Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

CFW Xecuter SX OS (v2.0) - přehled, návod, FAQ


Luke25

Dotazník na návod  

46 hlasů

  1. 1. Jak se vám návod líbí?

    • Skvělé, přehledné
      37
    • Super, ale mohlo by být více přehledné
      6
    • Totálně nepřehledné
      1
    • Super, ale nevyužiji to
      2

  • Prosím přihlašte se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Recommended Posts

No už několik dní mi stránka ukazuje toto, zkoušel jsem to na více PC na mobilu, přes anonymní režim jestli nemám blbý cache.... každopádně přítelkyně se tam dostala na mobilu přes data a stáhla mi to. Nechápu proč mi to přes domácí internet nejde...

sxos.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Otázečka, když si přepnu na original firmware abych hral neco z cartrage, updatnul to nebo stahl dlc či tak, je ok když se mi začnou updatovat i hry ktere mam stahnute na sx os?

Speicficky, prepl jsem na ofw abych si sel koupit dlc na FE three houseus a zahral si zase ale Dragon Quest se mi taky zacal updatovat kdyz jsem vypnul flight mode.

Je to bezpečne stahnout ten update, nebo to musim jen zrusit nez se to stahne, nebo da se nejak vypnout updatovani u specifickych titulu aby se mi to nestahovalo a nahodou jsem kvuli tomu nedostal ban?

Už jsem to našel v FAQ, díky :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Zdravim,

dneska jsem updatoval offline pomoci ChoiDujourNX na firmware 9.0.1 (SX OS 2.9.2). Nedaval jsem pri instalaci pozor a misto exFAT jsem dal instalaci bez exFAT (flashka je naformatovana na exFAT).

Po restartu jsem vlozil dongle a neproblikne ani zelena ledka na donglu, switch se nespusti.

Je moznost to nejak zprovoznit nebo jsem si kvuli nepozornosi vytvoril ze switche tezitko?

Edit: ještě mě napadlo koupit záložní kartu, naformatovat ji na FAT32, nahrát boot.dat na ni a potom použít. Podařilo se mi zprovoznit dongle,  aby problikla modrá ledka .  Uvidíme zitra

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 5 weeks later...
V 17. 10. 2019 at 18:48, Anubis napsal:

No už několik dní mi stránka ukazuje toto, zkoušel jsem to na více PC na mobilu, přes anonymní režim jestli nemám blbý cache.... každopádně přítelkyně se tam dostala na mobilu přes data a stáhla mi to. Nechápu proč mi to přes domácí internet nejde...

sxos.png

Mam stejny problem. Zkouseno z mobilu, pc, ruzne site a stale chyba - uz cca 4ty den...

Nemate nekdo posledni verzi? 
dik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

Co konkrétně znamená "skoro na všech to nechodí"? Nějak se mi nezdá, že bys vyzkoušel téměř všechny ISP v ČR... 🙂

Pokud to někdo potřebuje čistě pro aktualizaci, pak nemusí řešit generování DAT souboru a skutečně mu pouze ty soubory výše stačí. Na první pohled to vypadá, že je tam problém mezi českým(i) ISP a webem TX - s tím se mimo použití VPN aktuálně nic dělat nedá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 31. 12. 2019 at 12:04, spenat napsal:

Co konkrétně znamená "skoro na všech to nechodí"? Nějak se mi nezdá, že bys vyzkoušel téměř všechny ISP v ČR... 🙂

Pokud to někdo potřebuje čistě pro aktualizaci, pak nemusí řešit generování DAT souboru a skutečně mu pouze ty soubory výše stačí. Na první pohled to vypadá, že je tam problém mezi českým(i) ISP a webem TX - s tím se mimo použití VPN aktuálně nic dělat nedá.

Ahoj všem,

já mám hlavně problém se získáním licenčního souboru. Mám license-request.dat, ale nemám ho kam nahrát. A bohužel přes konzoli mi to nejde (po kliknutí na Continue na obrazovce, kde vám to řekne, že licenci si můžete aktivovat i přes konzoli) mi to hodí blank screen černý a neudělám už nic :/

Neví někdo nějaké řešení? díky moc předem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

Ahoj, jak jsem psal, je tam nějaký problém s připojením na jejich servery z množství českých poskytovatelů. Použij VPN, pokud máš stejný problém.

Pokud chceš, můžeš mi soubor s requestem zaslat, potvrzený soubor ti v následujících pár hodinách vygeneruji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

Pre tych ktori chceli PRO verziu, ale nechceli vyhodit peniaze ako ja....

https://www.ebay.com/itm/RCM-Loader-for-Switch-Atmospheric-Injector-Enhanced-NS-USB-Disk-Archive/324138331465?ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT&_trksid=p2060353.m2749.l2649

Dnes mi to prislo, funguje bez problemov!!! cca 10dni dodacia doba ... 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • spenat unpinned this téma

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu