Jump to content

Chlubírna - aneb "dnešní pošta"

Recommended Posts

• Replies 504
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Death Stranding novela v bůčku 🥰

Abych zase nebyl zamindrakovanými lidmi napadán, že postuju běžné věci, tak aspoň foto steelbooku k Ace combat 7, only Japan. Z Japonska poslaný 26.1. a dneska přišel. Skoro jako když mi jde něco z Ch

Taková spíš speciálka než jak je uváděna jako collectorka, ale za ty prachy, cca 1300, povedená.   

Posted Images

• 3 weeks later...
před 4 hodinami, djbrouk napsal:

@Martinoslav To kámoš ani já nevěděl,že když se ztratí balík = někdo ukradl,tak ti dají kompezaci 300 kč.😏Takže jsem ztrátný asi 5000 kč. 😢 Takže lidi pozor,takže příště jen připojistit nebo jít ke konkurenci.

Jako nechcu být jako dračí všeználek, ale zásilkovna má ve svých podmínkách/parametroch služby mezi námi napsáno, že každá zásilka je automaticky ohodnocena na 300kč. Můžeš si jako odesílatel nastavit hodnotu zásilky větší, ale max do 5t s tím, že za každou započatou stokorunu hodnoty zásilky nad 300kč si připlácíš 50 haléřů. Osobně si připlácím připojištění za odeslané zásilky když její hodnota (cena za kterou prodám) přesháne 1500.

Zásilkovna má základní pojištění opravdu 300kč a pokud je to dražší zásilka připlácíš si. Já pojištuji na výšku hodnoty jak u zásilkovny tak u pošty. Oni si tyhle zásilky víc hlídají takže pravděpodobnost ztráty balíku je menší. Těch pár desitek korun mě nezabije a mám jistotu že dorazí.