Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Xbox One X


tofi

Recommended Posts

Mám dotaz ohledně kinektu:

Měli jsme od začátku jen klasický one a až teď jsem pořídil X.K S-ku dával Microsoft adaptér zdarma a teď ho na store nemají ani skladem?Nemá někdo info jestli bude opět akce při přechodu na X nebo popřípadě adaptér za rozumnou cenu na prodej?

(já ho nepotrebuju ale děti rádi hrajou Sports Rivsls)

Diky Hanys.h

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

před 53 minutami, Hráč123 napsal:

Ty Gearrs of War jsou pomerne o dost ostrejsi nez na Sku...

Ostřejší jsou určité části scény, vylepšené je možná i nějaké nasvícení...ale zrovna gearsy jsou na Sku udělány hodně dobře. Koukal jsem na nějaká vylepšení na PC, ale ani tam to není nějaké kulervoucí. Jako rozdíly jsou, ale na to, že je Sko tak slabá mašina, nejsou zásadní. Čekal bych víc...

U toho Assassina....rozlišení se sice zvedlo, ale dropy zůstaly..navíc jsou tam některé (je třeba říct, že ne tak zásadní) efekty horší, než na ps4 pro...kdyby udělali pořádné full hd, 60 fps, vylepšili stíny.....bylo by to lepší......asi tak bych to video shrnul. S tímhle výkonem by to mělo lítat 1080/60 bez problému. Ubisoft jsou ale lenoši.....nejspíš...

Assassin článek na EG:

http://www.eurogamer.net/articles/digitalfoundry-2017-assassins-creed-origins-xbox-one-x-analysis

 

Zatím pro mne asi nejvíc je rozdíl v shadow of war, kde mi to ale přijde, že si MS tak trošku lepší grafiku zaplatil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators
Před hodinou, Martinoslav napsal:

@drak3go Nekoukal jsem to cele, na dlouha videa nemam cas a z prace jsem zvykly videa jen rychle prolitnout :)

Jo to znám. Občas by se mi to rychlé prolítávání taky hodilo, třeba když sleduju TV Noviny jedné nejmenované televize a oni tam najednou v půlce střihnou kecy o tom, jaké se budou řešit problémy v seriálu "Gynda v parku" :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tady prehledny video porovnavacka  Xbox One X Project Scorpio Edition VS Standard Edition Unboxing

si furt rikam proc to logo na ovladac nedali vodorovne? :) 

 a jak tady psal drag,  bílá limitka s tim zelenym logem by mela teprve smrnc :) 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Umberto napsal:

Hraju CoD WW2 a konzole je ticha ale sem tam si jako kdyby odfoukne tepleji vzduch a zase Ok, dela to taky nekomu?

jop, když hraju dlouho forzu 7 tak občas si vyfoukne větráček, ale jinak je celou dobu krásně tichá i přes to že z ní zezadu jde fakt horkej vzduch :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

TitanFall2 dostava na ONE X opravny patch https://mspoweruser.com/respawn-issues-patch-titanfall-2-xbox-one-x-fix-visual-performance-problems/

Asi největší skok mezi PRO a ONE X je u Wolfenstein II , kde ONE X verze ma 2,25nasobne vetsi rozliseni nez PRO

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu