Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Nier: Automata


Recommended Posts

  • Moderators
před 8 hodinami, Bouner napsal:

Mno, alza přidala do nabídky Nier limitku s tím krásným steelbookem co je k black box edition :) .

 

před 5 hodinami, headhot napsal:

tak toto mne potesilo, ze to nemusim tahat square enixu

JRC ho taky měli, už v předobjednávkách, ale koukám, že už je tam ta limitovaná edice rozebraná. Já mám předobjednávku už delší čas, tak snad se na mě dostane i se steelbookem (a snad to taky nakonec nebude metal pak jako u For Honor) :rolleyes:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

vcera mi alza napsala,ze se mi Nier LE vyzvednout a vzapeti email, objednavka zrusena. U te alzy jsem nikdy nemel stesti na zadnou limited and collector´s edition, vsechny dojedne v predobjednavkach zrusene. Clovek ma alespon jistoty u predrazeneho xzone

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Vazne? To ja prave zase nikdy nemel potize s Alzou... dokonce ji po zkusenostech s ostatnimi eshopy preferuju i kdyz je na hry drazsi... ale aspon mam jistotu, ze tu objednavku dostanu presne jak pisou, kolikrat i driv.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky mi alza včera psala že mi objednávku zrušili. A to jsem objednával prakticky pár minut po tom co tu @Bouner hodil odkaz. Naštěstí už mám LE na cestě z UK, tak sa snad tento týden zadaří.

Kdo by chtěl může zkust LE tady https://www.originalky.cz/nier-automata-limited-edition-ps4-p82339/

Ale taky tomu moc nevěřím.

 

EDIT:

před 53 minutami, Martinoslav napsal:

Vazne? To ja prave zase nikdy nemel potize s Alzou... dokonce ji po zkusenostech s ostatnimi eshopy preferuju i kdyz je na hry drazsi... ale aspon mam jistotu, ze tu objednavku dostanu presne jak pisou, kolikrat i driv.

 

Já mám právě v tomto směru s alzou celkem špatn zkušenosti už z dob ps3, dvakrát mi poslali hru, co měla mít dle popísu cz titule a houbelec no a jednou mi místo limitky vanquish poslali obyč verzi...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já eště dávno v dobách ps3 jsem měl s originálkama velké trápení, párkrát mi poslali místo objednané nové hry rozbalenou bazarovku bez manuálu, s pobůchanů krabičků a muslimáckosasským obalem. A reklamace probíhala stylem "my Vám poslali novou..."

 

Ale poslední dobou sa zlepšili a to dost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu