Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Xbox One X


tofi

Recommended Posts

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...
  • 4 weeks later...

Už jste viděli první videa "Unboxing XOX"? Třeba na tomto videu je vidět, že v rámci předobjednávek dostali Xbox zabalený ještě v jakémsi Mystery boxu, kde vytahuje jednu hru za druhou. Zajímalo by mě, zda je tento box v předobjednávkách na Alza, Czc, TSBohemia..  nebo jen na Microsoft Store?

vide zde: https://www.youtube.com/watch?v=LCA90fkhxiU&t=961s

To já si klidně připlatím dvě stovky za ty hry :D

Prosím o vaše zkušenosti a myšlenky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na začátku toho videa je zmíněno (čas 2:33), že tenhle box je pro "Reviewery/Youtubery".

Asi z důvodu, aby jim to testovali a měli na tom co streamovat za účelem, že si každý druhý kdo sleduje řekne: "Tyjo, tohle chci taky, když tam je tolik her"... a ve finále při objednávce dostanou "jen" konzoli. Počítal bych maximálně tak s XboxGoldLive na zkoušku + možná GamePass na měsíc :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tu je uz asi 4 dny k videni unboxing retail verze.....jde o emerickou verzi ale tusim ze od evropske se bude lisit jen kaablem...je tam gold a pass tusim...ale uz si presne nepamatuju..a pocitam ze to budou 14ti denní trialy pokud to tam nerikaji..

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové, přemýšlím o upgradu z FAT XONE, mám Full HD TV. Pročítal sem spoustu vláken tu i jinde a vcelku sem rozhodnut přejít na XONEX. Doufám, že realita bude opravdu taková a já i na 1080p si užiju hezčí efekty. U takového Prey v pár momentech hry xko fatkové dýchá z posledních. Hail to Xbox.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím,

Asi pred ctvrt rokem jsem rozprodal PS4 vcetne sbirky her a od te doby cekam na novy xbox a uz mam pekny abstak :). Dneska mi dorazil email, ze objednavka byla vyrizena a zbozi predano dopravci. Taky uz nekdo mate info o odeslani noveho xboxu? :))

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já jsem objednával přímo z MS, někdy v polovině minulého měsíce (ne scorpio ale black X), předevčírem jsem psal na podporu jak to vidí s objednávkou, následně mi z MS volala velice milá slečna, že XOX k mé objednávce je skladem, ale jelikož jsem vybral dopravu zdarma, není jisté jestli budu mít do 7.11 XOX doma, prý to bude záležet na UPS, ale max zpoždění díky té přepravě bude 5 dní, zeptal jsem se jí, jestli tedy mám objednávku zrušit a objednat znovu z "expes" přepravou, hodila mě na čekačku a asi 5 min zjišťovala jestli by to šlo, následně  toto mi nedoporučila, protože bych přišel o místo v objednávkách a není jisté, jestli by byla konzole k nové objednávce skladem. Včera si strhli z karty celou cenu za XOX, na webu MS píšou, že peníze budou strhávat, až budou expedovat , ještě včera šla objednávka stornovat, dnes již nejde, ale žádné sledovací číslo k objednávce ještě přidělené není ... tak jsem zvědavej kdy to skutečně dorazí... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to vypada, ze ja mam radost, ze mam xbox na ceste (uz mam potvrzeno dopravcem, ze zitra dorazi), ale ostatni jsem tu "nastval". Kdybych to kluci tusil, ze jsem tady mozna jediny, tak bych se neptal :(. Nazev obchodu radsi psat ani nebudu, protoze netusim, jestli je dobre, ze uz rozesilaji balicky a nerad bych jim delal problem. Objednavku jsem provedl uz v srpnu a tyz den ji celou zaplatil. Bylo to hned prvni den, kdy vytvorili nabidku, takze jsem byl 100% mezi uplne prvnimi, kdo xbox scorpio objednal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak já nemyslím, že jsi někoho naštval :) aspoň tedy mluvím za sebe,  cena je super a myslím že není problém, že již je na cestě, mám za to, že NDA končí zítra max v pátek ráno, co to sleduju těch XOX je už venku spousta, pokud vím tak u objednávky scorpia bylo dokonce vyzdvihováno a garantováno, že jej budeš mít 7.11 1000% doma ...aspoň u MS :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Ja mam u Alzy, objednal jsem ihned po zverejneni a zatim zadny update. A tusim, ze Alza objednavky stopla po par hodinach, zrejme jakmile vyprodali. Nejsem si jist, jestli ostatnim obchodum, ktere stale Scorpio nabizeji, verit, ze ho skutecne dodaji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tezko rict, ja to sledoval pomerne pravidelne a treba CZC hned po par dnech napalila cenu o 500-1000 Kc vyse nez konkurence a za par dnu i stahli ovladac zdarma navíc, ktery k tomu zacali nabizet - ten navic nabizeli jen u XOX, u Scorpio ne.

A nekde v diskuzi psali, ze XOX Scorpio budou nabizet i po zarezervovani vsech kusu, protoze nemaji jistotu, ze ti, co to stihnou rezervovat i zaplati a tim padem se pak muze dostat i na dalsi cekajici. Takze je velmi pravdepodobne, ze hodne lidi opravdu bude mit smulu. Oproti tomu tu ale stoji fakt, ze meli dlouhodobe nejvyssi cenu (nedavno dokonce 14 490 Kc) a tak se nabizi i otazka, jestli je vsechny vyprodali... Ja samozrejme sel po cene a koupil za 12 490 Kc jinde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu