Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Xbox One X


tofi

Recommended Posts

Taky me stve ze u toho xboxu neni nikde info o updateu co obsahuje. Historie atd jak je to na ps. Tam je vse pekne popsane. Jinak taky ty hry kdyz stahuju tak mi nekdy ukaze update nekdy ne ale pritom to je ve 4k hdr. Takova lara mi ukazovala po nainstalovani furt nejakych 39 gb a to ma prej o dost vice tak nechapu a pritom tam mam na vyber z nastaveni. V hdr taky je. Zaklinace jsem taky koupil ze store a ukazuje mi nejak malo. Tady tyhle veci nechapu. Proc tomu tak je?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak musím uznat, že u některých her jsem u XOX ani netušil, že neobsahují 4k obsah. Taková Forza Horizon 3 na 55" 4k vypadá úchvatně i bez 4k textur. Řekl bych také, že se hry načítají rychleji a ovladač je do ruky příjemnější. Teď ještě chci sehnat stojánek a alespoň jeden film s UHD obsahem abych si mohl vyzkoušet i přehrávač :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Caute ludstvo skusali ste Destiny2 na Xku? Hru som si dneska kupil cez online a hra ako taka je super ale mam pocit akoby nebola plynula a sla tak na 25FPS

Ked to porovnam s Forzou7 Wolfenstein 2 nebo CODww2 tak destiny mi ptide taka dost fadna hlavne pri otacani sa okolite objekty su lenive fadne a neplynule nemam totiz moznost to vyskusat na Xbox oneS

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 Tak od vydani sleduji vyvoj cen u Scorpio Edice...vim ze se tu někdo nedavno rozciloval nad standartni cenou 13 999,- ...par obchodu co je ma ještě skladem uz cenu navysilo a ja uz hlasim první prodej i nad hranici 16 000...

Tohle sem nepisu proto ze bych se chtěl vytahovat apod. ale proto aby si pripadni zajemci o scorpio edici do sbirky spis pospisily nez pockali...

Taky jsem si vsiml ze několik lidi hlasi se scorpiem problémy...ja stale cekam na nejake a doufam ze neprijdou protože bych rad to svoje pouzival dokud regulerne nechcípne a pak si ho dal do vytrynky...jak to mate vy?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

me scorpio funguje bezproblémů. I když poslední dobou na něj jenom sedá prach... To je taky důvod, proč ho prodávám, kdyby měl někdo zájem (záruka u alza, krabice komplet s příslušenstvím) Dnes nejspíš založím téma v bazaru, až udělám fotky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tiez si myslim. napisy project scorpio budu mat hodnotu tak o 10 rokov pripadne o 2 generace novejsi xbox tak potom ano ale teraz nie. taktiez mam scorpio a problemy nemam zatial ziadne. keby tam Microsoft nacpal k tym napisom aspon 2TB harddisk tak by ta cena mala klidne i 700 eur hodnotu ale myslim si ze Microsoftu neslo oto aby project scorpio malo inu hodnotu ako klasicky X kdyby jo udelal by neco vic nez jenom napis a stojan

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Prodej stojan - napis do inzeratu, ze byl jen vybalen z krabice, ze ses na nej jen jednou nechapave podival a pridej k tomu, ze je z limitovane edice Scorpio a dostanes za nej i o 58 Kc vic ;))) - jen vtipkuju a paroduju hloupe inzeraty ;))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lidi, jak jste na tom s hlučností Xbox One X?

Já kdybych to měl popsat, tak v dashi zcela tichá, při hraní Wolfensteina po nějaké době hlučnejší - je slyšet trvale ventilátor, ale nic hrozného a dále sem tam se stane, že si konzole "odfoukne" - krátké intenzivní a hlučnějsí odvedení vzduchu.

Jak to máte vy?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 hodinami, Zoombik napsal:

Lidi, jak jste na tom s hlučností Xbox One X?

Já kdybych to měl popsat, tak v dashi zcela tichá, při hraní Wolfensteina po nějaké době hlučnejší - je slyšet trvale ventilátor, ale nic hrozného a dále sem tam se stane, že si konzole "odfoukne" - krátké intenzivní a hlučnějsí odvedení vzduchu.

Jak to máte vy?

Ano mam to stejne sedim cca 1,5 -2 metry od Tv a jak u ktere hry no to odfouknuti mi dela taky i sem tam huci ne zase nejak moc ale huci. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja hraji Fortnite kde si konzole odfoukne cca jednou za 3 hodiny...jinak ticha

Assassins Creed Black Flag ani neodfukuje..samozrejmne ticha

Když si odfoukne tak jako koukam co se deje...to je rachot (jestli takhe fuci ps4 fatka tak potes rit) ale jinak je stejne tichej jako FATko...dokonce i Sko je u me doma hlucnejsi...ale tam to asi dela mala vule na ventilatoru kde jakoby slysim "seveleni" které na me fakt pusobi ze je to otacejici se vetrak..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ano je to normalni

pri Wolfe to jemne seveli ale nieje hlucna a ihned ako stlacim menu konzola ihned stichne

Destiny2 ticha

Call Of Duty WW2 uplne ticha ovsem pri zapnuti menu zacne konzole jemne sevelet.

Forza7 naprosto ticha skorej pocujem chladenie force feedback volantu

F1 2017 naprosto ticha

Battlefield1 tichucka obcas zaseveli inak ihned stichne ako zapnem menu

Star Wars Battlefront 2 ticha 

ovsem treba si uvedomit ze ked ludia pisu ticha neznamena ze je neslysna proste ide ale ventilator ide velmi pomaly a je to isto najtichsia konzola na trhu s podporou 4K ked das vedla ps4Pro tak tam je teprv hlucnost :D

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu