Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Problémy, podvody s eshopy


Kamel

Recommended Posts

Zaměstnanec se bude až do krve bránit, že je vše vpořádku, i když tomu tak není :D. Ale náhodou by to bylo fajn, kdyby z každého eshopu tu byl uživatel, který by komunikoval s komunitou. Třeba by došlo ke zlepšení a neměli bysme tu tolik stížností :-).

Jinak mám sto chutí napsat vyjádření od ČOI milému surtepu, bohužel mi je jasné, že si s tím vytřou zadele. Originálky berou konzole z Reichu nebo z UK a pak dochází k přebalování zdrojů. V době 360tek dávali kupříkladu pouze redukci na CZ zástrčky. Každopádně je to neomlouvá a takovou konzoli by měli prodávat buď se slevou nebo se o tom zmínit v popisku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
V 22. 5. 2018 at 9:27, mesan napsal:

Mně stačilo kupovat mechaniku do xboxu na originalky.cz 16D2S jako nová zabalená. Po rozbalení jsem zjistil, že je dokonce rozpájená PCB deska od nějakého prasete předemnou a ponechána oxidace!!

 

Opravdu se chce zamyslet nad tím co prodáváte a za co to vydáváte. Myslím že to prodejce ví víc než dobře, jen spoléhá na to, že naprostá většina mávne rukou a nevrací!

Jsi normální? Sám jsi říkal, že byla zabalena jako nová. Kupujeme je celé nové uzavřené s pečetí a tak nevidíme dovnitř a ne, nemohla být od někoho před tebou použitá.

V 5. 6. 2018 at 8:51, elmaniaKain napsal:

Zaměstnanec se bude až do krve bránit, že je vše vpořádku, i když tomu tak není :D. Ale náhodou by to bylo fajn, kdyby z každého eshopu tu byl uživatel, který by komunikoval s komunitou. Třeba by došlo ke zlepšení a neměli bysme tu tolik stížností :-).

Jinak mám sto chutí napsat vyjádření od ČOI milému surtepu, bohužel mi je jasné, že si s tím vytřou zadele. Originálky berou konzole z Reichu nebo z UK a pak dochází k přebalování zdrojů. V době 360tek dávali kupříkladu pouze redukci na CZ zástrčky. Každopádně je to neomlouvá a takovou konzoli by měli prodávat buď se slevou nebo se o tom zmínit v popisku.

Hele až do krve se rozhodně nebráním, přiznal jsem tu možnost pochybení - všichni jsme jen lidé. 

V 11. 5. 2018 at 16:52, craig27 napsal:

Musím teda reagovat na pracovníka Originalek. Dobre, zaprasena original krabice muze se stat a to ze byla po celem obvodu odrbana nechme plavat... Ale věc jiná je NOVA konzole s neporušenou plombou,  aspoň tak to zakaznik kupuje v domnění, že to tak bude i vypadat, a ne odtrhla a pani mi napíše důvod ze se měnil zdrojový kabel proboha proč? Jak můžete vedet ze původní novy kabel byl spatny? 

Nebyl špatný, byl určen pro zahraničí. Bohužel. Pokud chceš tlačit ceny konzolí dolu, nakupuješ konzole i z ciziny a tam se potom prostě musí vyměnit kabel. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za me musim rici, ze muj uz nekolikaty nakup na originalkach v pohode.  Vse v poradku, zapecetene...  Jedine co chybi, je informace, ze obcas se tam primota hra pro zahranicni trh. To bych jako zakaznik chtel vedet, jelikoz radeji podporim trh cesky, i kdyz je drazsi... Jinak vse v pohode...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Originalky jsou naprostá špína, to co předvádí oni, to jsem fakt nezažil nikde jinde, podobnej hnůj by neměl mít na trhu vůbec místo. Rozbalený/použitý/poškozený věci, vydávaný za nový, to je u nich naprostej standard. Lhaní, přetvářka a útočení na zákazníka, naprosto běžná praxe a jak tady pozoruju rodiera, mám zase chuť provětrat herní fóra a skupiny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 months later...

Vcera sem brouzdal po starejch zalozkach a narazil na obchod Surtep.cz....

Nepamatuju se jestli sem tam nekdy nakupoval a ani nejde o stiznost nebo tak ale kurec jestli sem nekdy videl pomalej a neprehlednej shop tak tenhle ho strcil do kapsy uz behem prvni minuty...az me zarazi ze ten obchod vubec funguje s takhle "hendikepovanym" webem...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Nepřehlednej to je. Ten design už mají pár let a mohlo by se to změnit. Co se týče rychlosti tak bude asi nějaký momentální problém protože většinou s ní problém nebyl. Jinak za dob ještě PS2 sem tam objednával celkem často a i na PS4/Vitu něco málo a vždy v pohodě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 15. 6. 2018 at 15:54, rodier napsal:

Jsi normální? Sám jsi říkal, že byla zabalena jako nová. Kupujeme je celé nové uzavřené s pečetí a tak nevidíme dovnitř a ne, nemohla být od někoho před tebou použitá.

Hele až do krve se rozhodně nebráním, přiznal jsem tu možnost pochybení - všichni jsme jen lidé. 

Nebyl špatný, byl určen pro zahraničí. Bohužel. Pokud chceš tlačit ceny konzolí dolu, nakupuješ konzole i z ciziny a tam se potom prostě musí vyměnit kabel. 

 

No asi jsme se špatně pochpopili, nebo já to nenapsal úplně přesně.

 

Mechanika se na eshopu tvářila jako zabalená a nová! Stav, který jsem dostal do ruky tomu absolutně neodpovídal a byla to vytažená mechanika asi z nějakého RRoD a ještě přepájená PCB. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

Panstvo, damstvo a jiné pohlaví,

dajte si pozor i na Alzu...Dnes jsem si vyzvedával Xbox One X a to co mě donesla mladá prodavačka mě nakrklo. Balení s konzolí bylo přelepeno balící fólií, což mě takto nikdy nic u Alzy neprodali, takže mi to bylo dosti podezřelé. Po převzetí zboží jsem hned po východu z pobočky, v autě roztrhl balící fólii a zjistil, že pečetící samolepky jsou rozříznuté a balení bylo obaleno fólií, protože krabice byla z boku pěkně nakřápnutá. Nelenil sem a šel zpět do prodejny, kde se strhlo 20minutové podivování nad tím, proč je krabice promáčknutá, proč je pečeť otevřená a jestli si to přeci jen nevezmu... Prsa slečny prodavyčky byla značně objemná a tak sem na ně ani neřval a sepisoval s nimi reklamační protokol o výměně zboží. Pevně doufám, že zítra se znovu nena....se...ru....Kdyby se tohle stalo jednou, ale u Alzy se mi to stává poslední rok pravidelně....Dohromady 3x výměna ps4pro rovnou v obchodě, protože to donesli v potrhané a rozpečetěné krabici, reklamace poškozené hry - slisovaná krabička, lednice - reklamace zničeného fochu na zeleninu vlivem špatné přepravy a takhle bych mohl pokračovat až do roku 2014, kdy sem si vyzvedl xbox one a jejich naprosto vpořádku rozbalená konzole prostě nefungovala...

Alza se tímhle jednání, kdy jí každý nýmand po Vánocích vrátí poškozené zboží, protože se na něm přes Vánoce vyřádil a následně vrátil, dostává do role podvodníka. Věřím, že dost lidí nad tím mávne rukou, ale když si kupuju novou konzoli, tak za plnou pálku 13 tis. nehodlám doma vybalit nějakou poškozenou sypačovinu.

Moje rada tedy zní: Dejte si na ty jejich všechny Black Fridaye pozor a přebírané zboží si důkladně kontrolujte.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, i v Alze je casto rozbalene a vracene zbozi prodavano jako nove, je to svinarna, ale na druhou stranu nikdy neni problem s reklamaci. Clovek se ale musi ozvat - bud zbozi vymeni nebo nabidnou poukaz na slevu. Pisu "i v Alze", protoze tohle se mi stalo uz nekolikrat, treba mall a jine i vetsi obchody. Je to bohuzel dan za to, ze zakon ono vraceni umoznuje a lidi to radi vyuzivaj a elektroniku si takhle pujcuji.

Ano i ja mel Xbox prebaleny folii, ale nastesti bylo vse OK. A teda nestal 13, ale 10, diky akci o ktere jsem se docetl zde na tomto foru :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

Alza hapruje i u mne. 2 zrusene objednavky bez udani duvodu za 2 dni. ten jejich doprava zdarma je typek co dela rozvoz 11-13h.supr. a to jsem VIP premium vazenej zakaznik a houno:) 

 

story s originalkama a Hitmanem se spozdenim 10 dni odedne vydani dopadla mojim stornem radeji. Asik budu kupovat jen elektronicky a nebo v JRC jen:)) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

VIP u alzy znamená velmi inteligentní primát :D Osobně jsem do teho programu spadl omylem, kdy jsem měl objednán 1ks notebooku s osobním vyzvednutím a oni mi "omylem" poslali na prodejnu notebooků 10, slovy deset, kusů :D A na faktuře samozřejmě uveden 1ks. No těch zbývajích devět kusů mi dát ale nechtěli, nevím proč... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 months later...

ok, tento týden jsem na surtep.cz nakoupil poprvé a také naposled!

sběratelka Kingdom Hearts 3 (Deluxe) a sběratelka Axiom Verge (Mutiverse), obě v papírových krabičkách - prodávajícím odesláno v obálce! 

jak to dopadlo asi tušíte - obě dobouchané / promáčknuté... 

IMG_20190131_125303.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 9 months later...

Tak opět Originalky.cz :D. Pokud jste si v tomto týdnu objednali nějaký hezký kousek do sbírky a divíte se jako já, že vám zvoží nepřišlo, tak Originálky prý od úterka stěhují sklady a nestíhají vyřizovat objednávky, ale na webu se o tom nedočtete, já si objednal zboží s platbou předem a avizovaným dodáním druhý den (úterý v 9:10 hod. objednáno)... Po rozhořčeném telefonu jsem se od operátorky dozvěděl, že zboží odešlou až budou mít hotové sklady, takže asi někdy příští týden a jestli se mi to nelíbí, že objednávku zruší :D. Heil Originalky! :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu