Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

4K TV k XboX one x. Co kdo má nebo plánuje?


mirai_trunks

Recommended Posts

  • Junior Moderators
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, Martinoslav napsal:

Ja mam krasnou Panasonic, 32” 100 Hz CRT, stereo, ekspoks pripojuju redukci hdmi -> scart, podle me neni lepsi volba.

8E314B5B-37BF-4113-8B8B-5A171B920E00.jpeg

No já kdysi měl taky drahý kousek - 45 t., :biggrin: a šlapal dobře.

PC060030.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

My před 2 lety koupili Philips https://www.philips.cz/c-p/40PUT6400_12/6000-series-tenky-led-televizor-4k-uhd-se-systemem-androidtm-a-technologii-pixel-plus-ultra-hd

Jsem rád, že jsem si už tehdy připlatil za 4k. Sice nepodporuje HDR, ale alespoň 10-bitové barvy. Nějakou dobu tedy teď do TV investovat určitě neplánuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Tak jak mnozí vědí, jsem sběratel a věci nerozbaluju, takže jestli XOX má nebo nemá HDR anebo 4K je mi jedno, protože v krabici to stejně nepoznám. TV k němu mám 9" Premier model 797 a pro představu jsem vám udělal unboxing. Dost jsem se přemlouval ji vybalit (přeci jen tím trochu ztratí na hodnotě), ale nakonec jsem se přemluvil.

Takže jak vidíte, mám ji jako správný sběratel komplet i s krabicí, všema návodama, původníma sáčkama a kabelama. Je v TOP stavu a je limitovaná na 33 ks celosvětově. Zapínat ji nebudu, protože by se na obrazovku kromě loga X asi nic nevešlo a o tom, jaké má ozlišení by se tu pak akorát strhnul flame. Mně to stačí.

Stála mě sice jako nová OLED, ale přeci jen je to limitka a druhou takovou u nás jen těžko najdete.

 

TV_.Premier_797.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

@drak3go Nemachruj :D Jeste mam v zaloze luxusni dvojbarevny monitor na kterem jsem kdysi v 88 roce pricuchnul k PC :D Pres redukci bych to k xox urcite taky pripojil a treba takovy AC Origins by na tom vypadal noblesne :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přemýšlím jestli vyměnit LG 50 plasmu Full HD (super obraz i na ONE X - zlepšení i oproti klas.ONE) poslední tip co se vyráběl (má vše co dnešní LCD-internet atd.)  za tu Sony Bravia KD 55xe8569. Má to smysl.Furt nevím.Využíval bych to asi jen pro XBOX ONE X.

Ještě doplněno.

Upraveno uživatelem milken_2003
Doplněno
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu