Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Xbox One X


tofi

Recommended Posts

Jsem vazne nadsenej z toho jak to vypada...sorry musim nekde vypustit emoce :) Neprijde vam ten ovladac takovej "hrubsi"? Ja porad hraju na puvodnim ovladaci co byl k prvním modelum fatka a tenhle mi drzi nejak vic v ruce...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tato položka byla v menu pouze u Xboxu One, v Xku už to není - také jsem to včera zkoumal.

Je to tam pro ty, kteří si chtějí na původním Xboxu 4k obsah stáhnou předem a pak vše přetáhnout přes externí HDD rovnou na Xbox One X.

Jinak mě dost příjemně překvapilo, že je konzole hodně tichá, skoro ji neslyším, ale ještě jsem žádnou 4k hru nehrál. Zase s podivem bylo, že je konzole dost těžká, přijde mi, že je těžší než starý Xbox One s napájecím zdrojem dohromady, přitom mnohem menší. Máte podobný pocit?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

zkus jinej hdmi port pripadne  u hdmi menu nastavit gaming nebo enhanced support

After that, it's time to take a trip to picture/expert settings/HDMI UHD color. In this option, bizarrely, you actually need to manually enable HDR support for each of the HDMI ports on the screen

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

HDR se v TV nezapina, v menu zapinas jen HDR plus a to nema s HDR nic spolecneho :) Mrkni, jestli mas konzoli zapojenou v HDMI 1 a v menu pak pro toto HDMI aktivuj UHD colors :)

edit: A to HDR Plus rozhodne vypni, to jen przni obraz :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám sice 200mbps ale hry se mi stahují max 130mbps (přes kabel i wifi).. asi servery MS víc nedají? má tu někdo podobně rychlý net a jede mu to plnou?

Jinak já celý den pařím Forzu, na FHD 24" monitoru to vypadá parádně díky downsamplingu, ale stejně se těším příští týden na telku až bude :)

btw. jak vypadá 1080p režim na 4K televizi? myslím třeba u Tomb Raidera když se nastaví 1080p režim s lepší grafikou, tak jaký je rozdíl vůči 4k 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Nowys napsal:

diky za info.

jj je to pekne tezitko :D to byl prvni dojem hned jak jsem to vytahl z krabice :D

ani nevim ze je zapla jak je ticha a to ted instaluju z placky

 

Já teď také instaluju z placky a slyšet pochopitelně je. Ale když jsem v menu, není slyšet vůbec, teď jsem pařil DOOM a slyšet je minimálně, lehce vrčí větráček...

Hmmm tak snad nikoho z nás toto nepotká:

http://www.gamerevolution.com/news/355579-reports-dying-xbox-one-x-consoles-blemish-launch-day

Také moc pěkné video, pokud vás trochu zajímá i technický background:

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu