Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Recommended Posts

  • Moderators
před 9 minutami, pejtrix napsal:

proc si nekdo stezuje na svetle pozadi ve hre kdyz si jde nastavit jen u titulku tmavy zaklad 

Treba proto, ze jsem si dosud nevsiml, ze to jde nastavit? :D Beda ti, jestli tam takova volba nebude :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

Tak již u zaklínače jsem byl metr před 55" TV a pak pohoda. Včera jsem to měřil a z 1.5m na těch 85" to je dost OK:) projektor za pár peněz a supersampling dělá svoje. 4k až u ps5. Hawk. Dneska konečne pojedu chvíli zase příběh. Dalších 7h odehráno a pořád jen objevuji svět:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak story před pár dny dohráno, zkouším platinku a za mne zatím 95/100. Jedna z nejlepších her této generace.

Plusy jsou všeobecně známé, za mne do mínusu patří víceméně zbytečné dva světy, ohňový a mlžný (nevím jak sa jim nadává, snažím se na ně zapomenout :D ) A s těmy světy související farmení, hlavně v mlžném světě ohledně platiny mne sypačujů neskutečně...  A díky královně valkýr sa dualšok proletěl z obyváku na balkon :D Chyběl mi ji dát jediný úder, ale ta čůza mne beztak ukopala.

A rychlý dotaz, neví někdo kde bych sehnal kotvu z mlhy na otevření trhlin v mlžném světě?

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

Musíš proběhnout celé bludiště a z koncové truhly, kde je nepritel ten velke zlobr to muze padnout. Nez nafarmis dost mlhy na trhlinu tak to padne. Jinak doporucim prodavat craftovaci matros za mlhu u kovare. Cihla 500, ty dalsi za vic. Pak se farmi rychlejc. Tak 2 svety nejsou na nic. Mit dobre vybaveni kdyz hrajes na tezsi obtiznosti je dulezite. Celkove ale crafting je takovej nedotazenej. Vic bonusu za crafteni to kce. A ty XP, kdy na pocatku mas malo a od pulky hry jiz neni co kupovat. Davam 9.3 a tesim se na dalsi dil

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak zlobra sem eště nenašel, asi bude dál než byla valkýra. A s těma expama máš pravdu, zezačátku sem uvažoval kde co vylepšit a včíl jich mám mrtě. A hraju tu nejtěžší obtížnost pro mne - příběh :D a vybavení mám valkýří vylepšené na max

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takže patch stažen a problém,  hra sa spustila jakoby v ořízlém rámečku jak píše kolega nahoře. A roztáhnout obraz v nastavení pska už nejde - je roztažen naplno

 

EDIT: takže vyřešeno, na interfernetu jsem našel takový domácí hotfix. Pokud sa někomu stane to co mně, nechte hru běžet jakoby na pozadí. Pak jděte do nastavení / zvuk a obražofka / nastavení oblasti zobrazení. Oblast úplně zmenšete pokud to půjde a uložte. Pak oblast zas roztáhnětě, uložte a hra je opět ok.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu