Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Recommended Posts

Čau, napadlo mě, jestli by tady nebyl zájem o vlákno, kde by se každý mohl zcela svobodně a bez pocitu, že tím zadělává fórum "zbytečnými" příspěvky, pochlubit novými přírůstky do sbírky :)Na FB je toho denně spam ve sběratelské skupině, tady bychom mohli mít takovou fajnově uspořádánou dvoranu pokochání.

Kousky to mohou být jakéhokoliv data, nejenom novinky ;)

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Ja treba ke kazde hre zakladam nove tema, aby to slo pak dohledat i pro ostatni, kteri se o konkretni hru zajimaji, ale rozhodne nejsem proti, kdyz tady budou pribyvat posty s peknymi sberatelsky kousky, rad se pokocham ;)

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Další z řady zajímavých Press kitů přistál v mé sbírce, tentokráte k dnes vydané novince Detroit: Become Human. Náklad 2,000 ks a vůbec první, který nabízí samotnou hru v digitální podobě namísto fyzického nosiče (údajný trend do budoucna).

Pic06.thumb.jpg.40e0f0a9bda17f1a53aa73ace32cd333.jpg

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Tak se taky po delší době přidám se souhrnem novinek ve sbírce.
Po zhruba šesti letech od chvíle, kdy jsem poprvé viděl COD MW 3 Hardened Edition, jsem ji konečně sehnal.IMG_20180814_215238.thumb.jpg.edbd132b8f45d5adddbe7a1393403782.jpg

Nechtěl jsem dát na bazar, tentokrát jsem si chtěl užít vůni novoty. No, co budu povídat, objednal jsem ze strany Herní svět, edice dorazila nezafóliovaná, s promáčklou stěnou a opravdu silně zaprášená. Kdybych ji nesháněl už takovou dobu, poslal bych ji zpátky, ale co, jak se říká, sere pes. Kvůli čtyřem stovkám se nezblázním. Celý den jsem ji tady rovnal pomocí závaží a už se začíná vyrovnávat. Jeni vadí, že to jikde nebylo na eshopu zmíněno a odpověď na email na mé připomínky byla dost laxní, ve stylu "Když se Ti to nelíbí, tak to vrať.". Jinak ani nebyl zabalený deník vevnitř, jak měl být, navíc jsou na něm i poškození, která očividně vznikla jeho čtením, ne z výroby (ty z výroby jsou jemnější a vypadají všechna stejně a jakoby uměle). Čili, pokud tuto sběratelku sháníte, můžete zkusit štěstí, třeba vám přijde v lepším stavu, já se pro příště opět spolehnu na bazar.
Far Cry 5 Mondo Edition mě moc potěšila, vinyly mám rád, steelbook je podle mě jeden z nejhezčích co znám, navíc s parádním krytem z čirého plastu. Karta s limitací se už taky moc nevidí. Můžu jen doporučit.

IMG_20180814_215454.thumb.jpg.205b0960e1540505f5469d2254969be0.jpg

Škoda je akorát, že vinyl je v kartonové obálce vložen jen tak, bez vnitřního jemného obalu. Karton vinyly obrušuje a ničí, takže na to bacha, já už svůj vevnitř obalil. Jsem dost zvědavý, jestli Mondo zabalí pořádně aspoň vinyly k TLOU II, co mi mají přijít.IMG_20180814_220848.thumb.jpg.3bd59698ed6944030f25b1defa88f95b.jpg
Jako poslední jen taková blbůstka, ale neodolal jsem. Pokud se vydáte na Sazavu po stopách KCD, můžete si v Ratajích na zámku zakoupit fajnové magnety KCD. 40 KČ /Kus

IMG_20180814_215808.thumb.jpg.be7e10339805ad31bf0958cea37efaca.jpg

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Tak zase já, tentokrát naprostá srdcovka. Po mnoha letech se ke mně dostala sběratelka Mafie II. Tímto bych chtěl také poděkovat uživateli djbrouk, který mi ji sehnal. Můžu jej jen doporučit, skvělá komunikace a ochota. Třešničkou bylo perfektní zabalení, zásilka se nemohla ani hnout, kombinace tlusté vrstvy bublinkové fólie, kartonu, novinového papíru a polystyrenu. 

IMG_20180903_165846.jpg

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Tak jsem si udělal radost a zakoupil sběratelku Nier Automata, protože to je hra, kterou mám opravdu rád a která mne opravdu bavila.

Rozbalování samotné sběratelky byl také trochu oříšek. Všechno je takové až moc na těsno, takže třeba u steelbooku se při vytahování roztrhla plastová folie, jelikož se zachytil ten roztrhávací proužek o okraj krabice. Stačilo to z výroby dát obráceně a bylo by po problémech. U krabice s figurkou zase došlo k lehkým odřeninám při vytahování - opět, celou krabici s figurkou mohli dát do folie taky - mohl bych to při dávání zpět zase do té folie zabalit .

Upřímně, lehce mě ale zklamala kvalita figurky 2B, která mi zpracováním přijde plastovější, než bych u této edice chtěl a čekal. Opravdu se to nedá srovnávat třeba s figurkou z God of War či jiných sběratelek.

Přesto jsem rád, že tuto sběratelku mám doma - jak jsem říkal, tu hru mám opradu rád a tohle mi nemohlo chybět.

WP_20180913_03_40_22_Pro.jpg

WP_20180913_03_36_07_Pro.jpg

WP_20180913_03_35_32_Pro.jpg

WP_20180913_03_33_37_Pro.jpg

WP_20180913_03_33_29_Pro.jpg

WP_20180913_03_29_48_Pro.jpg

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu