Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Xbox One X


tofi

Recommended Posts

Mně právě přišla SMS od Euronics, že mám připravenu k vyzvednutí Scorpio edici (předobjednával jsem ji když tam byla sleva 10% na vše, takže je za 12149 Kč). Tak jsem tam chtěl volat, jestli to není omyl, ale zatím mi to nikdo nevzal. Ale podle zdejších komentářů to vypadá, že to tak opravdu bude :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chlapci tak zacinam uz taky po xox pokukovat a jen me zajima jak je to s hrami co mam nyni,napr. Final Fantasy XV mam na placce a co koukam tak na xox je podpora HDR a 4UHD,pujde mi to z teto placky co mam na xone starej v tom rozliseni i s hdr na xox? nebo musim zakoupit tu hru znovu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vyborne,diky za info,roztridim tedy hry co podporu mit budou abych si je zachoval a zbytek pujde o dum dal :)

Je ted nekde v prodeji nejaky vyhodny bundle? napr konztole plus dalsi ovladac? nebo aspon nejaky balik co stoji za to poridit oproti samostatne konzoli?

a posledni dotaz :D xox vs scorpio, je to jen rozdil v designu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To Nowys: Na CZC sem zahlédl dva bundly základní verze XONEX s Wolfensteinem  2 nebo balíkem Forza 7 + model autíčka + tričko - cena obou variant je 14000,- tedy standardní ceny.

Rozdíl mezi XONEX a Scorpio Ed. je pouze design.

Scorpio je fajn věc pro sběratele nebo ty znás, kteří chtějí mít trošičku designově rozdílnou konzoli. Pokud nelpíš na designu, tak ber základní verzi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak už ho mám taky doma, Scorpio edice je tak trochu zklamání (že na konzoli a ovladač napíšete malým zeleným písmem "Project Scorpio" bych se asi zdráhal nazývat speciální edicí), ale to už jsem věděl dopředu. Díval jsem se na seznam her, které podporují 4K rozlišení a zjistil jsem, že z nich vlastním jen Forzu Horizon 3, ale u ní je napsáno In Development, takže to znamená, že ten patch se 4K rozlišením vyjde až někdy v budoucnu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators
před 15 minutami, DeviR1 napsal:

Tak už ho mám taky doma, Scorpio edice je tak trochu zklamání (že na konzoli a ovladač napíšete malým zeleným písmem "Project Scorpio" bych se asi zdráhal nazývat speciální edicí), ale to už jsem věděl dopředu.

Ale ono to není jen kódové označení na konzoli a ovladači. Samotná konzole má specifickou povrchovou úpravu (tu, která se podobá původnímu Xboxu), design retail krabice s tím také koresponduje a v balení je navíc vertikální stojan.

Já jsem teda s tímto odlišením spokojen, bezesporu se jedná o limitovanou edici, která se po vyprodání zásob už v obchodech nikdy neobjeví.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ta barva Scorpio edice je šedá na jednom konci konzole (tam kde je power tlačítko) a potom postupně přechází v černou. Naživo je to docela decentní, rozbaloval jsem to v noci za horšího světla a té šedé jsem si na první pohled ani nevšiml. Normální edici jsem v ruce neměl, takže porovnat to nemůžu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

http://www.eurogamer.cz/articles/2017-11-03-dobre-rano-s-eurogamerem-patek-3-listopadu

 

Podle infa níže na stránce xbox x podporuje 1440p monitory.....to je imho docela velká výhoda oproti ps4 pro....

 

- A ještě jedná zpráva k Xbox One X. Konzole konečně také bude podporovat přes HDMI monitory s rozlišením 2560x1440, čili poloviční 4K. Předpokládalo se, že konzole na takových monitorech je sampluje 1080p rozlišení, ale naštěstí vše poběží skutečně ve 1440p. PlayStation 4 Pro například toto rozlišení nepodporuje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu