Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Chlubírna - aneb "dnešní pošta"


Recommended Posts

Story s bůčkem z xzone dopadlo slušně. Po pár mejlech (pozoruhodně slušných na mne) mi dneska přišel bůček v krabičce, omotaný bublinkáčem a eště ve vzduchových polštářkoch. Po detailní kontorole jsem našel možná dva vlasové mikroškrábanečky o délce max dvou mm. Jinak stopro stav. Za mne tedy spokojenost. Kde nový, nepoškozený bůček sehnali když už měl být v preorderu fuč je už jiná otázka :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 23. 1. 2024 at 10:56, Kamel napsal:

Není to nic extra sběratelského, ale na návštěvu u tchyně ideální konzole, která umí obstojně psp a ps1 hry. Jedna se o Powkiddy x55 se 128 gb her… těch her je tam fakt namrd ano. Od klasik z éry nes až prave po psp. Hezkej display, všechny hry funguji jak mají. Za mě top strop konzolka. 

IMG_5977.jpeg

Nemas srovnani s Ambernic R35XX H pripadne R36S?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S R35XX srovnání nemám, ale mám RG35XX H, které je parametry podobné, ale navíc má páčky. R36S běží dobře na starší hry, ale třeba GTA VICE CITY je už takřka nehratelné, v tomhle ohledu je lepší AMPOWN XU10, kde i to GTA VICE CITY na PSP je s mírnými záškuby hratelné. ANBERNIC RG35XX H je ke srovnání spíše s POWKIDDY X55, přičemž zmínění gta běží hůře na Anbernicu. Jestli sháníš top strop konzolku za rozumné peníze, doporučuju TRIMUI SMART PRO: https://www.aliexpress.com/item/1005006495583584.html?spm=a2g0o.order_list.order_list_main.33.47a41802hZbGUW

Od tohoto prodejce z odkazu sem objednal se 128gb pamětí a měl předinstalované Dantes Inferno, oba GOW, Little Big Planet a podobně. Samozřejmě si můžeš do jakékoliv konzolky hry doinstalovat, ale komu se s tim chce sját :D.

Powkiddy sem prodal a běžím na TRIMUI SMART PRO na domácí hraní. Na cesty mám potom R36S a XU10, přičemž asi R36S asi prodám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli jdeš po něčem v dobré ceně, tak než R36S spíš jdi do AMPOWN XU10, ten display nijak moc rozdílnej není a výkonostně je na tom o trochu lépe. Cenově oboje vyjde do litra.

Kdyby se ti chtělo více zainvestovat tak RG35XX H sem teď kupoval se 64+128 gb kartou za 1800. Trimui Smart Pro se mi povedlo v akci za 1650,- a z těch všech konzolek top strop i co se týče kvality zpracování.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu