na propad fps (hráno na obyč ps4) viditelný okem, ani při těch nejnáročnějších scénách. Hra mi za tu dobu spadla jednou do menu, ještě před posledním patchem, grafické glitche jsem měl dva, ale žádný mi nebránil v questu. Jednalo sa spíš o komické zaseknutí ptáka ohniváka do stromu.

Jediné co mi na hře trošku vadilo byl systém lezení/skákaní po skalách a kameňoch.

 

A uvažuju, že se pokusím o mou první platinku, ale ty lovecké výzvy mne budou stát nervy :D

 

EDIT: Tak nemožné sa stalo možným, nereálné reálným, já, jakožto kaužuál, mám první platinu a to z Horizonu. Rada pro ostatní, je very easy když jsem ju dál aj já :D

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak za platinu by mělo dojít na mail theme stejně jako tomu bylo u bloodborne ( Zatím to ale vypadá pouze pro US dle redditu)

https://imgur.com/a/zmtUb#o01grov - náhled na email a téma.

Tak menší info přímo od Guerrilla games k 2.6M prodaných kusů + expansion
https://www.guerrilla-games.com/read/horizon-zero-dawn-global-sales-exceed-2-6-million

 

Edit: Tak téma dneska došlo i pro EU :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

Zdravím lidi, nevíte někdo, proč, když mám cz distribuci, nemám v nabídce polské titulky ni jazyk, přitom hra je má obsahovat. Killzone to měl. Jsem z toho v šoku, i menu jsem dal polsky a stejne tam polstina není, nevíte jestli se nedá nějak stáhnout? díky za info.
 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Manoust napsal:

Ja mam hru normalne stahlou z CZ storu a polske titulky tam taky nejsou.

Jo, už jsem o tom něco zjistil, výrobce to prostě posral a mnoho lidí si stěžuje, není tam ani ruština atd, takže se chystá langue pack, ale kdy bude těžko říct.
 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, okajos napsal:

děkuji za informaci taky pasu po hrách co mají alespoň polské titulky-jinak ta verze pl existuje ale bude se to muset sehnat jinde- https://sklep.gry-online.pl/sklep/playstation-4/akcja/horizon-zero-dawn-ps4-pl-ang,321039

Taktéž, zajímá mě ještě Nioh, jestli má v EU verzi polské titulky, protože to s polskýma vyšlo a ještě The Last Guardian, ten má být celý polsky, tak nevím jestli to je v evropské verzi, nebo zase jen přímo zvlášt v polské.

 

P.S. Nechápu, proč to není uvedené na krabičce, nebo v obchodech.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, mě právě překvapilo, že co si pamatuju, tak poslký dabing i titulky, byly vždycky v EU verzích, takže mě nenapadlo, že by to udělali zvlášť. Ale každopádně jsem zjistil, že na store, to uvedené je, že to tam není. Tak už vím, kde to kontrolovat.
 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Platina hotová už tak 14 dní nějakých 50 hodin cca to zabralo a patří k těm určitě lehčím - navíc dostanete za platinu dárek - jaký neřeknu, snažte se 

Co mě na hře hodně vadilo byly skoky ....holka hópne klidně kolikrát 3 metry, ale někdy má problém s 50 centimetry :D 

Jako hra dobrá, ale nic co bych musel hrát znovu uvidíme co donesou DLC

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, hru co jsem zapl tak mě okamžitě chytla do svých sparu. Neskutečna atmosféra a spojení post apo. světa, pravěku a moderních technologií je něco jedinečného. Co teda doporučuji začínajícím hráčům je hrát na obtížnost hard, postupně kdy jsi hru ošaháte tak vam to přijde jednoduché. Trochu mě mrzí absence češtiny kvůli možnosti vést rozšířené dialogy nadruhou stranu angličtina není až takový problém.

Každopádně co bych vás chtěl požádat , může mi někdo poslat článek nebo klidně i do diskuze vysvětlit trochu příběh, podle herních konverzací a cutscen v tom mám trochu nejasno. Děkuji 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, Buladog napsal:

Ahoj, hru co jsem zapl tak mě okamžitě chytla do svých sparu. Neskutečna atmosféra a spojení post apo. světa, pravěku a moderních technologií je něco jedinečného. Co teda doporučuji začínajícím hráčům je hrát na obtížnost hard, postupně kdy jsi hru ošaháte tak vam to přijde jednoduché. Trochu mě mrzí absence češtiny kvůli možnosti vést rozšířené dialogy nadruhou stranu angličtina není až takový problém.

Každopádně co bych vás chtěl požádat , může mi někdo poslat článek nebo klidně i do diskuze vysvětlit trochu příběh, podle herních konverzací a cutscen v tom mám trochu nejasno. Děkuji 

Aloy se objeví (uměle vytvořená stroji), jak vyroste jde hledat mamu, hledá mamu, pořád hledá mamu, nakonec najde mamu a zjistí jak vznikl jejich svět (resp. zanikl náš).

Za mě se jedná o hodně plytkou hru, nutil jsem se do ní abych to vubec dohrál.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu